اعتراض به روز رسانی: Rayshard بروکس’ مراسم تشییع جنازه; سیاتل برای پایان دادن به ریز ریز کردن منطقه; اعتراض به حذف اندرو جکسون مجسمه در نزدیکی کاخ سفید

یک مراسم تشییع جنازه خصوصی برای Rayshard بروکس برگزار خواهد شد و روز سه شنبه در Ebenezer کلیسای باپتیست در آتلانتا. وکیل خانواده L. کریس استوارت در هفته گذشته اعلام کرد که Tyler Perry خواهد بود برای پرداخت هزینه های مراسم تشییع جنازه.

عزاداران ادای احترام به بروکس در خود مشاهده عمومی دوشنبه در همان کلیسا در آتلانتا که همچنین مارتین لوتر کینگ جونیور کلیسا. در ضمن افسر متهم در ارتباط به بروکس’ مرگ روز سه شنبه گفت که او “هیچ ایرادی نمی کنند.”

در ضمن پس از دو تیراندازی در سیاتل این آخر هفته که یک کشته و یک نفر دیگر مجروح شهردار جنی Durkan روز دوشنبه گفت: این شهرستان در حال تلاش برای باد کردن کاپیتول هیل را اشغال کردند (CHOP) منطقه.

نگاهی دقیقتر به برخی از تحولات اخیر:

  • Black Lives Matter معترضان در روز دوشنبه سعی در حذف اندرو جکسون مجسمه در پارک لافایت در نزدیکی کاخ سفید است. هفته گذشته معترضان سرنگون مجسمه مؤتلفه ژنرال آلبرت پایک در قوه قضائیه مربع است.
  • آتلانتا افسر پلیس Devin برازنان دوم افسر در صحنه زمانی که Rayshard بروکس درگذشت که چهره سه اتهام روز دوشنبه گفت که او در تلاش برای صدمه زدن به بروکس. “من نمی هر چیزی اشتباه است,” او گفت: Atlanta Journal-Constitution.
  • شهر فورت براگ در کالیفرنیا به نام پس از مؤتلفه طور کلی است و با توجه به تغییر نام آن است.
  • ایالات متحده آمریکا وزارت دادگستری و اف بی آی را بررسی طناب دار موجود در گاراژ غرفه از دارل “بابا” والاس جونیور در آلاباما Superspeedway. والاس تنها تمام وقت, سیاه, راننده نسکار نخبگان جام سری.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

معترضان تلاش برای حذف اندرو جکسون مجسمه در نزدیکی کاخ سفید

تنش بالا در مقابل کاخ سفید دوشنبه شب پس از سیاه و سفید زندگی توجه معترضان به حذف اندرو جکسون مجسمه در میدان لافایت. در طول ناآرامی های سی ان ان گزارش داد که کارکنان و سایر اعضای مطبوعاتی کاخ سفید از سپاه خواسته شد به ترک کاخ سفید زمینه توسط سرویس مخفی.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به سرویس مخفی برای نظر و اطلاعات بیشتر. اندرو جکسون مجسمه شده بود گرفته شده و ماموران پلیس باید در پاسخ به این منطقه است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که “بسیاری از مردم” دستگیر شده بود “برای ننگین خرابکاری در پارک لافایت از مجسمه با شکوه از اندرو جکسون در علاوه بر این به خارجی defacing از سنت جان کلیسا در سراسر خیابان.”

مجسمه را نشان می دهد جکسون در یک, نظامی, یونیفرم, اسب سواری است که توسط پرورش در پاهای عقبی آن. قرن 19 جمهور بی رحمانه درمان بومیان آمریکایی ساخته شده است که مجسمه خود را به یک هدف از تظاهرکنندگان در اعتراض به ایالات متحده آمریکا میراث نژادی و بی عدالتی است.

– ساوانا Behrmann و آسوشیتد پرس

سیاتل شهردار به دنبال صلح آمیز shutdown از فعالان’ ‘پلیس-منطقه آزاد’

سیاتل مقامات تصمیم گرفته اند برای از بین بردن شش بلوک “پلیس-منطقه آزاد” برگزار شد تظاهرکنندگان در قلب این شهر برای بیش از دو هفته است.

پس از دو تیراندازی یکی از آنها – کشنده – شهردار جنی Durkan روز دوشنبه اعلام کرد که به اصطلاح کاپیتول هیل سازماندهی اعتراض خواهد بود آواره و پلیس را بازگشت به حوزه خانه آنها رها شده است.

Durkan کاهش یافته است به می گویند که دقیقا چه منطقه پاک خواهد شد اگر سرنشینان مقاومت در برابر اما تاکید کرد که گذار خواهد بود “صلح آمیز و در آینده ای نزدیک است.”

صدها نفر از تظاهرکنندگان را اشغال کرده اند, منطقه, های, غذا, موسیقی و فعالیت سیاسی بلکه باعث آسیب و بسته شدن کسب و کار. در حال حاضر گفت: Durkan “آن زمان برای مردم به خانه بروم.”

