اعتراض به روز رسانی: آتلانتا افسر پلیس نخواهد بود ‘دولت شاهد’ وکلا می گویند; سنا جمهوری خواهان فشار پلیس اصلاحات

Fulton County District Attorney Paul L. Howard جونیور اعلام کرد اتهامات در مرگ Rayshard بروکس, 27 ساله, سیاه, مردی که به ضرب گلوله های پلیس در خارج از وندی در آتلانتا. افسر سابق پلیس گرت Rolfe متهم شده بود روز شنبه با قتل جنایت و اگر محکوم چهره امکان زندگی در زندان و یا اعدام.

دومین افسر در صحنه Devin برازنان است رو به سه کمتر اتهامات عنوان شده علیه. هوارد گفت: برازنان بود و حاضر به شهادت دادن علیه Rolfe, اما, وکیل برای برازنان مورد مناقشه ادعا.

جمهوری خواهان مجلس سنا معرفی گسترده پلیس بسته اصلاحات در حالی که Quaker Oats برنامه ای برای تغییر نام و حذف تمام تصاویر یک زن سیاه و سفید از عمه Jemima کلوچه و شربت شرکت.

جمهوری خواه لایحه خواستار افزایش شفافیت در ثبت نام استفاده-از-نیروی حوادث و تشویق ممنوعیت پلیس chokeholds. آمریکا در حال هل دادن از طریق خود لایحه ای که به صورت اجباری داشبورد و بدنه دوربین برای پلیس برای پایان دادن به chokeholds و ایجاد یک رجیستری ملی برای پیگیری افسران با سابقه سوء رفتار.

نگاهی دقیقتر به برخی از تحولات اخیر:

  • شهردار چارلستون کارولینای جنوبی اعلام کرد قصد دارد به حذف یک مجسمه از برده داری حمایت John C. Calhoun.
  • یک اداره پلیس در جنسبرو گرجستان منتشر کرده است bodycam فیلم نظارت تصویری و 911 تماس های صوتی پس از اطرافیان ارسال شده تصویری در رسانه های اجتماعی که نشان داد یک افسر پلیس با برگزاری پنج بازی کون زور اسلحه.
  • در ریچموند, ویرجینیا, مجسمه, تنیس, آیکون و فعال Arthur Ashe بود مخدوش با اسپری رنگ. مجسمه واقع در بنای تاریخی خیابان است که این سایت از پنج بناهای تاریخی مربوط به کنفدراسیون.
  • دانشگاه نوادا لاس وگاس حذف آن “هی Reb!” مجسمه از محوطه دانشگاه.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

آتلانتا افسر نخواهد بود ‘دولت شاهد’ در برابر گرت Rolfe; وکلا اختلاف دا ادعا

وکلای مدافع برای افسر Devin برازنان رد Fulton County District Attorney Paul L. Howard جونیور ادعا که برازنان خواهد بود “دولت شاهد” در این مورد در برابر گرت Rolfe.

هوارد گفت: در طول کنفرانس مطبوعاتی خود که برازنان موافقت کرده بود به شهادت علیه Rolfe متهم به 11 فقره از جمله جنایت قتل در اثر تیراندازی Rayshard بروکس.

وکیل Amanda R. کلارک پالمر گفت: آمریکا امروز در یک ایمیل برازنان همکاری با دا را زمانی که او در مصاحبه یکشنبه, “فقط می خواهم او را به همکاری با GBI و یا هر سازمان و انجام تحقیقات به آقای بروکس مرگ است.”

او به نام هوارد تصمیم به اتهام برازنان “غیر منطقی” و گفت: “هیچ توافقی بین آقای برازنان و دا را برای آقای برازنان به یک” دولت ناظر است.'”

در بیانیه ای جداگانه وکیل همین ساموئل به نام اتهام برازنان یک “عجله برای قضاوت.”

ساموئل گفت: “برازنان رفتار جمعه شب در نمونه بود.” ساموئل اضافه شده برازنان “به سر رسید پیاده رو و او دچار ضربه مغزی” در مبارزه با بروکس.

