تظاهرات زندگی می کنند به روز رسانی: 7 مینیاپولیس افسران ترک در میان جورج فلوید خرید اینترنتی; کالیفرنیا و نیویورک تجمع برای تجاوز عدالت

Rayshard بروکس’ بیوه Tomika میلر و دیگر اعضای خانواده را به آدرس رسانه ها در صبح روز دوشنبه همراه با خانواده و وکلای L. کریس استوارت و جاستین میلر.

بروکس بود به ضرب گلوله توسط پلیس در آتلانتا در شب جمعه در خارج از وندی بعد از پلیس در پاسخ به یک تماس در مورد او در حال خواب در ماشین خود را در درایو از طریق خط. این Fulton County دفتر معاینات پزشکی حکم مرگ او قتل یکشنبه شب ناشی از دو عکس برای پشت.

همچنین روز شنبه در لس آنجلس مقامات ارائه خواهد شد به روز رسانی در مرگ رابرت فولر یک مرد سیاه و سفید که بدن داشت حلق آویز از یک درخت در نزدیکی پالم دیل شهرستان سالن. فولر یکی از دو مرد سیاه که حلق آویز مرگ و میر در حال بررسی در کالیفرنیا است.

نگاهی دقیقتر به برخی از تحولات اخیر:

  • به تظاهرات ادامه داد: در مینیاپولیس برخی از افسران پلیس را ترک کرده اند در حالی که دیگران در حال استعفا با استناد به عدم حمایت از بخش و شهرستان رهبران.
  • بیانسه ارسال کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون نامه ای خواستار دستگیری افسران درگیر در Breonna تیلور مرگ است.
  • کالیفرنیا زن عذرخواهی کرد برای ‘بی احترامی’ رفتار پس از ویروسی ویدئو نشان می دهد که او را تهدید به تماس با پلیس یک مرد که stenciled ‘Black Lives Matter’ در اموال خود را.
  • سناتور. تیم اسکات گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آگاه بود و اهمیت Juneteenth در Tulsa, اوکلاهما, زمانی که تیم خود را برنامه ریزی شده یک رالی برای همان روز است.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

مینیاپولیس افسران پلیس ترک استعفا در میان جورج فلوید تظاهرات

حداقل هفت مینیاپولیس افسران پلیس باید استعفا پس از ناآرامی های گسترده آغاز شد و پس از مرگ جورج فلوید ماه گذشته و بیش از نیم دوجین در حال خروج از گروه مقامات گفت استار تریبیون.

برخی از افسران گفت: آنها ناراحت بودند با شهردار یعقوب فری تصمیم به ترک سوم حوزه ایستگاه در طول این تظاهرات که در آن تظاهر کنندگان مجموعه ساختمان در آتش پس از افسران چپ.

این گروه در حال حاضر دارای حدود 850 افسران تقریبا 40 از تعداد مجاز برای این روزنامه گزارش داد.

LaFace محصولات مراقبت از پوست مدیر عامل لیزا الکساندر معذرت خواهی بعد از ویروسی ویدئو واکنش

زن در تصویری که به دست آورده توجه ملی در هفته گذشته عذرخواهی کرد برای مقابله و تهدید به تماس با پلیس فیلیپینی مرد stenciling “Black Lives Matter” در سان فرانسیسکو اموال.

لیزا الکساندر, موسس و مدیر عامل شرکت LaFace مراقبت از پوست بعدها مشخص در رسانه های اجتماعی. او صادر شده عذرخواهی یکشنبه گفت: “من باید فکر کسب و کار خود من.”

“به اندازه کافی وجود ندارد کلمات برای توصیف چگونه واقعا متاسفم هستم برای اینکه بی احترامی به او سه شنبه گذشته زمانی که من تصمیم به سوال او در مورد آنچه که او انجام شده بود در مقابل خانه اش” الکساندر در بیانیه ای گفت.

