Q&A: لیکرز’ هرزه اتحادیه Danny Green جزئیات بسیاری از قطعات متحرک’ از NBA را راه اندازی مجدد طرح

حتی اگر او به عنوان اتحادیه بازیکنان هرزه برای لس آنجلس لیکرز, دنی سبز بود و نه در میان شرکت کنندگان در تماس Kyrie Irving برگزار می شود در شب جمعه در مورد اینکه آیا NBA باید از سر فصل آن به عنوان برنامه ریزی شده در یک قرنطینه سایت در اورلاندو است. سبز شد و تحت تاثیر یک تماس را در روز شنبه.

با اینحال سبز مانده است گرفته شده به عنوان لیکرز’ نماینده ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط است. همیشه از NBA به حالت تعلیق در این فصل در 11 مارس به دلیل رمان coronavirus شیوع سبز است به طور مداوم نگه داشته و هم تیمی های خود آگاهانه در مورد آنچه که NBPA مورد بحث و بررسی میان یکدیگر و با لیگ در مورد از سرگیری یک فصل است.

نظر: بازیکنان NBA صورت مقدار زیادی از سوالات بدون پاسخ آسان بر از سرگیری فصل

NBA مجموعه گاهشمار: مربیان می توانید شروع به کار با بازیکنان در ژوئن 23

ملو: تریل’ آنتونی ‘هنوز هم در هوا” در مورد بازگشت این فصل در دنیای دیزنی

خیلی سبز صحبت با ایالات متحده آمریکا امروز ورزش در شب جمعه به گرفتن که در آن همه چیز ایستاده است. مصاحبه ویرایش شده برای وضوح و اختصار.

جایی که همه چیز ایستاده در سمت راست در حال حاضر با مذاکرات NBA و NBPA داشتن?

سبز: “این بسیار در هوا در حال حاضر. هنوز هم وجود دارد بسیاری از قطعات متحرک. ما در حال تلاش برای شکل که. ما 80 درصد دانش چگونه اورلاندو در حال رفتن به. وجود دارد هنوز هم در حال حرکت قطعات به کشف کردن که تیم در حال رفتن به ماندن بگیرید که چگونه آنها در حال رفتن به آن را انجام دهد و چگونه آنها عامل در حباب. در حال حاضر حباب به نظر نمی رسد به عنوان موثر به عنوان آنها می خواهم و یا به عنوان ملایم به عنوان ما دوست داریم. ما باید آن را کشف کردن.”

چه نگرانی اصلی در مورد حباب است ؟

سبز: “بزرگترین نگرانی برای بسیاری از تیم های هتل که ماندن در آن فضا و دوستان و خانواده در بازدید از دیدن چگونه آنها در حال رفتن به قرنطینه آنها اگر ما در حال رفتن به قرنطینه می شود و برای چه مدت اگر ما را ترک حباب. چگونه اغلب تست خواهد بود؟”

چه پیشنهادات و انتقادات شما داده شده است ؟

سبز: “تست است برای رفتن به اغلب. وجود دارد بسیاری از قطعات متحرک. هیچ چیز وجود دارد که تنظیم و رفتن به تاسیس شود به جز وجود دارد رفتن به یک حباب وجود خواهد داشت و 22 تیم و اجازه می دهد تا بازدید کنندگان می آیند و پس از دور اول پلی آف. که همه چیز شما را خوانده ام, شنیده یا دیده می شود. آن را خارج وجود دارد, و آن را همه ما می دانیم. ما در حال تلاش برای آن را کشف کردن.”

به طوری که آنها نمی نشان داد چقدر انعطاف پذیری وجود دارد که با خروج از حباب است ؟

سبز: “نه. بزرگترین چیزی است که در تلاش برای آن را کشف کردن تعدادی از خانواده و دوستان و بازدید کنندگان است.”

این اتحادیه بازیکنان هفته گذشته اعلام کرد این توافق با NBA به ادامه فصل با 22 تیم. برخی از جزئیات شد و هنوز در حال مذاکره است. اما از آنجا که رای گیری ساخته شده بود وجود داشته اند هر چیزی را که داده اند حداقل یک بخش از بازیکنان هر لحظه افکار ؟

سبز: “من شنیده ام هر چیزی در حال تغییر است. بدیهی است که بزرگترین چیزی که مردم در حال بحث و صحبت کردن در مورد آنچه که در جهان و بسکتبال. اگر آن را به انجام هر کاری آن خواهد بود چرا که این جنبش با عدالت اجتماعی است. این تنها چیزی است که من می دانم در مورد. خارج از آن چیزی است که من می دانم تغییر کرده است.”

وجود دارد گزارش ها نشان می دهد برخی از بازیکنان باید نظرات مختلف در مورد آنچه می تواند کمک بسیاری با بالا بردن سطح آگاهی در آن مسائل و اگر داشتن فصل کمک خواهد کرد و یا منحرف کردن اذهان از آن شود. جایی که شما ایستاده است ؟

سبز: “بزرگترین چیزی است که همچنان به جلو حرکت کند. هنگامی که ما به اورلاندو رسانه و بازی در آن مرحله اگر شما استفاده از آن عاقلانه به راه راست شما می توانید فشار رو به جلو و می توانید در ادامه این جنبش حتی در یک فروم بهتر.”

