پرنس هری خواستار مراقبت های ویژه برای کسانی که رفته اند آرام’ در طول coronavirus بار

جهان تغییر کرده است “به طور چشمگیری” در میان coronavirus همه گیر پرنس هری گفت: در یک آخر هفته تصویری آدرس.

هری که نوزاد مورچه با همسر مگان تبدیل 1 این هفته در لس آنجلس شده اند باید با لگد از رقابت ها در هلند روز یکشنبه در یک سری از مسابقات ورزشی برای جانبازان خدمات اعضا شبیه به بازی های پارالمپیک.

اما این رویداد که همزمان با سومین روز سالگرد 75 بزرگداشت شد و به تعویق افتاد تا سال 2021 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. هری تصویری در بنیاد حساب توییتر شنبه به طور خاص خطاب به Invictus جامعه است.

“زندگی به طور چشمگیری تغییر کرده برای همه ما” هری گفت:, گفتن Invictus جامعه را به ادامه “حمایت از هر یک از دیگر از طریق این زمان به چالش کشیدن. من همچنان به شنیدن داستان های شگفت انگیز از خانواده ها گرد هم آمدن بیش از سیستم عامل آنلاین.”

تولدت مبارک مورچه! هری و مگان کودک نوبت 1 در LA, ستاره شایان ستایش Instagram تصویری

هری دیرین قهرمان از مسائل مربوط به سلامت روانی خواست كه به سازمان دیده بان برای کسانی که ممکن است مراتب را به خوبی ذهنی در این بار تلاش.

“لطفا نگاه کردن برای کسانی که رفته اند آرام یا که دیگر قابل مشاهده در سایت های چت,” گفت: هری. “شما بچه ها بهترین هستند در این, بنابراین من بدون شک همه شما در حال اجرا در اطراف و حمایت از یکدیگر است.”

“اگر چه ما نمی توانیم با هم در فرد” هری خواست اعضا برای شرکت در مجازی فعالیت های برنامه ریزی شده در طول هفته.

“شما هرگز نمی دانید ممکن است آن را سرگرم کننده و یک تغییر از هنجار” او گفت:.

حوادث را شامل Invictus رقبا نشان دادن “خود را تجربه و انعطاف پذیری در برخورد با چالش های بهداشت روانی. این چیزی است که همه ما می تواند درس یاد بگیرند از” او گفت:.

“من فوق العاده سپاسگزار برای ادامه حمایت خود را,” هری گفت: در بسته شدن. “ایمن ماندن و این هفته در ارتباط باشید.”

تاریخ جدید برای این رقابت ها اعلام خواهد شد “به زودی” او گفت:.

سلطنتی مهاجران هری و دوشس Meghan ساسکس جشن مورچه اولین تولد خود را در لس آنجلس قرنطینه خانه هفته گذشته با نادر Instagram تصویری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>