آتلانتا — دادستان منطقه که قبلا به رهبری این تحقیقات را به Ahmaud Arbery مرگ پلیس گفت که او را نمی بیند و زمینه را برای دستگیری دو مرد سفید که به کشته شدن Arbery یا مردی که ثبت آن از وسیله نقلیه خود را, با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

ویکراس قضایی مدار دادستان منطقه George E. Barnhill گفت: در این یادداشت که گرگوری McMichael آقای تراویس McMichael و همسایه خود را ویلیام برایان شد و در “تعقیب یک سرقت مشکوک” زمانی که آنها به ضرب گلوله Arbery 25 ساله سیاه پوست به عنوان او سرش می دویم. از طریق Satilla سواحل محله فقط در خارج از نیوبرانزویک, Georgia on Feb. 23. Barnhill ارسال یادداشتی به Glynn پلیس شهرستان سروان. تام پرش

“به نظر می رسد آن قصد خود را برای متوقف کردن و نگه داشتن این جنایتکار شک تا زمانی که اجرای قانون وارد” Barnhill نوشت. “در گرجستان که کاملا قانونی است.”

Barnhill همچنین شناسایی ویلیام برایان که سفید است, به عنوان مردی که به ضرب گلوله تصویری از کشتار Arbery. برایان یک آدرس ذکر شده در Satilla سواحل محله با توجه به گزارش پلیس.

تصمیم به دستگیری McMichaels یا بریان شده سوخت اعتراض در سراسر کشور با وکلای مدافع برای Arbery خانواده گفت: او با نژاد برفلد. مقامات محلی و رهبران جامعه می گویند سابقه خویش و قوم پرستی و افتخار در منطقه وکیل دفاتر ویکراس و Brunswick اجازه داده است که قاتلان برای باقی می ماند رایگان.

Barnhill گفت: در نامه ای که او recusing خود را از این پرونده بیش از یک تضاد منافع. در این یادداشت او اظهار داشت که Arbery را می خواستم او را مورد چون پسرش مشغول به کار در نیوبرانزویک دفتر دادستان منطقه.

نیوبرانزویک دادستان منطقه Jackie Johnson قبلا recused خودش از این مورد به دلیل گرگوری McMichael بود بازنشسته محقق از دفتر او. گرگوری McMichael نیز سابق Glynn شهرستان افسر پلیس است.

“شما باید رابطهای ارتباطات است که اجرا را برای نسل” گفت: برگرد. جان پری II, رئیس جمهور, نیوبرانزویک, NAACP. “ما اعتقاد داریم امتیاز از روابط ناشی از تاخیر ما در حال تجربه.”

Perry به نام برای Glynn شهرستان رئیس پلیس جان پاول که در حال حاضر در مرخصی استحقاقی اداری برای نقض سوگند در یک نامربوط ماده است.

“بر خود سهل انگاری می گویند که بازداشت باید ساخته شود هیچ راهی وجود دارد که ما مالیات دهندگان دلار باید پرداخت او را” پری گفت.

مورد در حال حاضر رهبری اطلس قضایی مدار منطقه وکیل تام Durden و گرجستان اداره تحقیقات.

Durden وعده داده است به ارسال پرونده به هیات منصفه در نظر گرفتن اتهامات جنایی. اما این اتفاق می افتد ممکن است تا ماه ژوئن به دلیل گرجستان دادگاه تا حد زیادی بسته به علت coronavirus.

تصویری از تراویس McMichael تیراندازی Arbery پخش شده است به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی.

آلن تاکر یک وکیل مدافع جنایی در نیوبرانزویک در بیانیه ای گفت: روز شنبه که او منتشر شد این ویدئو به دلیل “وجود دارد به طور کامل بیش از حد حدس و گمان و شایعه نادرست روایات و دروغ آشکار اطراف این رویداد است.”

“من تنها هدف در انتشار این ویدئو مطلق شفافیت چون جامعه من شد پاره پاره از هم جدا شده توسط اشتباه اتهامات و مفروضات” گفت: تاکر و اضافه کرد که او تا به حال حفظ شده است توسط هر کسی برای این مورد است.

تاکر نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه چرا او تا به حال تصویری.

بنیامین Crump یک وکیل برای Arbery خانواده posted a photo on Twitter یکشنبه یک مرد او می گوید که برایان.

“اگر او تعقیب کردن Ahmaud و فیلم برداری اعدام او باید دستگیر شده و به اتهام کمک و معاونت در جرم آنها در ارتکاب این جنایت از قتل” Crump گفت.

گرگوری McMichael پلیس گفت که آنها به دنبال Arbery چرا که او به نظر می رسد این فرد دیده می شود بر روی یک نظارت تصویری شکستن را به خانه های پلیس گزارش گفت:.

ایالات متحده آمریکا امروز واصل باز عمومی ثبت درخواست با Glynn اداره پلیس شهرستان برای منازل به قصد سرقت و نمیتوانیم در Satilla سواحل محله بین Jan. 1 Feb. 23. بخش پرونده گفت که یک ایمیل در روز شنبه آن را به حال هیچ پرونده که مطابق درخواست.

در Barnhill را یادداشت او گفت: این ویدئو نشان می دهد Arbery حمله به تراویس McMichael که منجر به کشمکش بیش از McMichael را به ضرب گلوله تفنگ. او نشان می دهد که این معلوم نیست که ماشه کشیده که منجر به Arbery مرگ است.

“Arbery سلامت روانی سوابق و قبل از محکومیت کمک به توضیح خود را آشکار تهاجمی طبیعت و ممکن است الگوی فکری به حمله یک فرد مسلح” Barnhill نوشت.

Glynn شهرستان کمیسر آلن بوکر گفت: او نمی گسل Glynn اداره پلیس شهرستان برای ساخت اولیه دستگیری و معتقد است جانسون ساخته شده تماس بگیرید.

“واضح وجود دارد درمان خاص چرا که آنها در زندان” بوکر گفت.

بوکر گفت: Arbery یک دوست خانوادگی و اغلب او را دیدم در محله انجام محوطه سازی کار با پدرش. او در توصیف Arbery به عنوان “مودب” و “همیشه خندان.”

“همه دیوانه دل شکسته, برخی از مردمی که به اینجا می گویند ما می دانیم که نژاد پرستی است که در اینجا در این جامعه مثل هر که در آن دیگری” بوکر گفت. “اما ما نمی فکر می کنم وجود دارد مردمی که بسیار نفرت که آنها را شکار کردن یک مرد جوان مثل یک سگ و کشتن او. و پس از آن نمی تواند در زندان برای آن است.”

کمک: فضل Hauck از ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de