قرنطینه دفتر خاطرات: ریکی مارتین ‘وسواس تمیز کردن کار نکرده در سه ماه

هنوز در قرنطینه? شما به تنهایی نیست. مشاهیر cooped در خانه های خود در سراسر کشور فقط مانند بسیاری از ما است. ما به عنوان جمعی حرکت این قلمرو ناشناخته ایالات متحده آمریکا امروز ارائه قرنطینه خاطرات که خوانندگان را زیرچشمی نگاه کردن به چگونه ما ستاره های مورد علاقه در حال گذراندن وقت خود را در خانه.

امروز diarist است پورتوریکو سوپراستار ریکی مارتین که در خانه در لس آنجلس با شوهر خود نقاش Jwan یوسف و چهار بچه. با وجود انتشار شش-EP آهنگ “Pausa” اواخر ماه گذشته “Livin’ La Vida Loca” خواننده کوچک پشت در رسانه های اجتماعی و ارتقاء. به جای او اختصاص داده شده بیشتر از خود Instagram برای تقویت Black voices, در جریان درگیری با پلیس به قتل جورج فلوید.

“من شده است مجوز های ارسال و رهبران بزرگ و پیام های الهام بخش از آنچه باید انجام شود” مارتین می گوید. “من فقط می خواهم برای آموزش جهان در مورد همه چیز را سیاه و سفید جامعه شده است رفتن را از طریق به خصوص در اینجا (در ایالات متحده).”

قبل از دیوان عالی کشور اعطا فدرال حمایت, گی, همجنسگرا کارگران دوشنبه مارتین صحبت کرد تا برای فراجنسیتی حقوق مردم تحت محاصره دولت فعلی است. “ما باید برای نگه داشتن هر یک از دیگر در روح و روان” او گفت:. “ما در حال رفتن به جشن غرور (ماه) با برادران و خواهران ما در ترانس جامعه است. من در اینجا برای آنها است.”

با “Pausa” در حال حاضر در دسترس برای دانلود و جریان در iTunes و Spotify, Martin پیاده روی ما را از طریق یک روز در زندگی خود را. – همانطور که به Patrick Ryan

6:15 صبح از آنجایی که ما شده ایم در مستند آن بوده است بسیار مهم برای من بود تا حداقل یک ساعت قبل از همه از خواب بیدار. آن زمان سکوت در خانه شگفت انگیز است: برای نشستن بر روی نیمکت با من قهوه برای مدیتیشن و رفتن بیش از ایمیل.

ساعت 8 صبح زمانی که کل باند – چهار تا از بچه ها و هر کس دیگری – شروع به نشان دادن. مادر من است که در اینجا در قرنطینه با ما و دستیار من قفل شده است و در اینجا با ما به عنوان به خوبی. برای من آن را مذهبی به صبحانه با بچه ها در هر روز است. محدوده آن از بلغور جو دوسر به تخم مرغ نیمرو. مقدار زیادی از پنیر لطفا – که همه از من بپرسید.

9:30 صبح من در حال حاضر مشغول به کار است. (آن بزرگ شده است) قادر به کار از خانه و صرف وقت با بچه ها. ما شده ایم در منزل آنها را پس از آنها متولد شدند و دو باور نکردنی آموزگار که کار کرده اند با ما برای سال های بسیاری است. من دوقلو (والنتینو و ماتئو سن 11) فقط فارغ التحصیل مدرسه ابتدایی با همه است.

خانواده 6: Ricky Martin استقبال بچه شماره 4 با شوهر Jwan یوسف

چگونه شما را به ماندن در شکل ؟ من شده اند به ورزشگاه! اعتماد به نفس خود را آنقدر تحت تاثیر قرار زمانی که شما در رسانه های اجتماعی و دیدن همه کار کردن اما آخرین چیزی که من می خواهم به انجام است انتخاب کنید تا یک دمبل. (می خندد.) من برداشت یک دمبل در 90-چیزی روز. ما یک اتاق کوچک که در آن شوهر من کار می کند و من منتقل می گویند سلام و نگه داشتن راه رفتن. این درست نیست که من در این نقطه است. اما من سالم من به غذا خوردن خوب است و من فعال است.

ناهار: آن بستگی دارد و اگر مشغول به کار هستم. من احتمالا خوردن یک میان وعده واقعا سریع و پس از آن زمانی که من انجام داده ام من یا بازگشت به موسیقی و یا صرف وقت با شوهرم. تمرین های اجتماعی فاصله من هم قادر به باز کردن یک کمی آورد و دوستان بسیار نزدیک من است که من می دانم که تحت همان قوانین قرنطینه (به خانه). بهداشت روانی بسیار مهم است و حتی با فاصله خوب است که قادر به نشستن و خوب خنده با مردم به شما اعتماد.