—اردن کولور سیتی و استیو Kiggins

اخراج آتلانتا افسر پلیس گرت Rolfe به اتهام قتل جنایت در عکسبرداری از Rayshard بروکس

سابق آتلانتا افسر پلیس گرت Rolfe متهم شده بود روز شنبه با جنایت قتل در قتل Rayshard بروکس آخرین در یک رشته از مردم در حال مرگ پس از مجادلات با پلیس است. او متهم است با 10 دیگر شمارش از جمله چندین فقره از تشدید حمله با سلاح مرگبار.

اگر محکوم Rolfe مواجه است امکان زندگی در زندان و یا اعدام.

حکم بازداشت صادر شده است برای Rolfe و افسر Devin برازنان که او نیز در این صحنه و در مواجهه با سه اتهام.

Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد گفت که برازنان اذعان ایستاده در بروکس’ بدن پس از تیراندازی به افسر متهم شده است. دفتر دادستان منطقه است توصیه باند 50.000 دلار برای برازنان و هیچ پیوند برای Rolfe.

بروکس 27 کشته شد در خارج از وندی رستوران بعد از پلیس در پاسخ به یک تماس اواخر جمعه شب که یک ماشین در حال حرکت در درایو-از طریق خط وادار کردن مشتریان دیگر به رانندگی در اطراف آن است. زمانی که پلیس وارد آنها یافت بروکس خواب در ماشین. آنها او را مورد پرسش و اداره یک میدان آزمون هوشیاری.

پس از شکست او آنها اقدام به دستبند بروکس او مقاومت کرده و کشتی یک تیزر دور از افسر. او به عنوان فرار Rolfe شلیک تفنگ خود را و آمار بروکس دو بار. او به بیمارستان منتقل شد که او پس از عمل جراحی است.

این Fulton County دفتر معاینات پزشکی رد بروکس’ مرگ یک قتل یکشنبه شب.

اعتراضات علیه نابرابری نژادی و خشونت پلیس که در حال حاضر در حال انجام در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و Breonna تیلور در لوئیزویل کنتاکی به دست آورد شتاب در گرجستان, پایتخت شهرستان بروکس پس از مرگ. وندی رستوران بود سوزانده اواخر شنبه شب و به آتش کشیده شد دوباره جمعه.

— Jorge L. Ortiz

تکان دهنده اتهامات: Rayshard بروکس لگد شد, محروم, مراقبت های پزشکی

آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟ Rayshard بروکس درگذشت و پس از او گلوله توسط یک افسر پلیس

John C. Calhoun مجسمه ممکن است پایین آمدن 5 سال پس از کلیسای تیراندازی در چارلستون

پنج سال پس از churchgoers در Emanuel آفریقایی Methodist کلیسای اسقفی در چارلستون کارولینای جنوبی به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن یک نوجوان سیاه پوست supremacist شهردار جان تککلنبورگ چهارشنبه اعلام کرد که او خواستار جابجایی از بنای یادبود تجلیل برده داری, مدافع, John C. Calhoun. مجسمه در مریون مربع می تواند نقل مکان کرد و به یک موزه محلی و یا دیگر نهاد علمی. این قطعنامه خواهد بود تا در جلسه شورای شهر روز سه شنبه.

ویل گفت: این دولت میراث فرهنگی عمل می کنند که نیاز به دو سوم رای مجمع عمومی برای تغییر تاریخی سازه ها صدق نمی کند زیرا Calhoun مجسمه است نه یک بنای یادبود جنگ. چارلستون شورای شهر وی افزود: اقتدار برای حذف مجسمه چون در زمین است.

— کارول Motsinger, Greenville, اخبار

مجسمه Arthur Ashe در ریچموند مخدوش با “سفید زندگی از ماده” اسپری رنگ

یک مجسمه از قهرمان افسانه ای تنیس Arthur Ashe شد اسپری نقاشی با کلمات “سفید زندگی ماده” و “HONG” روز چهارشنبه در ریچموند, ویرجینیا.

