معترضان بازداشت شده در نزدیکی کوه راشمور جلوتر از امشب مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد

تظاهرات مخالفان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ورود در تپه کوه راشمور نمایش آتش بازی بودند ملاقات با مقاومت از اجرای قانون فلفل پاشيده و پس از دستگیری آنها مسدود کردن یک بزرگراه به این بنای تاریخی با وانت برای نزدیک به سه ساعت جمعه.

یک تعداد انگشت شماری از معترضان بازداشت شدند و پس از مسدود کردن بزرگراه 16A یا آهن کوه جاده قبل از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی شد به راه خود را از سریع شهر به کیستون و سپس در بزرگراه ها به کوه راشمور. چند تن از کسانی که دستگیر زانو زد و دعا قبل از بازداشت توسط اجرای قانون است.

به روز رسانی های زنده و تصویری: رئیس جمهور تهمت بازديد داکوتای جنوبی برای Mount Rushmore آتش بازی جشن

معترضان اشاره کرد که سیاه تپه ها مقدس به آمریکایی های بومی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مخالف منافع بومیان آمریکا و دیگر گروه های اقلیت.

“امروز شده است یک روز افتخار به لاکوتا” گفت: نیک Tilsen از NDN جمعی. “ما تعطیل کوه راشمور. ما با قرار دادن این محل در مستند به مدت سه ساعت و ما آن را در یک راه خوب. ما این قدرت از اجداد ما.”

بیشتر: Oglala سو رئیس جمهور می گوید: Mount Rushmore باید ‘حذف’: چه چیزی در پشت این سایت بحث برانگیز تاریخ

اکثریت معترضان پراکنده از صحنه پس از داکوتای جنوبی گارد ملی وارد صحنه حدود یک ساعت پس از معترضان جاده مسدود شده و اجرای قانون و اعلام آن به عنوان یک “غیر قانونی مجمع” بیش از یک بلند گو حرف زدن.

در حالی که چندین سازمان های اجرای قانون در پاسخ پوشیدن دنده ضد شورش گاز اشک آور ماسک و استفاده از زور و سلاح آنها فقط شات محدوده نزدیک دود پوسته در مذاکرات و اسپری فلفل به معترضان ،

داکوتای جنوبی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا بود که در صحنه مستند “حوادث پلیس سوء” و “نقض حقوق اساسی” در اعتراض با توجه به پست های رسانه های اجتماعی توسط این سازمان است.

بیشتر: رئیس جمهور تهمت برنامه سخنرانی آتشین برای Mount Rushmore آتش بازی

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان آنها نیز در صحنه اما مقامات نگه داشتن آنها را دور از معترضان.

تهمت وارد شده در تپه های اطراف 6:45 p. m. MT جمعه. برنامه شروع شد و در 4 p. m. MT جمعه و آتش بازی انتظار می رود برای شروع در حدود 9:30-9:45 p. m. MT جمعه.

بیشتر: آنچه ما در مورد کوه راشمور آتش بازی و رئيس جمهور تهمت سخنرانی, بازدید جمعه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>