زندانیان داده می شود ‘ماسک صورت و پیاز’: آمریکایی بازداشت شده در خارج از کشور در صورت تهدید جدید در میان همه گیر

واشنگتن – به عنوان تعدادی از coronavirus عفونت در روسیه را افزایش می دهد نمایی پل Whelan خانواده است وحشت زده تر از همیشه در مورد سرنوشت خود را.

50-سال-پیر مرد میشیگان در حال حاضر صرف بیش از 16 ماه در مسکو زندان به اتهام جاسوسی در میان افزایش نگرانیها در مورد سلامت جسمی و روانی.

در حال حاضر Whelan و دیگر آمریکایی های بازداشت شده توسط خصمانه دولت صورت یک تهدید جدید به عنوان زندانها در سراسر جهان تبدیل شده و زمینه برای پرورش COVID-19.

“شما فکر می کنم” خوب آن را واقعا نمی تواند بدتر ” و سپس همه گیر در می آید گفت:” دیوید Whelan, پل را برادر دوقلو است.

“از آنچه ما درک PPE (personal protective equipment) که به زندانیان داده می شود یک صورت و یک پیاز در روز است. من حدس می زنم پیاز ویتامین C یا چیزی” دیوید Whelan گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی تبلیغ موفقیت خود را در تامین آزادی آمریکایی ها در خارج از کشور برگزار شد و مقامات وزارت امور خارجه باید با استفاده از همه گیر به چرخ ضامن دار تا فشار بر برخی از دولت های خارجی به رایگان در بازداشت آمریکایی ها.

“اگر شما به اشتباه بازداشت آمریکایی ها در طول این زمان و تبدیل شدن آنها به بیماری مبتلا شده و مرگ از coronavirus ما خود را نگه دارید و دولت صرفا مسئول” وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در یک مارس 29 خبری. “همه اشتباه بازداشت آمریکایی ها باید منتشر شود بلافاصله.”

اما Pompeo نیست تنها دیپلمات به تصرف در COVID-19 عنوان یک باز برای زندانی مذاکرات – و نه دولت های دیگر بوده است خجالتی در مورد برجسته کردن خطر عفونت کروناویروس در آمریکا زندان. اداره زندانها گزارش شده 2,100 coronavirus عفونت در میان زندانیان و 320 موارد در میان کارکنان. حداقل 42 زندانیان در آمریکا فوت کرده اند از COVID-19.

هفته گذشته سفیر روسیه به آمریکا آناتولی آنتونوف ارسال نامه سرگشاده ای به وزارت امور خارجه ایالات متحده, وزارت دادگستری و اداره زندانها شفاعت برای انتشار روس را که مرتکب خشونت جرائم و شرایط بهداشتی اساسی.

“زندگی و سلامت خود را تحت تهدید” آنتونوف در نامه خود نوشت posted on Facebook.

به طور مشابه, مقامات ایرانی گفته اند که آنها می خواهند به مذاکره یک زندانی مبادله با آمریکا

“ما امیدواریم که به عنوان شیوع COVID-19 بیماری تهدید جان شهروندان ایرانی در زندانهای آمریکا دولت ایالات متحده در نهایت ترجیح می دهند زندگی می کند به سیاست” Ali Rabiei, یک ایرانی در کابینه سخنگوی اشاره کرد و گفت: با توجه به یک ایرانی خروجی. او گفت که ایران آماده مذاکره بدون شرایط اما آمریکا پاسخ نداده است.

یک سخنگوی وزارت خارجه پاسخ نمی دهند به طور مستقیم به Rabiei اظهارات اما گفت: برگ برنده دولت در ادامه به اولویت بندی آزادی آمریکایی های بازداشت شده در ایران و جاهای دیگر. سخنگوی بود که مجاز به صحبت در این رکورد گفت: “ایران موافقت کرده بود به گسترش پزشکی کردند برای مایکل, سفید, آمریکایی, نیروی دریایی, کهنه که قرارداد COVID-19 در یک زندان ایران در ماه مارس است.

پس از سفید آلوده شد او منتقل شد به سرپرستی سفارت سوئیس در تهران که در عمل به عنوان یک دیپلماتیک میانجی بین آمریکا و ایران است.

“ما همچنان نگران آقای سفید, سلامت و همچنین برای بهداشت و ایمنی از همه شهروندان آمریکایی به ناحق بازداشت شده در ایران” سخنگوی گفت.

یک سخنگوی سفید خانواده گفت: مادر خود را خرج می کند و هر شب آرزوی پسر او را ایمن گرداند. او یک بازمانده سرطان تا سلامتی خود را در حال حاضر یک نگرانی عمده برای او.

“او زندگی می کند در سوزن سوزن و گفت:” جاناتان فرانکها سخنگوی. سفید است که هنوز هم در برخورد با “after-effects” را COVID-19 عفونت و “بازگشت به ایالات متحده است که به ویژه فوری” با توجه به همه گیر, او گفت:.