– دنیس Wagner

آیووا, شهرستان به اتفاق آرا تصویب دهها بان

پس از سالها هماهنگ تلاش های محلی, سازمان, Des Moines, شورای شهرستان در روز دوشنبه تایید ضد دهها فرمان ممنوع است که مغرضانه پلیس و می گوید افسران وظیفه دارند تا زمانی که دخالت شاهد “نیروی غیر منطقی” توسط یک افسر دیگر.

شورای شهر به اتفاق آرا به تصویب یک دوم و سپس final خواندن از فرمان که رشدی سریع حرکت پس از اعتراضات گسترده پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. در یک انجمن عمومی اعضای جامعه تبریک گفت تداوم یک جامعه داد که به شکل فرمان و تشکر جوان مردم آیووا نمایندگان شان که سازمان یافته ام در نیروی خواهان تغییر در سطح محلی است.

“این است که پیشرفت” آیووا — نبراسکا NAACP جمهور بتی اندروز که رهبری مذاکرات از طرف داد گفت: Des Moines ثبت نام کنید. “آن است که کامل نیست اما ما در حال کار به سمت و بهتر این است که قطعا یک گام در این جهت است.”

– Shelby Fleig, Des Moines, ثبت نام

گرجستان افسر وندی در مورد: “من هیچ ایرادی نمی کنند’

آتلانتا افسر پلیس در مواجهه با اتهامات جنایی در ارتباط با 12 ژوئن تیراندازی مرگبار در خارج از وندی رستوران می گوید که او هیچ کار اشتباهی انجام داد و انتظار دارد حقیقت وجود دارد.

در مصاحبه ای با مجله آتلانتا قانون اساسی افسر Devin برازنان گفت Rayshard بروکس 41 ساله, سیاه, مردی که کشته شده بود خود را برداشت تیزر در حالی که بازداشت شده است. در طول یک کشمکش, برازنان گفت: او شوکه شده بود با سلاح و ناودان در برابر پیاده رو.

به عنوان بروکس فرار با تیزر – یک صحنه گرفته شده در تصویری – او دنبال یک افسر دوم گرت رولف که شات بروکس. رولف چهره 11 فقره جنایت از جمله قتل است.

برازنان شارژ با قرار دادن پای خود را بر روی بروکس “بازگشت پس از تیراندازی گفت:” گیجی و ترس تا زمانی که او متوجه شد مشکوک بود و دیگر یک تهدید. “در هیچ شکل یا فرم بود و من در تلاش برای صدمه زدن به این مرد گفت:” آتلانتا روزنامه. “مردم را برای آنچه در آن است. آنها را درک نمی کردم که چیزی اشتباه است.”

مرتبط با: Devin برازنان احتمال شکستن نیست ‘آبی دیوار سکوت” به شهادت در برابر گرت Rolfe. در اینجا به همین دلیل پلیس هم بچسبند.

شمال کالیفرنیا شهر به نام بعد از مؤتلفه کلی برای در نظر گرفتن تغییر نام

شمال کالیفرنیا به نام پس از مؤتلفه به طور کلی با توجه به تغییر نام خود را به عنوان تماس را به پایین مؤتلفه آثار تاریخی و مجسمه ها در سراسر کشور ادامه خواهد داد.

شهر فورت براگ است که پس از مؤتلفه ژنرال Braxton براگ است که متهم نگه داشتن بیش از 100 برده است. روز دوشنبه در شورای شهر بحث خواهد شد که آیا برای اضافه کردن یک محلی رای گیری برای رای دهندگان برای تصمیم گیری در مورد تغییر نام در نوامبر است.

در یک یادداشت کارکنان شهرستان گفت: شورای شهر که آنها نیز می توانند دوباره وقف این شهرستان را به نام های مختلف اکلاهما مانند بریتانیا ویلیام هنری براگ و ویلیام لورنس براگ پدر و پسر تیم که برنده 1915 جایزه نوبل در فیزیک.

در کارولینای شمالی براگ را یکی از بزرگترین تاسیسات نظامی در جهان بعد از او به نام. این یکی از بسیاری از پایگاه های خود در سراسر کشور است که مقامات ارتش نشان داده اند به بحث در مورد دور انداختن Confederates نام کردن.

ماشین پلیس محو از Fortnite تصویری بازی

در دنیای مجازی همه چیز ظاهر می شود و ناپدید می شوند به طور غیر منتظره. چیزهایی مانند اتومبیل های پلیس. و ظاهرا آنچه در اکشن, بازی های ویدئویی “Fortnite” که ویژه اجرای قانون وسایل نقلیه به عنوان تزئینی غرفه تا زمانی که یک نسخه جدید برای اولین بار در هفته گذشته است.