اش تنها مرد سیاه و سفید به پیروزی در ویمبلدون و آمریکا و استرالیا باز می شود. در طول زندگی خود و بعد از آن اش مبارزه برای برابری نژادی و حقوق مدنی به ویژه جنبش برای پایان دادن به آپارتاید در آفریقای جنوبی است. او در سال 1993 درگذشت.

مجسمه اش یکی از شش بنای تاریخی در خیابان در ریچموند. پنج نفر دیگر بناهای تاریخی را گرامی داشتند کنفدراسیون از جمله Robert E. Lee, توماس “Stonewall” جکسون, Jefferson Davis, J. E. B. استوارت و متی Fontaine Maury. معترضان سرنگون Davis مجسمه هفته گذشته است.

پس از چند روز اعتراض به نابرابری نژادی و خشونت پلیس ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم دستور لی مجسمه حذف “در اسرع وقت” در ژوئن 3. شهردار Levar Stoney بعد گفت: پیشنهاد حذف از دیگر مؤتلفه مجسمه.

– کریس Bumbaca

اطرافیان تصویری را نشان می دهد گرجستان افسر برگزاری نوجوانان سیاه در زور اسلحه

یک اداره پلیس در جنسبرو گرجستان منتشر کرده است bodycam فیلم نظارت تصویری و 911 تماس های صوتی پس از اطرافیان تصویری ارسال شده در رسانه های اجتماعی نشان داد یک افسر پلیس برگزاری پنج, سیاه, نوجوانان در زور اسلحه به عنوان چند عابران را متوقف و درخواست با افسر شلیک نمی کند.

دو 911 تماس ادعایی که شدند مبارزه در خارج از فروشگاه راحتی و تفنگ داشتند. با توجه به bodycam فیلم به عنوان به زودی به عنوان افسر نقاط نوجوانان بودند که قدم زدن در یک جاده او را از ماشین خود را بلافاصله تساوی تفنگ خود را و فریاد در آنها: “توقف همه خانواده ایست! دست خود را به بالا!” و می پرسد به پیاده روی به سوی او.

“با توجه به این اتهام که نوجوانان شد و در اختیار داشتن اسلحه, افسر با نزدیک شدن به آنها را وظیفه خود سلاح کشیده شده و اشاره در نوجوانان” به Clayton County اداره پلیس در بیانیه ای گفت: با توجه به سی ان ان.

تماشاگران درخواست با افسر که می گفت: “آنها بچه ها هستند” و “آنها نوزادان است.”

با توجه به bodycam فیلم افسر اسلحه خود را کشیده و برای بیش از چهار ساعت تا زمانی که پشتیبان می رسد و آنها جستجو نوجوانان است. این افسر پس از آن به سوالات نوجوانان که به او گفت که آنها “بازی مبارزه.”

نظارت در فیلم نشان می دهد تعداد کمی از نوجوانان بوکس سایه در یک پارکینگ و جای خود غلت بزنید در مورد آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ دستی. نوجوانان افسر گفت: این یک BB gun و فیلم نشان می دهد ماموران در تلاش برای بازیابی آن پس از یکی از بچه گفت که او آن را انداخت در بوته در نزدیکی فروشگاه.

سی ان ان گزارش داد که هیچ دستگیری ساخته شد و هیچ هزینه و ثبت شد.

چه سیستمیک نژادپرستی? در اینجا آنچه در آن به معنی و چگونه شما می تواند کمک به از بین بردن آن

ما در بر داشت 85,000 پلیس ایم که برای بررسی سوء رفتار: در حال حاضر شما می توانید سوابق خود را

مدیر عامل Netflix رید هیستینگز و همسر Patty Quillin اهدا $120 میلیون دلار به HBCUs

در چه شد بزرگترین فرد سهم به لحاظ تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه های Netflix بکشد از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت رید هیستینگز و همسرش, Patty Quillin اهدا $120 میلیون به یونایتد نگرو کالج, صندوق, کالج اسپلمن گشت و Morehouse College.