ایران در آمار اولیه و زمانی که رمان coronavirus شروع به گسترش در سراسر جهان است. به تاریخ این گزارش بیش از 100 ، 000 عفونت و 6,600 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیاب.

روسیه تبدیل به یک نقطه داغ اخیرا گزارش 11,656 موارد جدید در روز یکشنبه به تنهایی. به طور کلی روسیه 220,000 عفونت های گزارش شده و بیش از 2 ، 000 مرگ و میر. منتقدان می گویند مرگ و میر است به احتمال زیاد بسیار بالاتر از آن است و معلوم نیست چه چیزی اتفاق می افتد در داخل روسیه زندانها.

سازمان عفو بین الملل هشدار داد که از یک بلندی فاجعه – گفت: روسیه ندامتگاه سیستم در حال حاضر به سر می برند با تهویه ضعیف و ناکافی مراقبت های پزشکی و سهل انگاری شرایط بهداشتی.

“بسیاری از زندانیان در حال حاضر فقیر سلامت آنها در قانون مجازات مستعمرات صدها کیلومتر از خانه و دور از غیرنظامی بیمارستان” ناتالیا Prilutskaya سازمان عفو بین المللی را محقق برای روسیه گفت: در مارس 31, بیانیه. “اقدامات فوری باید انجام شود برای جلوگیری از یک فاجعه بالقوه.”

در 28 آوریل به خبرگزاری روسی اینترفاکس گزارش داد 271 موارد coronavirus در میان کارکنان زندان فدرال خدمات و 40 نفر در میان زندانیان است.

دیوید Whelan گفت: روسیه بسته شده است آن زندان ها و دادگاه ها به خارج از بازدید کنندگان به این معنی سفارت آمریکا مقامات نتوانسته اند به دیدار برادر خود را حتی به عنوان محاکمه او آغاز شد و در اواخر ماه مارس است. او گفت: پل مذکور یک ماسک صورت و روزانه خود را در پیاز جیره در یک توجه داشته باشید او فرستاده و او را از طریق وکلای; توجه داشته باشید خواسته برای کمک به به دست آوردن برخی از اسناد و مدارک حقوقی برای محاکمه او.

دولت روسیه را متهم Whelan جاسوسی; خانواده اش می گوید اتهامات پوچ و صاف کردن نادرست است. وزارت امور خارجه و سفارت امریکا مقامات روسیه را نیز مورد تردید روسیه به تعویق افتاد و ابراز نگرانی خود را در مورد درمان.

“ما همچنان به نظارت بر آقای Whelan را مورد دقت و به مطبوعات به صورت عادلانه و انسانی درمان بدون محدودیت دسترسی کنسولی و دسترسی به مراقبت های مناسب پزشکی گفت:” سخنگوی وزارت خارجه. “ما ادامه خواهد داد به منظور بالا بردن آقای Whelan مورد در هر فرصت و همچنان به فشار برای دسترسی به جلسات دادگاه شده اند که به روی عموم بسته شده تا به این نقطه است.”

دیوید Whelan می گوید که او دیده نمی شود هر گونه شواهد از افزایش فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در دولت روسیه برای آزادی برادر خود را در میان همه گیر.

“این برای تلفن های موبایل کمی مانند کلمات خالی به من گفت:” وقتی پرسیده شد که در مورد Pompeo را تهدید به نگه خارجی دولت پاسخگو برای COVID-19 موارد است.

حداقل در یک مورد این تهمت را ramped تا فشار مبارزات انتخاباتی متحمل شده است برخی از میوه ها: در مارس 19, رئیس جمهور اعلام کرد که عامر Fakhoury یک تابعیت شهروند آمریکایی از لبنان بود در راه خانه خود را به نیوهمپشایر پس از مذاکرات با دولت لبنان.

“این یک چیز بزرگ است. بسیار بزرگ” گفت و اشاره کرد که Fakhoury تا اواخر مرحله سرطان و نیاز به درمان های پزشکی در ایالات متحده

“او را کشته بود او در آنجا ماند” گفت: Celine عطاالله یک وکیل برای Fakhoury خانواده.

هنگامی که این ویروس شروع به گسترش در لبنان عطاالله گفت: چهار دختر او “وحشت زده شد. آنها با گریه تمام وقت.”

در حال حاضر آنها هنوز هم نگران سلامت خود را اما او رها شدن درمان سرطان در ایالات متحده, او گفت:.

عطاالله گفت که او را هیجان زده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و آن را یک اولویت برای دریافت آمریکایی منتشر شده از خصمانه دولت اما استدلال کرد که ایالات متحده باید تقاضا همان از متحدان از جمله عربستان سعودی است که برگزاری حداقل دو شهروندان آمریکایی است.

“اگر آنها واقعا ما متحدان آنها باید مانند آن عمل می کنند و بلافاصله ارسال شهروندان ما برگشت به صفحه اصلی,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de