شما بخشی از تماس با Kyrie?

سبز: “نه. من سعی کردم برای دریافت در تماس است. من نمی توانستم در. من نمی دانم که وجود دارد یکی (جمعه). من فکر کردم آن بود (روز شنبه). بنابراین من نمی دانم در مورد یک تماس (جمعه). اگر یکی وجود دارد (جمعه) از من دعوت شد که یکی و نمی تواند دریافت کنید. اما کسی به من گفت این بود (روز شنبه). وجود دارد امروز تماس بگیرید ؟

ظاهرا. ESPN یاهو و ورزشی باید توییتی از جزئیات است که تعدادی از بازیکنان بودند در تماس و گزارش برخی از takeaways.

سبز: “من فکر می کردم وجود دارد یک تماس (جمعه). من سعی کردم به در. اما من در تماس است که چون کسی به من گفت که وجود دارد یک تماس (شنبه). من نمی دانم. اما من در تماس است که (سهشنبه).”

با توجه نقش خود را به عنوان لیکرز’ بازیکنان هرزه برای NBPA چگونه اغلب شما در تماس با هم تیمی های خود را با به روز رسانی ؟

سبز: “ما تا به حال تیم ما چت گروهی. وجود دارد هیچ زوم تماس. من فقط باید من پادکست. خارج از آن وجود ندارد هر چیزی اجباری است. مربیگری و کارکنان سازمان برگزار شد برخی از زوم جلسات و تماس های که وجود دارد به روز رسانی برای هر تیم و هر شهرستان. خارج از آن وجود ندارد یک چیز برنامه ریزی شده. پس از به روز رسانی در یک یا دو ماه گذشته با میشل [رابرتز] و بازیکنان ارتباط ما تماس در مورد هر دو هفته. سپس آن را در مورد یک بار در هفته تماس بگیرید. آن را مطابق با به روز رسانی در لیگ و در جایی که بودند.”

چه انتقادات و پیشنهادات در مورد چگونه راحت بازیکن شد و با از سرگیری این فصل ؟

سبز: “من فکر نمی کنم مردم بودند شکستن شرایط. آنها در تلاش برای کشف کردن بهترین راه برای بازی. آنها در تلاش بودند برای بازگشت به hooping. آنها می دانستند که ما از دست دادن پول و لیگ شد از دست دادن پول. برای ما برای به دست آوردن آن را به عقب و یا حداقل عقب بر گردیم در برنامه ما تا به حال به شکل یک راه برای بازی. که راه آن را نمی خواهد صدمه دیده است ما را در دراز مدت در آینده با renegotiating جدید CBA معامله در سال آینده نیز هست. تمرکز اصلی برای بچه ها بود منتظر تماس و ماندن آماده و امیدوار است که این بار آمد.”

بنابراین با که گفت آیا شما احساس بسیاری از بچه ها بودند در حمایت از سرگیری فصل به عنوان مخالف به احساس وجود دارد بیش از حد خطر درگیر است ؟

سبز: “من فکر می کنم اکثر بچه ها می خواستم فصل به عقب می آیند. من فکر نمی کنم بچه ها بودند در برابر فصل آینده و یا مایل به آن لغو شد. ما همه آن را و نمی خواهید به از دست دادن در این فصل است. آنها نمی خواهید به از دست دادن برنده مسابقات قهرمانی. آنها نمی خواهید به از دست دادن خود را به حداکثر رساندن دلار. اگر ما از دست رفته فصل ما را از دست داده ایم بخش زیادی از چک های ما.”

چگونه اتحادیه بازیکنان رای کار می کند ؟ آیا این فقط شامل کمیته اجرایی? و یا آیا بازیکن تکرار نیز باید رای بدهند ؟

سبز: “بسیاری از بازیکن تکرار رای دادند برای این تیم است. وجود دارد یک بازیکن هرزه و ثانویه هرزه. اکثر تیم هایی که رای دادند من کاملا مطمئنم که آن را به اتفاق آرا اگر من تا به حال به یاد داشته باشید. من فکر نمی کنم وجود دارد هر کسی که با آن مخالف است. من می تواند اشتباه است. اما زمانی که من در تماس با آن را مانند به نظر می رسید همه به نفع آن است.”

بنابراین برای روشن شدن این بازیکن تکرار رای دادند?

“آره من مطمئن هستم که مردم دیگر آیا این رای گیری بیش از حد. اما ما همه رای دادند به عنوان بازیکن تکرار و تیم. آنها صحبت کردیم به ما به عنوان افراد و به عنوان تیم. ما تا به حال تماس های مختلف و جلسات.”

که در آن شما دیدن چیزهایی که رفتن از اینجا با بازیکنان در اتحادیه ،

سبز: “این در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر سازگار است. آن را تبدیل شدن به شایع تر است. آن را به رفتن در مسیر درست است. آن را تنها می تواند بهتر اگر ما ارتباط و ادامه آن است.”

چه سطح خود را از خوش بینی در این فصل سر گرفته خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده است ؟

سبز: “در حال حاضر آنها گزارش شده که در اورلاندو همه چیز تنظیم شده است. بنابراین من شنیده ام چیزی متفاوت است.”

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز NBA نویسنده علامت مدینه در Twitter, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de