این ویدئو نشان می دهد الکساندر و یک مرد بعد از شناسایی به عنوان رابرت لارکین, درخواست جیمز Juanillo که آیا او در خانه قبل از این ادعا که آنها می دانم که او زندگی نمی کنند وجود دارد و بنابراین شکستن قانون است. Juanillo نیست جواب بده اما دعوت آنها را به پلیس تماس بگیرید.

Juanillo گفت KGO-تلویزیون به اعتقاد او و شوهر او را متهم کرد از defacing مالکیت خصوصی از آنجا که آنها فکر نمی کنم او متعلق ثروتمند Pacific Heights محله.

ادامه اعتراضات در برلین و میلان در برابر خشونت پلیس

تظاهرات علیه خشونت پلیس ادامه داد: در خارج از کشور روز شنبه در پی جورج فلوید تظاهرات در سراسر آمریکا

در برلین تظاهرکنندگان با تشکیل یک زنجیره انسانی در سراسر شهر در یک پیام در برابر نژادپرستی و تبعیض و نابرابری های اجتماعی. آنها در ارتباط با روبان های رنگی تشکیل آنچه سازمان به نام “روبان همبستگی.”

در میلان ایتالیا معترضان ناخوانا “متجاوز” و “نژادپرستانه” در ایتالیایی در مجسمه اواخر نگار ایتالیایی Indro Montanelli در روز شنبه. Montanelli بود که یک خبرنگار برای یک فاشیست روزنامه در دهه 1930 و تا به حال 12 سال اریتره در حالی که در آنجا مستقر هستند.

گروه فعال Retestudentimilano گفت: در یک Instagram نوشته است که “نادیده گرفتن و یا کم بها دادن به جدیت داشتن در برابر چشمان ما در مرکز میلان یک مجسمه شهادت به جنایات نژادپرستانه نشان دهنده آشکار عدم تاریخی و اخلاقی و آگاهی است.”

معترضان در کالیفرنیا و نیویورک به دنبال عدالت برای جامعه تجاوز

تظاهرکنندگان در کالیفرنیا و نیویورک به خیابانها در روز یکشنبه به افتخار و خواهان عدالت برای سیاه و سفید عجیب و غریب و ترانس افرادی که در بازداشت پلیس درگذشت.

در لس آنجلس, راهپیمایی هزاران نفر در طول یک کشش از بلوار هالیوود که در آن همه سیاه زندگی از ماده ” نقاشی دیواری, نقاشی شده در رنگ های رنگین کمان لس آنجلس تایمز گزارش داد. در ماه مارس نیز به نام ” همه سیاه و سفید زندگی می کند, ماده,’ برگزار شد رهبران سیاه و سفید در تجاوز+ جامعه است.

در ضمن در نیویورک هزاران نفر با تجمع در محوطه موزه بروکلین و اطراف پارک وی روز شنبه برای راهپیمایی سکوت در حمایت از سیاه نما زندگی ان بی سی نیوز گزارش داد.

این اعتراض پس از قتل دو سیاه, ترانس زنان اولاد رياح میلتون در اوهایو و دومینیک “Rem’Mie” Fells در پنسیلوانیا در هفته گذشته و همچنین تونی McDade بود که به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس تالاهاسی در Layleen Polanco که درگذشت در حالی که در سلول انفرادی در Rikers Island, و نینا پاپ بود که چاقو به مرگ در ایالت میسوری است.

“آنها نشان می دهد آنچه در جامعه مانند تلفن های موبایل! این چیزی است که جامعه برای تلفن های موبایل مانند” معترضان چادری سفید و شعار می دادند که آنها راه می رفت با توجه به پست توییتر.

بیانسه خواستار دستگیری ماموران پلیس دخیل در Breonna تیلور مرگ

بیش از سه ماه پس از Breonna تیلور بود به ضرب گلوله در کنتاکی آپارتمان توسط لویی مترو, افسران پلیس, بیانسه خواستار دولت به “سریع و قاطع عمل در شارژ افسران.”

