رئیس جمهور تهمت co-مردد و الهام بخش ‘روز استقلال آمریکا; Bill Pullman وتو تلاش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم یک راه جدید برای الهام بخشیدن به یک کشور در حال مبارزه با کروناویروس – با قرض گرفتن افزایش فصاحت و بلاغت از داستانی ریاست جمهوری سخنرانی از سال 1996 فیلمهای “روز استقلال.”

او با خراب اشتباه جعلی رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی دیجیتالی تغییر تصویری از فیلم معروف سخنرانی در روز شنبه. جدید سخنرانی ویژه سر خود سوار بیش از سابق خلبان جنگنده و خلیج فارس جانباز جمهور Thomas J. Whitmore, بازی های برگزار شده توسط بیل پولمن.

در تصویری که مشاهده شده است بیش از 15 میلیون بار به نظر می رسد مغلوب ساختن پیشی جستن است صحبت کردن کلمات الهام بخش در مورد کوروناویروس نبرد به جای Whitmore محوری خود را ragtag مجموعه از خلبانان جنگنده با سخنرانی قبل از آنها را به نبرد در برابر مرگبار مهاجمان بیگانه.

“ما در حال مبارزه برای حق ما را به زندگی می کنند به وجود” مغلوب ساختن پیشی جستن را سر می گوید با Whitmore های صوتی به عنوان موسیقی متورم است. “ما قصد داریم به زندگی در. ما قصد داریم برای زنده ماندن. امروز ما جشن روز استقلال ما!”

رئیس جمهور تهمت ماریا شرایور واکنش نشان می دهند: مراسم تجلیل از اواخر فیلیس جورج

حتی چهره از جمعیت مشاهده شده كه با رئیس جمهور شدند. فاکس نیوز’ Sean Hannity حرکت سر خود را با افتخار دیابت تد کروز به اشک نقل مکان کرد, معاون رئیس جمهور, مایک پنس به نظر می رسد در ضمن ستایش از شخصیت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور منجر به سلامتی به عنوان رئیس جمهور پس از اتمام.

پولمن سرگرم نمی شد با ارسال بیانیه ای به مهلت بیان “صدای من متعلق به هیچ کس جز من و من در حال اجرا برای رئیس جمهور این سال است.”

Vivica Fox که بازی یاس Dubrow-هیلر در “روز استقلال” توییتی او سوء ظن در مورد این ویدئو در همه کلاه.

“تظاهر می دانید آنچه شما انجام?? نمی تونم باور کنم که تو را توهین کلاسیک ما فیلم این راه!” او نوشت. “تو هرگز رهبری یا شجاعت برای این نقش! هرگز!”

“روز استقلال” تولید شد توسط 20th Century Fox movie studio در حال حاضر بخشی از والت دیزنی استودیو. ایالات متحده آمریکا امروز رسیده است از نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>