‘ارائه مراقبت های امروز; در صورت اخراج فردا’: LGBTQ کارگران در خط مقدم به عنوان دادگاه عالی وزن کار حمایت

برای دو ماه گذشته دستیار پزشک میا مک دونالد و دکتر Ly Pham – یکی در کارولینای شمالی دیگر در لوئیزیانا – ثابت بوده است رزمندگان در نبرد با هیولایی که زده این ملت است.

روحیه خود را همسو با شکست شده رو توسط امید. شده اند وجود دارد لحظات آرام و ساعت از خستگی.

اما مضطرب واقعیت ثابت شده این تجاوز مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم در این بیماری همه گیر کوروناویروس: آنها شاغل هستند و در کشورهای که در آن آنها می توان به اخراج خود گرایش جنسی و هویت جنسیتی.

دیوان عالی ایالات متحده انتظار دارد که حکومت به زودی در سه نقطه عطفی موارد است که می تواند تضمین فدرال حمایت برای تجاوز کارگران مانند مک دونالد و Pham. زمان نمی تواند بیشتر فوری طرفداران می گویند.

“مثل همه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی LGBTQ مردم ایستاده تا به شخصی و چالش های حرفه ای در این بیماری همه گیر. آنها با به خطر انداختن جان خود و جان عزیزان خود را بنابراین بیماران دریافت مراقبت از آنها نیاز و شایسته” گفت: هکتور Vargas, مدیر اجرایی GLMA: بهداشت حرفه ای پیشرفت جامعه برابری.

“این غیر قابل قبول است که آنها در حال ارائه مراقبت های امروز و صورت بالقوه اخراج فردا,” او گفت:.

تقریبا نیمی از 47 درصد یا 386,000 – از تجاوز کارکنان مراقبت های بهداشتی زندگی در ایالات متحده است که هیچ حقوقی کار تبعیض حمایت با توجه به GLMA و ویلیامز موسسه در UCLA. این بدان معناست که کارگران می تواند اخراج رد برای ارتقاء حاضر آموزش و یا مورد آزار و اذیت در شغل خود.

تعداد کسانی که آینه پویا برای همه LGBTQ مردم: 28 متحده از جمله کارولینای شمالی و لوئیزیانا عدم صریح قوانین ایالتی منع اشتغال تعصب بر اساس گرایش جنسی و هویت جنسیتی با توجه به حرکت پیشرفت پروژه یک مخزن فکر می کنم حفظ یک پایگاه داده در برابری ،

چگونه این بیماری همه گیر است که تأثیر LGBTQ مردم:Anti-gay تعصب است بحران بهداشت و سخت تر برای تجاوز آمریکایی ها

قضات در حال انتظار برای حکومت در چالش از نیویورک و میشیگان و جورجیا مربوط به کارگران است که می گویند که آنها از کار اخراج شدند به این دلیل که آنها همجنسگرا و یا فراجنسیتی. موارد مرکز در مورد اینکه آیا عنوان هفتم از حقوق مدنی قانون از سال 1964 که قانون شکنان تبعیض بر اساس نژاد و رنگ و مذهب و ملیت و جنسیت را ممنوع تعصب در برابر تجاوز مردم است.

قبل از همه گیر موارد بازدید شده توسط بسیاری به عنوان مهم به عنوان دادگاه 2015 ازدواج همجنس گرایان حاکم است. در حال حاضر این فوق العاده بحران بهداشت عمومی مطرح است این خبر گفت: Kasey Suffredini مدیر عامل آزادی برای همه آمریکایی ها دو حزبی به کمپین nonbias حمایت برای تجاوز مردم است.

“این آسیب پذیر جامعه مراقبت های بهداشتی کارگران در خارج وجود دارد در تلاش برای نگه داشتن همه امن” Suffredini گفت. “این لحظه ای است که در آن جمعی رفاه برای همه … بدان معنی است که ما باید به دنبال CDC اقدامات ایمنی. ما باید هر مراقبت های بهداشتی کارگران ممکن است.”

‘نگران من قادر به کمک به هر کس’

اتاق های اورژانس در حال دفتر برای مک دونالد, 36, یک دستیار پزشک در موسی مخروط بیمارستان در Greensboro. در طول فصل آنفولانزا قبل از همه گیر اصلی استروژن می تواند بسته بندی شده با بیش از 300 نفر در روز, او گفت:.

در حالی که حجم کاهش یافته تا حدودی مک دونالد گفت: سطح استرس بالا هستند. ER شاهد یک جریان ثابت از COVID-19 بيمار و در آخرین لحظات اضطراری مانند آپانديسيت پاره. وجود دارد کمتر به حمله قلبی و سکته مغزی میباشد.

“مردم نمی آیند به ER در حال حاضر مگر اینکه آنها کاملا به,” او گفت:. “جامعه است می ترسم. آنها نمی خواهند به ‘که در آن ویروس است.’ “

مک دونالد به طور معمول ساعت در 10 p. m. و سفر به چندین ERs در مخروط سلامت شبکه. او را نگه می دارد PPE در تنه راه رفتن به کار گذشته اتومبیل از اعضای خانواده در حال حاضر ممنوع برای ورود به استروژن.

“شما را به نگه داشتن رفتن. اما وجود روحی شما احساس می کنید زمانی که شما رفتن به شیفت خود را. بیماران خود را; شما باید به آنها اخبار خود را,” او گفت:.