هر موسسه را دریافت خواهد کرد $40 میلیون. سهم فراهم خواهد کرد سالانه شهریه و اتاق و هیئت مدیره به 20 سال اول دانش آموزان است.

“HBCUs فوق العاده ای ضبط و در عین حال محروم هستند وقتی که می آید به دادن” هیستینگز و Quillin در بیانیه ای گفت. “به طور کلی سفید جریان سرمایه به عمدتا سفید نهادهای تداوم سرمایه انزوا. ما امیدواریم که این اضافی $120 میلیون دلار کمک مالی کمک خواهد کرد که بیشتر دانش آموزان سیاه پوست به دنبال رویاهای خود و همچنین تشویق بیشتر مردم برای حمایت از این موسسات – کمک به معکوس نسل از بی عدالتی در کشور ما است.”

Quaker Oats به نام تجاری جدید تعریف, عمه ، خاله Jemima به حذف نژادی کلیشه’; عمو بن برنج نام تجاری ‘تکامل’

Quaker Oats چهارشنبه اعلام کرد که عمه Jemima به نام تجاری است که ویژگی های یک زن سیاه و سفید را در نشان خود را دریافت کنید یک نام جدید و آرم.

لرزنده جو-متعلق به شرکت گفت: یاد عمه Jemima شکل در بسته بندی آن است که “بر اساس نژادی کلیشه” و اذعان کرد که قبل از کار برای به روز رسانی بود “کافی نیست.”

“ما را در ادامه این گفتگو با جمع آوری دیدگاه های گوناگون از هر دو سازمان ما و جامعه بیشتر به تکامل با نام تجاری” گفت: کریستین Kroepfl معاون رئیس جمهور و رئیس بازاریابی افسر لرزنده غذاهای آمریکای شمالی در بیانیه ای ارسال شده به ایالات متحده آمریکا امروز. این حرکت برای اولین بار در گزارش NBC News و AdWeek.

Quaker Oats گفت: بسته بندی جدید خواهد رسید قفسه در پاییز با یک نام جدید برای نام تجاری اعلام می شود در تاریخ بعد.

ساعت بعد, مریخ, Inc. اعلام کرد که عمو بن برنج نام تجاری خواهد “تکامل” برای حذف تصویر از یک مرد سیاه و سفید به عنوان آرم خود را.

“به عنوان یک نام تجاری جهانی ما می دانیم که ما باید مسئولیت را به ایستادگی در کمک به پایان دادن به تعصب نژادی و بی عدالتی,” مریخ در بیانیه ای گفت. “همانطور که ما گوش دادن به صدای مصرف کنندگان به خصوص در جامعه و به صدای همکاران ما در سراسر جهان, ما می دانیم که در حال حاضر زمان مناسب برای تکامل عموی بن تجاری از جمله بصری آن هویت نام تجاری است که ما انجام خواهد داد.”

مریخ در آن گفت: نمی دانم چه دقیق تغییر خواهد بود یا زمان آن, اما آن است که “بررسی همه احتمالات است.”

خودرو محور به معترضان در پورتلند اعتصاب سه در آمار-و-اجرا

اعتراضات خروشان در مرکز شهر پورتلند اورگان دوباره اواخر سه شنبه شب. کمی بعد از ساعت 1 صبح پلیس می گویند یک ضربه ماشین یک گروه از تظاهرکنندگان و سه نفر گرفته شده به بیمارستان.

“خودرو رخ داد چند تن از تظاهر کنندگان و در سمت چپ با سرعت زیاد در رانندگی اشتباه راه در خیابان” پلیس در بیانیه ای گفت. “این به نظر می رسد پس از چندین وسایل نقلیه دیگر که در ارتباط با داعش است.”

همه صدمات و نه اعتقاد به تهدید کننده زندگی.

پشتیبانی هوایی افسران ردیابی راننده محل و در نهایت دستگیر آنتونی Eaglehorse-Lassandro, 27 بود که به اتهام سه فقره جنایت ضربه و اجرا رانندگی بی پروا و در اختیار داشتن یک ماده کنترل.

