کوئینسی Enunwa به دنبال برای بازی جت دوباره با وجود حرفه ای-تهدید گردن آسیب

کوئینسی Enunwa نمی تواند به عقب در زمین فوتبال در این فصل است اما جت های گیرنده نیست و از دست دادن امید است.

Enunwa مجروح گردن خود را در سال 2019 بازکن — او از دست رفته کل 2017 فصل به دلیل صدمه به گردن که نیاز به عمل جراحی — و در مارس 5 قرار داده شد در ذخیره/از لحاظ جسمی قادر به انجام لیست پایان امید خود را برای یک سال 2020 بازگشت.

در حال حاضر او را گیر انتظار حداقل تا 2021.

“اگر من قادر به پخش پس از آن که آنچه من انجام,” او گفت: ESPN. “اگر آن را پایین می آید به این واقعیت است که پزشکان می گویند من نمی توانم بسیار وجود دارد من می توانید انجام دهید. واقعا وجود دارد هیچ چیز من می توانید انجام دهید وجود دارد, اما اگر من توانایی برای [بازی] شور همیشه وجود دارد خواهد بود که می خواهید برای همیشه وجود دارد خواهد بود.

“من فکر می کنم گذشته از وضوح گردن من به توانایی های فیزیکی همیشه وجود دارد خواهد بود. آن را واقعا فقط در مورد من رفتن برای سوار شدن من حدس می زنم چون من نه در کنترل آن بخش دیگر.”

Quincy Enunwa
کوئینسی Enunwaلایحه Kostroun

Enunwa, 27 شده بود رو به جوان گیرنده از آنجا که کنده در دور ششم 2014 NFL Draft, و در میان چهار سال $33.4 میلیون دلار قرارداد امضا شده در ماه دسامبر سال 2018 است. او را تضمین 6 میلیون دلار برای سال 2020 فصل و یک $4.1 میلیون آسیب تضمین برای 2021.

با وجود کثیف تاریخ اخیر با تیم — او پاره پاره مدیریت در یک سری از توییت پس از اینکه جریمه برای از دست رفته ناتوانی جلسات فصل گذشته — Enunwa ترجیح می دهند به یک عضو از باند سبز برای دیگر اگر ممکن است.

“من می خواهم به یک جت برای زندگی,” او گفت:. “من تو را دیدم Eli Manning چیزی می گویند. در صفحه توییتر او نوشت: “هنگامی که یک غول همیشه یک غول تنها یک غول.’ این امر می تواند سرد به می گویند که به عنوان یک جت.”

نبراسکا محصول شده است و گیر کار کردن در خانه قادر به رسیدن به جت های مرکز به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. قادر به بازی فوتبال, اما, کمک کنید.

“این کلمه ساده است فقط افسرده, من حدس می زنم,” او گفت:. “اگر من به طور کامل پرده وجود دارد که آن را دشوار است به حرکت آنچه که من از طریق رفتن و سپس تلاش برای کشف کردن که چگونه به راحتی به امکانات دانستن این امکان وجود دارد کل این بازی می تواند از من گرفته شده. آن را دشوار است و دشوار بود اما من قطعا با دست زدن به آن در حال حاضر خیلی بهتر از من بود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de