“وجود دارد یک نقطه من فقط احساس بسیار پایین است. من نگران بود من قادر به کمک به هر کس نگران بود در مورد جامعه,” او گفت:. “شما فقط نمی دانم چه اتفاقی می افتد به این بیماران پس از آن شما را با برگ این فضای بزرگ که در آن شما همچنان نگران باشید.”

دادگاه برگزار تلفن: دیوان عالی کشور بحث همه گیر HIV/AIDS در حالی که پناه از بیماری همه گیر کوروناویروس

مک دونالد که شناسایی به عنوان یک cisgender, لزبین, گفت که او شروع به دوباره بجای اول برگشتن به لطف حمایت محیط کار – و یک شریک از نه سال که با او مشغول شدم در ماه دسامبر.

اما دیوان عالی کشور موارد “قطعا همیشه در پشت ذهن من,” او گفت:. “من خوش شانس هستم که یک کار در حال حاضر, اما همه چیز در مراقبت های بهداشتی جهان در حال تغییر است هر روز. من تنها کسی بودم که نمی furloughed یا گذاشته در یک کنفرانس تلفنی هفته گذشته با 12 نفر است.”

‘سعی کنید به ماندن امیدوار جانبی’

Pham, 32, که شناسایی به عنوان عجیب و غریب و غیر دودویی یک طب داخلی پزشک در Ochsner LSU بهداشت شریوپورت.

بیمارستان سطح یک مرکز تروما مشغول بود قبل از همه گیر. در حال حاضر آن را “دیوانه مشغول” با ثابت “بلندی استرس” پس از COVID-19 فوران Pham گفت.

Pham روز معمولا میل لنگ در ساعت 8 صبح و اجرا می تواند به نیمه شب زمانی که آنها در تماس هستند. یکی از سخت ترین کارها Pham تا به حال برای مقابله با “نه گفتن” به اعضای خانواده که می خواهید به بازدید از آنهایی که بیمار در بیمارستان.

“من سعی می کنید به ماندن امیدوار طرف. اما شما می توانید اسلاید پایین” Pham گفت. “هر زمان شما را یک گام به بیمارستان آن را یک لایه اضافی از استرس است.”

در حالی که Pham زندگی در یک شهر با یک nondiscrimination قانون لوئیزیانا است از جمله محل کار حمایت. آنها بالا بردن در برابر تعصب به طور منظم. “من misgendered روزمره با بیماران و همکاران.”

Pham متکی بر موسیقی و حمایتی نامزد است که یک مشاور سلامت روان برای کمک به باز کردن از پیچ. این زن و شوهر در حال برنامه ریزی عروسی خود را و نهایی حرکت به لس آنجلس.

جامعه تجاوز و سرشماری: طرفداران شد بسیج LGBTQ مردم در همه جا برای سال 2020 سرشماری. سپس این بیماری همه گیر کوروناویروس گرفت.

مطلوب حکم دادگاه عالی اطمینان خواهد داد که آنها را “مجبور به پنهان” در محل کار و فراتر از آن Pham گفت. “l می خواهند جوانان را به می دانم که این ممکن است به خودتان می شود و هنوز هم موفق می شود در هر زمینه ای.”

‘یک لحظه آمریکایی ها می تواند مربوط به

مک دونالد احساس می کند برای LGBTQ افرادی که نمی تواند “را” در این کار به خصوص مراقبت های بهداشتی کارگران زحمتکش در طول coronavirus بحران است. “چه چیزهایی هستند مانند در خانه, چگونه بچه های خود را و چگونه شما مقابله هستند – من نمی توانم تصور نمی های چه می گذرد فراتر از دیوارهای بیمارستان.”

اما او می تواند مربوط به آن احساس مجبور به مستور.

مک دونالد بیرون آمد و هنگامی که او 25 – اما نه به پدرش که مریض بود. اعضای خانواده هشدار داد و او را به بیرون آمدن و یا “آن را خواهد او را بکشند” پس او ماند و سکوت درباره هویت واقعی برای سال.

“هر بار که شما بر روی گوشی وجود دارد این است که همیشه یک توده در گلو … اجازه ندهید که آن لغزش,” او گفت:.

او در نهایت به او گفت پدر در بهار سال 2017 زمانی که او بود در بهبهان مدرسه. او تند و تلخ پاسخ از طریق اشک او: “میا من شناخته شده این سال است.”

مک دونالد پدر و گذشت در ماه ژانویه 2019 اما حافظه هنوز هم طنین انداز است.

“نیاز به انجام است که برای سال ها در یک سطح شخصی من درک می کنم آنچه در آن مانند برای دیگران به کار در یک محل بدون حمایت,” او گفت:.

Suffredini گفت: وزن ساعت نباید از دست داد.

“در هر لحظه از بحران, ما همیشه دیده می شود LGBTQ مردم در خط مقدم کمک به دیگر آمریکایی” از جمله به عنوان خوانده شده را علامت بینگهام که مبارزه هواپیماربایان پردازنده ایالات متحده پرواز در 9/11, او گفت:.

“من امیدوارم که این است که یک لحظه زمانی که آمریکایی ها واقعا می تواند مربوط به ترس شما می تواند از دست دادن شغل خود و یا شما می تواند از دست دادن سلامت مراقبت از دلایل شما نمی توانید کنترل کنید,” او گفت:. “من امیدوارم که آمریکایی ها را که ارتباط.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>