سنا ایران را به شما معرفی پلیس لایحه اصلاحات

جمهوری خواهان مجلس سنا در روز چهارشنبه معرفی گسترده پلیس بسته اصلاحات به رییس قوه مقننه در پاسخ به جورج فلوید مرگ و در سراسر کشور بازداشت معترضان به خشونت پلیس و نژادپرستی.

این لایحه به رهبری سناتور. تیم اسکات (R-S. C.) — اتاق تنهاست سیاه جمهوری خواه — شامل اقدامات با هدف افزایش شفافیت در ادارات پلیس و استفاده از نیروی حوادث در حالی که همچنین تشویق بخش به ممنوعیت chokeholds و استفاده از دوربین های بدن از طریق کمک های مالی فدرال.

در حالی که این قانون انتظار می رود که پشتیبانی گسترده ای از جمهوری خواهان آمریکا روز چهارشنبه در حال حرکت رو به جلو در لایحه خود را که می رود بیشتر خواهد بود و در پایان برخی از شیوه های پلیس شده اند که عوامل در سال های اخیر با مشخصات بالا و میر ناشی از مردم و دور از حمایت های که سپر افسران از دعاوی پس از سوء.

این خانه در روز چهارشنبه خواهد بود بررسی دموکراتیک پیشنهاد در کمیته قضایی مجلس و با توجه به هر گونه تغییرات قبل از اتاق آرا در آن به احتمال زیاد در هفته آینده. سنا به طور مشابه می تواند رای در آن لایحه در هفته آینده.

– Christal هایس

بیشتر در تظاهرات

  • ستیز’ یا ‘مهربان’? Ahmaud Arbery بستگان خانواده دیگر دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث پلیس اصلاحات.
  • کسب و کارهای کوچک زده با تظاهرات و COVID-19 تامل آینده نامشخص.
  • Ahmaud Arbery بستگانخانواده دیگر دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن پیش از ثبت سفارش در پلیس.
  • بازداشت مرد در مرگ و میر ناشی از فعال Oluwatoyin Salau و داوطلب ویکی سیمز در فلوریدا: آنچه ما می دانیم.
  • دانشگاه ویرجینیا تغییرات لوگو برای حذف نمادهای مرتبط به کار برده است.
  • Tyler Perry به پرداخت برای Rayshard بروکس’ مراسم تشییع جنازه 27-نوجوان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس آتلانتا.

مؤتلفه با مضمون ” هی Reb!’ مجسمه خارج از لاس وگاس پردیس

در پی جورج فلوید مرگ و در سراسر کشور در اعتراض نژادی و بی عدالتی در دانشگاه نوادا لاس وگاس حذف آن “شورشی” طلسم از پردیس سه شنبه. این “هی Reb!” تندیس اهدا شده به دانشگاه در سال 2007.

UNLV جمهور مارتا Meana اطلاع دانش آموزان در مورد حذف و پیشنهاد طلسم آینده نامشخص است.

“در سال های اخیر گفتگو با اهدا کننده ما با توافق طرفین آن را بهترین برای حذف مجسمه و بازگشت از آن” Meana گفت: در یک ایمیل سه شنبه. “در طول چند ماه گذشته من تا به حال بحث و گفتگو با افراد متعدد و ذینفعان گروه از دانشگاه و جامعه در مورد بهترین دانشگاه می تواند حرکت رو به جلو با توجه به حوادث اخیر در سراسر کشور. که شامل آینده ما طلسم.”

در این شب مجسمه برداشته شد, یک change.org درخواست تماس برای UNLV طلسم کرده بود حدود 4000 امضا. “داشتن یک طلسم است که جدایی ناپذیری متصل به یک شکست خورده رژیم که تنها هدف برای حفظ نهاد برده داری خجالت است به دانشگاه ما و جامعه ما” درخواست گفت.

– اد کمندا رنو, روزنامه مجله

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de