تظاهرات زندگی می کنند به روز رسانی: سیاتل ممنوعیت پلیس با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل; دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ثبت نام به منظور محدود کردن استفاده از نیروی مرگبار

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به امضای یک فرمان اجرایی سهشنبه که به تشویق ادارات پلیس در آمریکا به “ملاقات بیشتر در حال حاضر استانداردهای حرفه ای برای استفاده از زور” و صوتی جدید از یک تماس تلفنی نشان داد که یک 911 اعزام او را به نام استاد راهنما به ابراز نگرانی نیروی مورد استفاده در برابر جورج فلوید.

در میان تماس های پلیس اصلاحات در سراسر کشور سیاتل شورای شهر رای دادند و به اتفاق آرا روز دوشنبه شب به ممنوعیت پلیس با استفاده از گاز اشک آور و اسپری فلفل. این رای پس از مأموران مبارزه طلبیده شهردار جنی Durkan قول به استفاده از گاز اشک آور معترضان در کاپیتول هیل محله.

همچنین دوشنبه شب سه نیویورک اداره پلیس ماموران در بیمارستان بستری شد به طور خلاصه پس از شکایت از احساس خوب پس از نوشیدن کوکتل های شیری از Shake Shack. پس از بررسی اداره پلیس نیویورک گفت: “هیچ جرم و جنایت” رخ داده بود.

نگاهی دقیقتر به برخی از تحولات اخیر:

 • یک 911 اعزام به تماشای فیلم های نظارت جورج فلوید مرگ در زمان واقعی و به نام استاد راهنما به بیان نگرانی های صوتی جدید از تلفن ضبط را نشان می دهد.
 • یک بیمارستان در کالیفرنیا شهر ساکرامنتو حذف یک مجسمه از جان ساتر که به بردگی گرفته شده آمریکایی های بومی از خارج از ساختمان خود را.
 • نوزده آتلانتا افسران استعفا داد و این هفته در میان در جریان ناآرامی ها در این شهر است.
 • در حالی که مبارزه با اشک در یک کنفرانس مطبوعاتی در آتلانتا Rayshard بروکس’ بیوه Tomika میلر گفت: “هیچ عدالت است که می تواند همیشه من را خوشحال احساس در مورد آنچه که انجام شده است.”

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

توزیع کننده هشدار پلیس گروهبان به عنوان افسر پایین دوخته جورج فلوید

یک 911 dispatcher که ظاهرا تماشای در زمان واقعی به عنوان یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن جورج Floyd به نام استاد راهنما به او بگویید که او چه دیدم نه مراقبت اگر آن ساخته شده او را نگاه مانند یک “دله دزدی” با توجه به ضبط تماس های ساخته شده دوشنبه.

در تماس با اورژانس تماس پلیس گروهبان و می گوید آنچه او از دیدن روی تصویری زنده نگاه “متفاوت” و این که او می خواست به او اجازه دهید در مورد آن می دانیم. توزیع کننده در یک 911 تماس با مرکز در آن زمان بود و تماشای ویدئو از دوربین های نظارت ارسال شده در تقاطع که در آن پلیس دستگیر فلوید با توجه به شهرستان سخنگوی کاسپر تپه.

“من نمی دانم که شما می توانید با من تماس snitch اگر شما می خواهید, اما ما باید این دوربین تا 320 را تماس بگیرید. … ام من نمی دانم اگر آنها تا به حال با استفاده از زور یا نه. آنها چیزی از بازگشت از تیم ملی و همه آنها نشسته بر این مرد. بنابراین من نمی دانم اگر آنها مورد نیاز شما است یا نه اما از آنها چیزی گفت به من در عین حال می گوید:” توزیع کننده که نام ویرایش شده از ضبط.

مرد شات در زمان جدید مکزیک در اعتراض; دیگر شعله ور شدن اعتراضات در سراسر آمریکا

یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در آلبوکرک اعتراض در دوشنبه شب پس از یک تنش و درگیری میان معترضان و به شدت مسلح جدید مکزیک مدنی از اعضای گارد که در تلاش بودند برای محافظت از مجسمه conquistador Juan de Oñate.

مجروح مرد منتقل شد به یک بیمارستان محلی که در آن او در “بحرانی اما با ثبات وضعیت” مقامات گفت. پلیس همچنین در بیانیه ای گفت که مشکوک تیرانداز بود “خلع سلاح گرفته و به بازداشت برای بازجویی.”

