اعتراض به روز رسانی: جمعه Juneteenth; پنسیلوانیا پلیس اخراج برای ‘نژادپرستانه’ ایمیل; Georgia غیر انتفاعی را افزایش می دهد $250K برای گرت Rolfe

تظاهرات مسالمتآمیز تظاهرات و جشن های برنامه ریزی شده در جمعه Juneteenth یک دولت و یا تشریفاتی تعطیلات در 47 ایالت و واشنگتن دی سی که یادآور رهایی ا …

Rev. Al Sharpton خواهد شد ارائه یک سخنرانی در یک Juneteenth جشن در Tulsa, اوکلاهما, که در آن سفید و اوباش را نابود سیاه و سفید “وال استریت” در سال 1921.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در ابتدا برنامه ریزی یک کمپین تجمع در تولسا در روز جمعه اما بعد از آن موکول به روز شنبه پس از یادگیری در مورد اهمیت این روز تعطیل است.

نگاهی دقیقتر به برخی از تحولات اخیر:

  • Rayshard بروکس’ مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد و روز سه شنبه در Ebenezer کلیسای باپتیست در آتلانتا.
  • اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt گفت: دولت این است که “آماده” و “هیجان زده” برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار شنبه برای یک کمپین تجمع است.
  • گرجستان اجرای قانون سازمان مطرح 250.000 دلار برای اخراج آتلانتا افسر پلیس گرت Rolfe.
  • کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون نشان داد زمانی که او خواهد شد و نتیجه تحقیقات خود را به انجام افسران درگیر در تیراندازی مرگبار از Breonna تیلور.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

سناتور برنامه ریزی برای معرفی لایحه ای را برای تعیین Juneteenth به عنوان تعطیلات ملی

سناتور. کامالا هریس پنج شنبه اعلام کرد که یک گروه از حزب دموکرات معرفی یک لایحه است که اعلام Juneteenth تعطیلات ملی.

“همراه با همکاران من Cory Booker, تینا اسمیت و Ed Markey ما پیشنهاد که Juneteenth بود یک روز تعطیل ملی. و ما انداختن که لایحه گفت که Juneteenth باید یک روز تعطیل ملی” هریس گفت: MSNBC شادی رید.

هریس’ اعلام می آید پس از سن. John Cornyn روز پنجشنبه گفت او را معرفی مشابه قانون. “تگزاسی را جشن گرفت این برای پایان دادن به برده داری برای 155 سال است. آن را یک فرصت برای تأمل در چه حد ما آمده ایم و یک یادآوری از ما تا چه حد هنوز هم باید برای رفتن” Cornyn گفت در توییتر.

پنسیلوانیا پلیس اخراج برای ‘موهن’ ایمیل در مورد مردم سیاه روزنامه نگاران و سیاستمداران

دیرین پنسیلوانیا افسر پلیس اخراج شد پنج شنبه پس از ارسال “نژادپرستانه و موهن” ایمیل به شهردار و اخبار محلی خبرنگاران.

ایری شهردار جو Schember اعلام کرد شلیک 62 ساله گروهبان. جف آنونزیاتا در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار رئیس پلیس دن Spizarny. در ایمیل آنونزیاتا گفت: مردم به دنبال عدالت اجتماعی “نمی تواند مراقبت از خود و یا هر کس دیگری بدون بازی مسابقه کارت.” او همچنین در دفاع از حرفه خود و انتقاد از روزنامه نگاران.

“گروهبان. جف آنونزیاتا ارسال یک ایمیل به اعضای رسانه ها حاوی نژادپرستانه و موهن اظهارات” Schember گفت. “من محکوم کردن این اظهارات. من وحشت زده و منزجر توسط نژادی کوردلی از این ایمیل.”

– کوین گل و مادلین اونیل ایری (Pa.) فردا-اخبار

گرجستان غیر انتفاعی می گوید آن را مطرح $250K برای اخراج آتلانتا افسر گرت Rolfe

گرجستان اجرای قانون سازمان شروع به جمع آوری کمک برای اخراج آتلانتا افسر پلیس گرت Rolfe که رو به جرم اتهام قتل در ارتباط با تیراندازی مرگ Rayshard بروکس.

غیر انتفاعی پنج شنبه اعلام کرد در یک Facebook پست آن را مطرح کرده بود 250.000 دلار برای Rolfe را هزینه های قانونی. در چندین پست در این سازمان به نام دستگیری Rolfe “سیاسی است.” جمع آوری کمک آغاز شده بود جمعه.

“همانطور که شما می توانید تصور کنید که ما غرق شده اند در حمایت از ما دریافت کرده اند برای افسر Rolfe” سازمان نوشت: در Facebook post.