با توجه به وال استریت ژورنال مقامات در Epic Games Inc. نیست, پاسخ به سوالات, این نشریه به نقل از یک فرد آشنا با Fortnite توسعه گفت: اتومبیل های گشت برداشته شد نه به عنوان یک بیانیه سیاسی است, اما, از, حساسیت, به ملی جنجال بر سر اجرای قانون سوء استفاده.

ناپدید شد و برای اولین بار اشاره کرد در رسانه های اجتماعی از جمله Reddit که در آن یک پست بانگ زد: “اوه. ضد پلیس احساسات است که رسیدن به همه چیز” و یکی دیگر از مشاهده “Fortnite است د-بودجه پلیس است.”

بیشتر در تظاهرات

  • مجسمه تئودور روزولت در خارج از آمریکا از موزه تاریخ طبیعی در نیویورک حذف خواهد شد.
  • پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس ؟ برخی از شهرستانها در حال حاضر آغاز شده و در حال سرمایه گذاری در سلامت روان به جای
  • هنر فعالیت: داستان در پشت نقاشی های دیواری, خیابان نقاشی ها و پرتره های ایجاد شده در اعتراض

DOJ, FBI به بررسی طناب دار موجود در بابا والاس گاراژ

The United States Department of Justice روز دوشنبه اعلام کرد که از آن خواهد شد به دنبال به طناب دار موجود در راننده نسکار بابا والاس گاراژ غرفه در آلاباما Superspeedway در تلاش برای تعیین اگر قانون فدرال شکسته شد. اف بی آی نیز بررسی کشف طناب دار.

نسکار به سرعت واکنش نشان داد جمعه برای محکوم کردن این حادثه به عنوان یک “عمل شنیع” اعلام تحقیقات و متعهد به پیدا کردن فرد مسئول و ممنوعیت آنها از این ورزش است.

وزارت دادگستری ایالات متحده منتشر شد بیانیه زیر را گفت: “ایالات متحده به دفتر دادستان برای منطقه شمال آلاباما اف بی آی و وزارت دادگستری حقوق مدنی بخش در حال بررسی وضعیت اطراف طناب دار که داشت در بابا والاس گاراژ برای تعیین اینکه آیا وجود دارد نقض قانون فدرال است. صرف نظر از اینکه فدرال اتهامات آورده می شود می تواند این نوع از عمل هیچ جایی در جامعه ما است.”

– اسکات Gleeson

مقدونیه به Rayshard بروکس در مشاهده عمومی در آتلانتا

عزاداران به انتظارنشسته بودند تا روز شنبه برای ادای احترام به Rayshard بروکس مرد آتلانتا افسر پلیس به ضرب گلوله کشته و پس از پاسخ به تماس است که بروکس افتاده بود به خواب رفته در مواد غذایی سریع درایو-از طریق.

یک مشاهده عمومی در آتلانتا Ebenezer کلیسای باپتیست بود که مارتین لوتر کینگ جونیور کلیسا. ماسک مورد نیاز بودند در میان اجتماعی فاصله دستورالعمل.

اجرا زنده موسیقی و مردم طلیعه به کلیسا در مقابل بروکس’ طلا-رنگی تابوت برای لحظات کوتاه از انعکاس.

“من نمی دانم Rayshard بروکس اما درست مثل جورج فلوید ما می دانیم که او در حال حاضر گفت:” Manerva هریس, 42, که به تن پیراهن خواندن “من نمی توانم نفس بکشم.”

– نگاه کلی و لورنزو ریس

افسر NYPD معلق پس از “آشکار سبد’

پلیس نیویورک کمیسر درموت شیا روز یکشنبه گفت که یک افسر متوقف شده است و بدون پرداخت پس از ظاهر او با قرار دادن یک مرد سیاه و سفید در یک “آشکار سبد.”

تعلیق در آمد تنها چند ساعت پس از حادثه در ساحل مرور در کوئینز. تصویری از شلیک گلوله توسط یک مرد درگیر در این حادثه نشان می دهد یک گروه از افسران مقابله با یک مرد سیاه پوست به عنوان یک افسر نهاد بازوی خود را در اطراف مرد گردن به او دروغ می کند. این گروه در اطراف افسران فریاد برای افسر به انتشار بازوی خود را از مرد و گردن و دیگری افسر ضابط مرد روی زمین شیپور خاموشی افسر خود را عقب می کشد و پیراهن خود را قبل از افسر منتشر chokehold.

“افسر که مداخله برای جلوگیری از همکارش دقیقا درست” شهردار, بیل د Blasio توییتی یکشنبه شب. “من ستایش او. این چیزی است که ما نیاز به دیدن از همه افسران ما.”

شیا گفت: یک تحقیق کامل در جریان بود. NYPD به مدت طولانی ممنوع chokeholds و استفاده از آنها آمده است را افزايش داده موشکافی پس از مرگ اریک گارنر در سال 2014 پس از یک افسر با استفاده از یک سبد در دست او است ، رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اخیرا یک بسته از اجرای قانون مسئوليت قوانین که شامل ممنوعیت chokeholds.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de