در درخواست خود را به ساقه “Pausa” cover art: من تا به حال به گرفتن عکس برای آلبوم و من قصد ندارم به شکستن قرنطینه. او یک هنرمند است و حتی اگر او نمی تخصص در عکاسی او مورد مطالعه (نقاشی) در کالج. من به او گفتم من می خواستم تا با من تنه در مقابل یک دیوار … و شروع کرد به عکس گرفتن. اینها چیزهای جدید; ما رو به آماده به کار با آنچه که ما داشته باشد. آن را به ما نشان میدهد چه چیزی واقعا مهم است و چه چیزی نیست. من حتی یک ویدیو در اینجا با آی فون من (برای “Tiburones” ریمیکس با خواننده پورتوریکویی Farruko).

6 p. m. ما تا به حال پیتزا برای شام. همانطور که می دانید مادر من است اینجا, بنابراین ما بوده ام واقعا خوب است. اگر چه ما آن ها هم واقعا مهم برای تحریک اقتصاد, بنابراین ما سعی می کنیم به (نظم) در از رستوران های محلی حداقل سه بار در هفته.

8:30 p. m. ما در بستر اولیه در هر روز است. ما بچه ها که از ساعت 8:30 در حال خواب (لوسیا, 16 ماه و Renn هشت ماه) و زمانی که آنها به خواب رفتن ما اجرا به اتاق برای انجام همان. روز بلند هستند و (با) چهار بچه آن شدید.

آنچه که من در جریان هستم: من مشغول به کار مانند دیوانه, پس از آن فقط موسیقی, موسیقی, موسیقی. زمانی که همه بچه ها خواب هستند و من در واقع نشستن به تماشای فیلم من فقط بخوابید. این وحشتناک است. اگر چه در این خانه “(Logo) در مسابقه کشیدن” دین است و ما نمی ظروف سرباز یا مسافر با آن است.

چگونه بود مهمان-قضاوت “rupaul’s Drag Race تمام ستاره ها” در اوایل این ماه ؟ (مارتین به نظر می رسد در فصل برتر که ضبط قبل از COVID-19 shutdown.) من تا به حال یک زمان بزرگ! من فقط می خواهم به همه رقبا در جاده ها با من. این احساس شگفت انگیز به در استودیو و ببینید که چگونه خلاق هستند. من میخوام برای (پورتوریکو ملکه) الکسیس متئو. من او را دوست دارم! او در راه می رفت که با پرچم (bodysuit) و من goosebumps; قلب من در مورد به منفجر شود.

آیا شما برداشت تا هر گونه سرگرمی های جدید در مستند? بله (اگر شما تعداد دفعات مشاهده) تمیز کردن پنجره تمیز کردن توالت و وسواس جارو دفتر من. من صحبت کردن به مادرم روز دیگر در حالی که من جارو کف و او به من گفت: “نشستن و صحبت کردن با من! شما نمی توانید به نشستن هنوز هم!” من سر این است که همیشه سرعت و من نیاز به زمان برای ایرانیان.

در quarantining با مادر خود را: او را به صرف برخی از زمان با بچه های من در حالی که من در جاده ها (در آمریکای لاتین). وقتی که من برگشتم (در اواسط ماه مارس) پس از لغو تور من من گفت: “شما نمی خواهید برای دریافت در هواپیما های دیگر شما در حال اقامت در اینجا با ما.” سه ماه بوده است و او می خواهد برای رفتن به خانه بسیار بد است. متاسفانه او در گیر شده است در اینجا در حالی که شوهرش در است پورتوریکو. این یکی از آن چیزهایی است. اما او را برای رفتن به خانه (به زودی) و من قصد دارم به دست او زیادی است.

در صحبت کردن با کودکان خود در مورد وقایع کنونی: بدیهی است بچه ها سوال بپرسید در مورد آنچه اتفاق می افتد و شما فقط باید شفاف باشد. آنها را دوست دارم و پاسخ با صداقت – این چیزی است که ما انجام داده ایم از روز 1. از آن زمان به بحث در مورد بی عدالتی و چه به دلیل رنگ پوست خود را, شما در حال درمان متفاوت است. بحث ما در مورد شباهت ها و تفاوت ها و سعی کنید برای ایجاد یک طیف کامل از ایده ها. من از آنها بخواهید هر روز “چگونه می توانم شما احساس می کنید؟” و اگر آنها می گویند “خوب” به من بگو که نه احساس. بیایید دوباره امتحان کنید.” به طوری که آنها شروع به شناخت معنای واقعی در پشت هر یک از احساسات و این فوق العاده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de