– اردن کولور سیتی

اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt می گوید: دولت آماده است برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا رالی

اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه که دولت آماده است تا میزبان محوری کمپین تجمع روز شنبه رد از هشدارهای مقامات بهداشت در مورد میزبانی یک گردهمایی بزرگ در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“ما خیلی هیجان زده به شما در” Stitt یک جمهوری خواه گفت: رئیس جمهور در کاخ سفید رویداد متمرکز بازگشایی اقتصاد است. “اوکلاهما را آماده برای سفر خود را.”

برخی از مقامات دولتی از جمله جمهوری خواهان هشدار داده اند در برابر آوردن هزاران نفر از مردم به داخل سالن محل برگزاری BOK مرکز در طول بیماری همه گیر. اوکلاهما در حال تجربه ضبط خوشه در روزانه coronavirus موارد هر چند Stitt گفت: بستری شدن در بیمارستان پایین باقی می ماند.

این تجمع را علامت رئیس جمهور برای اولین بار بازگشت به مبارزات انتخاباتی از اوایل هفته از این بیماری همه گیر و در یک زمان می آید زمانی که حمایت خود را از لغزش است در میدان نبرد متحده است.

– جان Fritze و دیوید جکسون

Rayshard بروکس’ مراسم تشییع جنازه برای برنامه ریزی شنبه باز خواهد بود و به

Rayshard بروکس’ مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد روز سه شنبه در آتلانتا Ebenezer کلیسای باپتیست و نمی خواهد باز به عمومی یا رسانه های حقوقی به نمایندگی از خانواده اش گفت. این سرویس خواهد بود livestreamed.

وجود خواهد داشت یک مشاهده در همان کلیسا روز قبل از برنامه ریزی برای 3 تا 7 p. m. و به روی عموم باز است اما با هیچ دوربین های مجاز. سازمان دهندگان گفت: ماسک مورد نیاز خواهد بود و فاصله اجتماعی دستورالعمل خواهد بود پس در هر دو حوادث.

پرتره از خانه سخنرانان که در خدمت کنفدراسیون حذف شده

مجلس نانسی پلوسی دستور حذف چهار پرتره در کنگره از سخنرانان سابق از خانه که در خدمت کنفدراسیون یک حرکت نمادین به افتخار Juneteenth روز جمعه این کشور همچنان به اعتراض سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس.

پلوسی در کنفرانس خبری هفتگی گفت: در نامه ای به خانه کارمند Cheryl جانسون درخواست حذف پرتره از چهار خانه سابق سخنرانان که همه خدمت در 1880s چرا که “هیچ اتاق در سالن های مقدس از این دموکراسی این معبد از دموکراسی به تتم افرادی که تجسم خشونت تعصب و عجیب و غریب پرستی از کنفدراسیون.”

او گفت: حذف خواهد اتفاق می افتد که روز جمعه خواهد علامت Juneteenth تعطیلات, اما به جای بزرگ پرتره گرفته شد پایین بعد از ظهر پنجشنبه تنها چند ساعت پس از Pelosi ارسال نامه اش به جانسون.

– Christal هایس

کنتاکی AG نمی قرار دادن جدول در Breonna تیلور تیراندازی تحقیقات

کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون کاهش یافته و در روز پنجشنبه می گویند زمانی که او خواهد شد و نتیجه تحقیقات خود را به انجام افسران درگیر در کشنده تیراندازی پلیس از Breonna تیلور.

“بررسی این قدر وقتی که درست انجام شود نیاز به زمان و صبر” کامرون گفت. “ما را به انجام آنچه درست است. ما پیدا کردن حقیقت است.”

کامرون در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری همچنین تصریح کرد که تحقیقات است “مداوم” و اعلام نشده است هر گونه تصمیم گیری مربوط به اتهامات عنوان شده علیه. او نیز کاهش یافته است به صحبت در مورد بسیاری از جزئیات تحقیق و تفحص از جمله این که آیا دامنه مورد گسترش فراتر از سه افسر پلیس که با شلیک سلاح های خود را.

“من همچنین می خواهم برای گفتن به همه کسانی که در این مورد شما باید تعهد من که دفتر ما این است که انجام دقیق و منصفانه بررسی,” او گفت:. “این هم یک تعهد من به لویی جامعه است که دچار فوق العاده در روز از مارس 13.”

– دارسی Costello و تسا دووال پیک مجله (Louisville, Ky.)

بیشتر در تظاهرات

  • رئیس جمهور تهمت طول می کشد اعتبار برای popularizing Juneteenth. “هیچ کس تا به حال شنیده ام از آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.
  • گلوله سوم در Rayshard بروکس’ تیراندازی آمار شاهد’ SUV
  • ‘Rayshard بروکس باز کرد تا در مورد مبارزات حبس ماه قبل از مرگ. او که قرار بود به ‘تسلیم’

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de