تیراندازی اتفاق افتاده ساعت پس از شهردار Tim کلر اعلام کرد که ایجاد یک بخش ساخته شده از مددکاران اجتماعی مسکن و بی خانمانی متخصصان و پیشگیری از خشونت هماهنگ کننده که مستقر خواهد شد به جای پلیس در مورد مستی بی خانمانی اعتیاد و سلامت روان.

“ما قرار داده اید بیشتر و بیشتر مسائل در صفحات از افسران که روت — با وجود بهترین تلاش های خود و با وجود برخی از آموزش — آنها کاملا آموزش دیده به عنوان یک مددکار اجتماعی و یا به اعتیاد مشاور و یا برای مقابله با چیزهایی که در اطراف کودک آزاری زمانی که آنها در حال پاسخ دادن به یک تماس” کلر گفت: در توییتر خود اعلام. “ما باید حرفه ای آموزش دیده انجام این کار به جای مردمی با اسلحه و نشان.”

 • در جنوب غربی آتلانتا مسالمت آمیز معترضان راهپیمایی کردند و تا حد زیادی اجتناب از تماس با پلیس. آنها مسدود شده و ترافیک در حدود 90 دقیقه است.
 • در St. Cloud, Minn., حداقل یک کسب و کار دچار آسیب و چندین دستگیر شدند اوایل روز سه شنبه هنگامی که جمعیت زیادی جمع شده بودند. پلیس با استفاده از مواد شیمیایی محرک به تلاش برای متفرق کردن جمعیت از حدود 100.
 • در Nashville, دو روز پس از تظاهرات و راه اندازی یک اردوگاه در خارج از دولت و کنگره آمریکا یک نماینده مجلس نقل مکان کرد به انجام این کار یک جنایت است. اواخر دوشنبه شب تنسی گشت بزرگراه اعلام کرد این بازداشت 19 برای امتناع از ترک کنگره زمینه.
 • در پرتلند سنگ., پلیس اعلام مدنی اختلال پس از آنها گفت: صدها نفر از معترضان پرتاب پرتابه در افسران و با اشاره لیزر در چشمان خود را. پلیس تظاهرکنندگان را به آتش کشیدند و برچسب ساختمان با نقاشی های دیواری. پورتلند پلیس گفت: یک معاون در نظر گرفته شد برای درمان به بیمارستان پس از معاون ضربه به سر با یک سنگ بزرگ.

3 NYPD ماموران در بیمارستان بستری منتشر شد پس از نوشیدن می لرزد از Shake Shack

اداره پلیس نیویورک مورد بررسی قرار گرفته که آیا سه نفر از افسران خود را مسموم شدند پس از نوشیدن کوکتل های شیری در دوشنبه شب در یک Shake Shack رستوران در منهتن.

افسران شکایت از “احساس خوب” قبل از اینکه در بیمارستان بستری و بعد از آن منتشر شد NYPD در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز و زاینده رود گفت: از طریق توییتر است که آن را “وحشت زده” و همکاری با پلیس است.

کارآگاهان’ وقف انجمن اتحادیه کارگری است که نشان دهنده 20,000 فعال و بازنشسته شهر نیویورک کارآگاهان را محکوم کرد این حادثه به عنوان حمله به پلیس ادعا در توییتر که افسران “عمدا مسموم توسط یک یا بیشتر کارگران است.”

رئیس Rodney, Harrison, NYPD ارشد از کارآگاهان توییتی اوایل روز شنبه: “پس از بررسی کامل توسط NYPD است منهتن جنوبی محققان مشخص شده است که هیچ جنایتکاری توسط shake shack کارکنان.”

سیاتل شورای شهر رای به ممنوعیت پلیس با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل

سیاتل شورای شهر رای دادند و به اتفاق آرا روز دوشنبه شب به ممنوعیت پلیس با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و دیگر دستگاه های کنترل جمعیت پس از افسران بارها و بارها از آنها استفاده می شود در بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس.

این 9-0 رای آمد در میان نا امیدی با اداره پلیس سیاتل که با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان در این شهر متراکم ترین محله کاپیتول هیل تنها چند روز پس از شهردار جنی Durkan و رئیس کارمن بهترین وعده داده شده نیست.

شورای شنیده تکرار شکایت از ساکنان مجبور به بیرون از خانه های خود گاز حتی اگر آنها نبودند معترض; یکی از ساکنان گفت: همسر خود را فرو برد و خود را از چشم کودک با شیر مادر است.