در نامه ای خطاب به کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون و به اشتراک گذاشته شده در وب سایت Beyonce به نام برای اتهامات جنایی به ارمغان آورد در برابر LMPD Sgt. Jonathan Mattingly و افسران Myles Cosgrove و برت Hankison و AG به “متعهد به شفافیت” در جریان تحقیقات و محاکمه فرآیندهای.

“سه ماه گذشت و Breonna تیلور خانواده هنوز منتظر عدالت” بیانسه نوشت. “خانم تیلور خانواده شده است و قادر به پردازش و غمگین. به جای آنها مشغول به کار خستگی ناپذیر برای تجمع حمایت از دوستان خود را در جامعه و کشور برای به دست آوردن عدالت برای Breonna.”

– هانا Yasharoff و سارا Ladd, ایالات متحده آمریکا امروز

میشیگان مورد مشابه به Floyd مرگ ممکن است بازگشایی شش سال بعد

شش سال پس از مرگ او خانواده مکنزی کوکران — یک فرندل, میشیگان, مردی که زمانی که ماموران امنیتی دوخته او را به طبقه در بازار — ممکن است عدالت آنها مدت طولانی است که به دنبال در پی جورج فلوید تظاهرات.

مانند فلوید کوکران درگذشت در دست سفید ماموران امنیتی برگزار شد که او چهره را در یک مرکز خرید طبقه از جمله یکی که گفت: “اگر شما می توانید صحبت کنید شما می توانید نفس کشیدن.”

کوکران درگذشت آن روز. کالبد شکافی گفت که باعث شد فشرده سازی خفگی. هیچ تفهیم اتهام شد واصل مرگ او حکومت یک حادثه است. روز جمعه Oakland County دادستان جسیکا کوپر رو فشار از معترضان در میان غرش Black Lives Matter جنبش خواسته دولت و دادستانی کل برای بررسی این مورد.

– Tresa Baldas مطبوعات آزاد دیترویت

سناتور. تیم اسکات: تهمت نمی دانم اهمیت تولسا و Juneteenth

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آشنا شد که با اهمیت ژوئن 19 زمانی که مبارزات انتخاباتی خود را برنامه ریزی شده از یک رالی که برای تاریخ در Tulsa, اوکلاهما, اما دوباره این رویداد زمانی که او یاد گرفته بعد می دانم به عنوان Juneteenth نشانه پایان برده داری در ایالات متحده با توجه به کارولینای جنوبی, سناتور. Tim Scott.

“من خدا را شکر که او نقل مکان کرد و آن را” اسکات – تنها آفریقایی-آمریکایی جمهوری خواه در مجلس سنا و یکی از تنها سه, سیاه, سناتور در مجموع — گفت: در اخبار CBS’ “چهره ملت” یکشنبه. “رئیس جمهور در حال حرکت تاریخ یک روز هنگامی که او آگاهانه بر آنچه Juneteenth شد که یک تصمیم خوب در بخشی خود را.”

همراه با اهمیت از تاریخ انتخاب تولسا – که در آن سفید و اوباش کشته شدن صدها نفر در سال 1921 به عنوان آن را سوزانده و غارت ثروتمند محله سیاه و سفید – تقبیح شد توسط بسیاری به عنوان دلیل حساس میان در سراسر کشور, تظاهرات علیه تبعیض.

– ویلیام Cummings, ایالات متحده آمریکا امروز

بیشتر در تظاهرات:

  • کالیفرنیا مقامات بررسی جداگانه مرگ دو مرد سیاه و سفید که بدن یافت شد حلق آویز از یک درخت
  • Rayshard بروکس شد, پدر 4 که در جشن تولد دختر خود ساعت قبل از پلیس او را در آتلانتا
  • Barbra Streisand باعث جورج فلوید شش سال دختر قدیمی, Gianna یک سهامدار دیزنی
  • چه Juneteenth? و چگونه آن را جشن ؟

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de