واشنگتن – سن. الیزابت وارن D-Mass., در صدر فهرست بالقوه در حال اجرا آمپول دموکرات ها به امید دیدن در نظر گرفته شده توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن با توجه به یک نظرسنجی جدید.

این presumptive دموکرات نامزد شده است گفت: او را به نام یک زن برای پیوستن به او را به عنوان معاون رئیس جمهور در بلیط و 71 درصد از ثبت نام دموکرات و دموکرات leaners فکر می کنم او باید در نظر وارن به عنوان خود را انتخاب کنید با توجه به ایسنا/نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه ،

پنجاه و نه درصد گفت: او باید در نظر بهداشت ، کامالا هریس D-کالیفرنیا 50% گفت همان صورت سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز و 49 درصد برای بهداشت ، ctq D-Minn.

پرسید که بایدن باید انتخاب کنید برای بلیط و اگر او تا به حال به را انتخاب کنید امروز وارن رهبری این گروه با 36% به دنبال هریس در 19 درصد آبرامز در 14 ٪ و Klobuchar در 13٪. دیگران در لیست مانند میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer تلاش کرد با به رسمیت شناختن نام در میان حدود نیمی یا بیشتر رای دهندگان.

تارا Reade حمله به ادعا: جو بایدن را رد کرده آن است. خواهد رای دهندگان مراقبت ؟

وارن هریس و Klobuchar همه سابق 2020 نامزد در حالی که آبرامز’ ناموفق 2018 اجرا برای فرماندار قرار داده و او را بر روی نقشه و باعث بحث ملی بیش از مسائل از رای دهندگان سرکوب.

سفید و دموکرات ها و لیبرال ها مورد علاقه وارن در این نظرسنجی بزرگ حاشیه. سیاه دموکرات تر بودند تقسیم بین سه ميدارد. وارن همچنین در صدر این لیست به صورت متوسط دموکرات بود و به دنبال Klobuchar و هریس که برای گروه.

مستقل مورد بررسی نیز قرار داده وارن در بالای لیست خود را با 41 درصد و پس از Klobuchar در 38% هریس در 31 درصد و آبرامز در 23 درصد است. جمهوری خواهان گفت: بایدن باید Klobuchar در بلیط ،

میشل اوباما بانوی اول نمی شد در میان لیست از زنان دیگر به نام معاونت اسلات در این نظرسنجی اما خواسته به طور جداگانه 64 درصد از دموکرات ها گفت: بایدن باید انتخاب کنید و اگر او می خواست به اجرا.

جو بایدن نیاز خود جو بایدن: در اینجا نگاهی به زنانی که می تواند در معاون ریاست جمهوری کوتاه

دموکرات ها بررسی ارزش ترین در حال اجرا همسر کسی خواهد بود که آماده شده را بیش از نقش رئیس جمهور در صورت نیاز با 82% تماس این یک اولویت بالا. آنها نیز ترجیح می دهند یک معاون ریاست جمهوری نامزد خواهد شد که انگیزه سنتی دموکرات ها به نوبه خود برای رای دادن, با 71 درصد آن را یک اولویت بالا بیش از یکی که تجدید نظر به نوسان و یا تهمت رای دهندگان 57%.

و به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به تهدید آمریکا زندگی می کند و اقتصاد دموکرات ببینید مدیریت بحران تجربه بسیار مهم در یک پتانسیل معاون رئیس جمهور.

از همه ثبت نام رای دهندگان از جمله کسانی که لاغر دموکرات و جمهوری خواه 27 درصد گفت: این فرد بایدن میدارد به عنوان معاون رئیس جمهور مهم نیست در انتخابات در حالی که تعداد مساوی گفت: انتخاب خود بسیار مهم است و 29 درصد آن را گفت تا حدودی مهم است.

بایدن نیز انتخاب بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد توسط رای دهندگان 49%-43%.

CBS اخبار/نظرسنجی نظر سنجی 2,200 ساکنان ایالات متحده و دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 2.5 درصد است. برای 808 دموکرات و دموکرات leaners بررسی حاشیه خطا است به علاوه یا منهای 4 امتیاز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de