یک قاضی فدرال روز جمعه با صدور دستور موقت منع سیاتل پلیس با استفاده از گاز اشک آور و گاز فلفل اسپری فوم نوک پرتابه یا دیگر زور علیه معترضان پیدا کردن که گروه استفاده کرده بودند کمتر-سلاح های کشنده “نامتناسب و بدون تحریک” دلسرد کننده آزادی بیان در این فرآیند است.

کالیفرنیا بیمارستان حذف جان ساتر مجسمه از خارج ساختمان خود را

در میان تماس برای حذف بحث برانگیز تاریخی, بناهای تاریخی در سراسر کشور یک بیمارستان در کالیفرنیا پایتخت دولت حذف یک مجسمه از جان ساتر نشسته در خارج از ساختمان خود را در روز دوشنبه KCRA گزارش شده است.

بیمارستان عمومی ساتر در ساکرامنتو حذف مجسمه “از احترام به برخی از اعضای جامعه ديدگاه” با توجه به بیانیه.

“مهم وجود دارد مکالمات اتفاق می افتد در سراسر کشور در مورد نمایندگی مناسب از مجسمه ها و بناهای تاریخی و ما نگاه به جلو به گوش دادن به و شرکت در آینده گفتگو در مورد چگونه جامعه خود ما ممکن است نمایش آثار هنری از جوامع مختلف و افراد که نقش مهمی را در ساکرامنتو تاریخ کردند.”

ساتر شد سوئیس و آلمان که به بردگی گرفته شده آمریکایی های بومی و ساخته شده ساتر فورت پارک تاریخی ایالتی در سال 1841 است که به طور مستقیم در سراسر خیابان را از بیمارستان.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ثبت نام جهت تشویق پلیس برای محدود کردن نیروی مرگبار

تحت فشار سیاسی بر علیه خشونت پلیس رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به امضای یک فرمان اجرایی سهشنبه را تشویق می کند که سازمان های اجرای قانون به اتخاذ استانداردهای بالا برای استفاده از نیروی مرگبار.

“ما می خواهیم قانون و نظم و ما می خواهیم آن را انجام داده نسبتا عادلانه و ما می خواهیم آن را انجام داده با خیال راحت” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در روز دوشنبه کاهش به ارائه اطلاعات پیش از آغاز رسمی مراسم.

مغلوب ساختن پیشی جستن و کارکنان خود را توسعه یافته منظور اجرایی در میان تظاهرات در شهرهای سراسر کشور در پاسخ به یک سری از افغانستان به خصوص در ماه گذشته مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. کاخ سفید خود را صحنه تظاهرات در هفته زیر فلوید مرگ است. منظور پایین می آید به عنوان برگ برنده در نظر سنجی پیش از انتخابات دموکراتیک چلنجر, جو بایدن, چهره انتقاد خود از دست زدن به سراسر کشور تظاهرات بیش از فلوید مرگ است.

– دیوید جکسون

19 آتلانتا افسران استعفا به عنوان روحیه می افتد پس از Rayshard بروکس تیراندازی

نوزده آتلانتا افسران پلیس باید استعفا در هفته گذشته در میان ناآرامی در شهر های زیر با تنبیهبدنی دو دانشجویان با APD افسران و اخیرا کشتار Rayshard بروکس.

رئیس پلیس اریکا سپر نیز پایین پا بعد از عکسبرداری از بروکس که متوقف شد جمعه شب در یک وندی با توجه به اتهام رانندگی در حال مستی.

قبل از اعلام استعفای شهردار Keisha لنس کف اعلام کرد اصلاحات به اداره پلیس با محدود کردن استفاده از زور را از طریق دستور اجرایی.

“روحیه بد است در حال حاضر” شهردار گفت: با توجه به Fox 5 در آتلانتا. “درک من این است, آن است که واقعا بد است.”

– پاییز Schoolman

کالیفرنیا مقامات را بیشتر بررسی حلق آویز مرگ رابرت فولر

لس آنجلس مقامات دوشنبه اذعان کرد که جامعه فشار و صدای در سراسر کشور در برابر نابرابری نژادی آنها را وادار به نگاهی دیگر به شرایط اطراف مرگ رابرت فولر یک مرد سیاه و سفید در بر داشت حلق آویز از یک درخت در پالم دیل, کالیفرنیا.

