رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر پایان مسکن تنظیم است که طرفداران می گویند ایجاد شده برای مبارزه با تبعیض نژادی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او “تحصیل” مسکن مقررات او ادعا کرده است منفی نهفته در مناطق حومه شهرها.

رییس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر TWTR, +0.19% می گویند او این است که با توجه به پایان مثبت پیشبرد نمایشگاه مسکن (AFFH) قانون تاسیس وزارت مسکن و شهرسازی در دولت اوباما در سال 2015.

“به درخواست بسیاری از آمریکایی ها که در حومه زندگی می کنند و دیگران, من مطالعه AFFH مسکن و مقررات است که با داشتن یک تاثیر مخربی بر این پس از پر رونق مناطق حومه,” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. او افزود: “منصفانه نیست به صاحب خانه من ممکن است به پایان رسید!”

این AFFH قانون به منظور تحقق الزامات این نمایشگاه مسکن عمل می کنند که به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور لیندون جانسون در سال 1968. نمایشگاه مسکن عمل آورده پایان دادن به شیوه های مانند redlining و نژادی پیمان در صفحه اصلی اعمال. اما این قانون نیز قرار است به حکومت های محلی نیاز به کار به desegregate محله در سراسر کشور است.

تحت AFFH قاعده هر محل که دریافت بلوک-اعطای کمک های مالی از HUD شد مورد نیاز برای تولید یک ارزیابی تعیین تلاش خود را در جهت اطمینان نمایشگاه مسکن. در سال 2018 هود دبیر بن کارسون اعلام کرد که اجرای این قانون خواهد بود به تعویق افتاد.

از دست ندهید:سیاه مالکیت خانه کاهش یافته است و از سال 2012 — در اینجا که در آن سیاه و سفید خانواده هستند به احتمال زیاد به مالکان

ژانویه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در زمان یک گام بیشتر ارائه یک نسخه جدید از قانون است که تعریف نمایشگاه مسکن می ایستد به تمرکز بر روی بهبود انتخاب مسکن و قیمت به جای از بین بردن تبعیض است. این پیشنهاد نیز حذف ارزیابی های مورد نیاز توسط اوباما-عصر قانون. این حرکت جلب انتقاد شدید از سازمان ها در سراسر کشور در تلاش برای بهبود عدالت در بازار مسکن.

“بن کارسون کار کرده است برای از بین بردن عادلانه مسکن از روزی که پا به HUD ساختمان پس از این توییت تعجب آور نیست گفت:” دایان Yentel, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی مسکن اقشار کم درآمد ائتلاف. “اما آن را به خصوص شنیع رییس جمهور برای تهدید بیشتر جبهه گیری از تفکیک جوامع در حال حاضر در طول زمان حساب و نژادی و بی عدالتی در کشور ما است.”

منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استدلال می کنند که قانون جدید می تواند آن را سخت تر برای به اجرا درآوردن نمایشگاه مسکن و می تواند منجر به افزایش تبعیض نژادی است. “وعده به از بین بردن دولت حمایت تفکیک شده و نشده در 52 سال پس از گذشت از این نمایشگاه مسکن عمل” گفت: Shamus غلتک مدیر اجرایی ملی مسکن قانون پروژه. “حکومت پیشنهاد شده را نادیده می گیرد تفکیک و در عوض به دنبال فشار د-نظارتی دستور کار است.”

‘که در آن شما در زندگی و تاثیرات, همه چیز در مورد شما — شانس خود را از فارغ التحصیل شدن از دبیرستان و یا حضور در دانشگاه, شانس خود را از بازداشت خود را خالص ارزش نمره اعتباری خود درآمد خود را و شانس خود را از تبدیل شدن به صاحب خانه و حتی چه مدت شما زندگی می کنند.’

— لیزا رایس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی نمایشگاه مسکن داد

تحقیقات نشان داده است که مردم از رنگ هنوز تبعیض در بازار مسکن. آمریکایی های سیاه و سفید به مراتب کمتر از سفید خود را با همسالان به دریافت وام مسکن, کمک های مالی. و بخش هایی از کشور که در طول تاریخ redlined برای دیدن ادامه کاهش قیمت خانه از لحاظ تاریخی سفید محله.

این نرخ مالکیت خانه در میان سیاه و اسپانیایی خانواده ها باقی مانده است به طور قابل توجهی پایین تر از نرخ برای سفید آمریکایی است. که در قسمت بازتابی از چگونگی آن جوامع مورد هدف قرار گرفتند subprime وام فعالیت در این منجر به رکود اقتصادی گذشته که آنها را بیشتر به احتمال زیاد به وام در برابر.

تماس برای کاهش تبعیض در مسکن گرفته اند در یک تمدید اهمیت در میان coronavirus بیماری همه گیر. شواهدی وجود دارد که افراد ممکن است در معرض خطر بالاتری از ابتلا COVID-19 دلیل که در آن زندگی می کنند. تحقیقات نشان داده است که وقتی مردم حرکت از تفکیک محله به کسانی که تا حدودی متنوع تر آنها را به بهبود سلامت خود از جمله کاهش نرخ چاقی و دیابت.

“از آنجا که مداوم مسکونی تفکیک ساختاری و نابرابری کد پستی خود را بهتر تعیین کننده سلامت خود را از کد ژنتیکی” گفت: لیزا رایس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی نمایشگاه مسکن داد. “که در آن شما در زندگی و تاثیرات, همه چیز در مورد شما — شانس خود را از فارغ التحصیل شدن از دبیرستان و یا حضور در دانشگاه, شانس خود را از بازداشت خود را خالص ارزش نمره اعتباری خود درآمد خود را و شانس خود را از تبدیل شدن به صاحب خانه و حتی چه مدت شما زندگی می کنند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de