مقامات در ابتدا نشان داد مرگ فولر 24 به نظر می رسد به یک خودکشی است. فولر خانواده را به چالش کشیده است که مشاجره و صدها نفر از معترضان معلوم شنبه برای ماه مارس شروع به در پارک که در آن بدن خود را کشف شد 10 ژوئن در سراسر خیابان از شهرستان سالن.

از بعد از ظهر دوشنبه بیش از 260,000 مردم را امضا کرده بود یک دادخواست آنلاین خواستار تحقیق کامل. در یک شنبه در کنفرانس خبری L. A. County Sheriff الکس بیانوبا گفت: کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا و حقوق مدنی تقسیم FBI نظارت خواهد فولر تحقیقات در تلاش برای مطمئن شوید که ما را ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت.”

– Jorge L. اورتیز و لورنزو ریس

بروکس’ بیوه Tomika میلر: ‘مدت زمان طولانی قبل از این خانواده بهبود می یابد’

در حالی که صحبت کردن در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار دیگر اعضای خانواده و وکیل خانواده L. کریس استوارت Tomika میلر بروکس’ بیوه جنگیدند اشک و تشکر آتلانتا جامعه برای ابراز حمایت بیش از آخر هفته.

“وجود ندارد عدالت است که می تواند همیشه من را خوشحال احساس در مورد آنچه انجام شده است” میلر گفت. “من هرگز نمی تواند شوهر من به عقب. من هرگز نمی تواند بهترین دوست من. من هرگز نمی توانید بگویید من دختر: ‘او را به آمدن به شما اسکیت’ یا برای درس شنا. آن را فقط برای رفتن به یک زمان طولانی قبل از من زخم التیام یابد. این خواهد بود یک مدت طولانی قبل از این خانواده بهبود می یابد.”

میلر خواسته معترضان به صلح آمیز باقی می ماند در طول تظاهرات “از آنجا که ما می خواهم به نگه داشتن نام خود را مثبت و بزرگ است.”

استوارت گفت که یکی دیگر از مشتری بود که وندی درایو-از طریق ارسال او یک تصویر از یک گلوله ولگرد سوراخ که زده خودرو مشتری در هنگام آتلانتا افسر پلیس از کار اخراج بروکس.

“می تواند وجود داشته اند بیشتر تلفات” استوارت گفت. “این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما آتش سوزی در یک پارکینگ شلوغ.”

استوارت همچنین تشکر بازیگر و کمدین Tyler Perry برای ارائه به پرداخت بروکس’ خدمات مراسم تشییع جنازه.

Breonna تیلور میراث می تواند پایان دادن به هیچ-knock حکم

لویی این ممنوعیت هیچ-knock جستجو در حکم نوع مورد استفاده در کشنده تیراندازی پلیس از Breonna تیلور ممکن است شروع به از چیزی بزرگتر است. دولت Rep. Attica, Scott D-لویی گفت که او انتظار دارد به prefile در هفته آینده لایحه ای را برای ممنوعیت-knock حکم در کنتاکی. و سناتور مارک کرک سناتور رند پال, R-Ky., گفت: در حال حاضر تشکیل پرونده لایحه او خواستار “عدالت برای Breonna تیلور عمل” است که به طور موثر به پایان بدون دست کشیدن حکم در آمریکا

پلیس در حال بررسی یک مورد مواد مخدر به دست آمده حکم با هیچ-knock برای ارائه تیلور آپارتمان هر چند مقامات گفته اند که ماموران زدم قبل از توفنده از طریق درب. تیلور دوست پسر کنت واکر گفت که او را نمی شنوند و هر کسی اعلام کند که آنها پلیس و اخراج در آنچه که او فکر مزاحمان. تیلور کشته شد و در متعاقب آن تیراندازی. بدون مواد مخدر پیدا شد.

– مت Mencarini لویی پیک مجله

بیشتر در تظاهرات:

 • NFL بازیکن متی Judon انفجار کمیسر راجر Goodell را ‘Black Lives Matter’ سخنرانی
 • دیوان عالی کشور در نظر نمی محدود کردن پلیس ایمنی از دعاوی مدنی
 • حلال اما افتضاح’: آتلانتا پلیس تا به حال گزینه های بهتر از نیروی کشنده در Rayshard بروکس, تیراندازی, کارشناسان می گویند
 • چه Juneteenth? و چگونه آن را جشن ؟

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de