“این شهر ساحلی دایتونای اداره پلیس. ما برای مشکل پوزش می طلبیم اما با توجه به COVID-19 این پارک در حال حاضر بسته شده است.”

بنابراین می گوید یک هواپیمای بدون سرنشین با یک بلندگو با صدای بلند متصل به آن بالا است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور ادارات پلیس در کشور و در سراسر جهان اساسا به تغییر راه آنها اجرای قوانین. سازمان های پلیس به طور فزاینده ای با تکیه بر این پرواز مفتولهای به انجام آنچه آنها را به انجام قبل از: پلیس در حالی که به لحاظ اجتماعی فاصله. در طی ماه گذشته چندین سازمان های اجرای قانون باید پرده برداری از هواپیماهای بدون سرنشین که پخش اطلاعیه در پارک ها و سواحل و بی خانمان اردوگاه به اجرا stay-در-خانه سفارشات و اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا, مقامات می گویند هواپیماهای بدون سرنشین نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد در طول عملیات امداد و نجات مانند دادن یک شخص غرق شدن یک حافظ زندگی بدون تماس فیزیکی.

“ما شروع به فکر کردن در مورد راه های از چگونه ما می توانیم محدود کردن توانایی برای انتقال (COVID-19)” گفت: Messod Bendayan سخنگوی دیتونا اداره پلیس. “به جای خطر یک افسر ما فقط پرواز هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیماهای بدون سرنشین صحبت می کنند و یک پیام. آن را نگه می دارد افسران امن نگه می دارد و مردم امن است.”

همه گیر آزادی: دولت رسوخ در آزادی های مدنی در طول همه گیر افزایش خطرات و پاداش

اما حقوق مدنی گروه را تحت فشار قرار دادند در برابر استفاده از چنین فن آوری گفت: برخی از قابلیت های آن مهاجم هستند و مطرح در قانون اساسی خطرات. این شامل توانایی برای تشخیص بدن کسی دما از فاصله دور. به حقوق مدنی و طرفداران حفظ حریم خصوصی این مقدار به طور بی رویه ضمانت جستجو – اخذ خصوصی اطلاعات سلامت از افرادی که رضایت نمی دهد و نمی تحت تحقیقات جنایی.

“مردم حق دارند به حریم خصوصی. شما نمی توانید فقط به درجه حرارت خود را بدون هیچ دلیلی. من فکر می کنم این فقط یک نمونه از چیزی است که در ادارات پلیس باید تمایل به انجام. کسی که مبادرت به فروش آنها را بر روی یک تکنولوژی جدید و آنها می آیند تا با چیزی که آنها فکر می کنم دلیلی برای استفاده از آن و از آن استفاده می کنند اما آنها لزوما فکر می کنم در مورد چگونه تهاجمی ممکن است” گفت: Caleb Kruckenberg دادخواهی وکیل برای آزادی های مدنی داد.

عمومی ایمنی در مقابل حقوق مدنی: دادستان فدرال می تواند دخالت کند اگر stay-at-home سفارشات بیش از حد دادستان کل می گوید:

واشنگتن-بر اساس گروه به تازگی با ارسال نامه ای درخواست دیتونا بیچ اداره پلیس برای متوقف کردن با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین که تشخیص درجه حرارت بدن.

Bendayan گفت: کارکرد اصلی وزارت هواپیماهای بدون سرنشین است که به پلیس اماکن عمومی مانند پارک ها. او گفت مقامات با توجه به استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای پیدا کردن که ممکن است تب, اما آنها باید انجام داده اند و هیچ برنامه ای برای استفاده از تکنولوژی برای اندازه گیری مردم در دماهای محدود تنها به کسانی وارد اداره پلیس لابی.

هنوز هم استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین باعث شده است که برخی از جنجال.

اداره پلیس در وست پورت به عنوان مثال ناگهان از جیبش یک خلبان هواپیمای بدون سرنشین برنامه ای است که اجازه ام آژانس به نظارت بر افراد درجه حرارت از راه دور و تشخیص عطسه و سرفه.

این امر ما را فلج کامل’: Coronavirus طول می کشد تلفات در روستایی سازمان های پلیس

رئیس پلیس Foti Koskinas گفت: در ماه آوریل که وزارت برنامه ریزی برای شرکت در برنامه هواپیماهای بدون سرنشین “منجر به متنوع ابراز نگرانی عمومی و رزرو.”

جیم Marpe شهر اولین selectman گفت: استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین بود که “حسن نیت تلاش برای جلو افتادن از ویروس” اما بخش اعلام مشارکت خود را در برنامه “نه به خوبی دریافت کرد” و منجر به بیشتر سوالات.

دیوید مک گوایر, مدیر اجرایی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در کانکتیکات گفت: این گروه تردید از دولت های محلی است که در حال همکاری با هواپیماهای بدون سرنشین شرکت ها قبل از درک بدون اطلاعات در مورد آنچه برای انجام این کار با داده ها در این دستگاه در حال جمع آوری. مک گوایر گفت: از آنجا که بسیاری از کسانی که با COVID-19 بدون علامت تب-تشخیص هواپیماهای بدون سرنشین ممکن است موثر در محدود کردن گسترش ویروس.

کروناویروس و پلیس: به عنوان پلیس بیشتر بیمار می تواند بد برای پلیس روستایی

“این COVID-19 ویروس قبر خطر بهداشت عمومی, بنابراین ما نباید نوشتن کردن ابزار است که ممکن است کمک به کاهش این مشکل است. اما ما نیز باید تشخیص دهد که فن آوری است که هیچ قرص جادویی برای جلوگیری از همه گیر” مک گوایر گفت. “نیاز فوری در حال حاضر با توجه به کارشناسان بهداشت عمومی است که به سطح شیب دار تا تست قابلیت انتقال از طریق سرکوب اجتماعی فاصله اقدامات و حمایت از بیمارستان های ما به عنوان چهره آنها هجوم بیماران است.”

همین Roby سوم رئیس انجمن بین المللی پلیس رئیس کمیته حمل و نقل هوایی گفت: ادارات پلیس باید شفاف باشد به خصوص زمانی که آنها با استفاده از فن آوری است که در دسترس عموم است.

“آن را به سران این کلانترها پلیس کمیسیون به تعریف ماموریت آنها در حال رفتن به استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای. … آنها باید به دنبال برخی از ورودی از جامعه” رابی گفت.

جنجال بر سر استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین تاکید قطعیت در اطراف یک تکنولوژی است که قادر به جمع آوری اطلاعات شخصی.

هنوز تکنولوژی ثابت شده است به محبوب به خصوص در زمانی که مقامات مجری قانون باید تا به حال به فکر می کنم از راه های دیگر برای انجام شغل خود را.

در ایتالیا پلیس با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای بررسی بر روی ساکنان که آزمایش مثبت برای COVID-19. در هند پلیس با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای ردیابی اجتماعات بزرگ و نظارت بر جاده های باریک و ماشین پلیس نمی تواند رسیدن به. در فرانسه هشدارهای بهداشتی هستند blared از طریق هواپیماهای بدون سرنشین در حال پرواز بر فراز سواحل ترک.

DJI شرکت هواپیماهای بدون سرنشین مستقر در Shenzen در جنوب شرقی چین گفت: ارائه این تکنولوژی به 43 اجرای قانون و امنیت عمومی آژانس در 22 متحده است.

‘نامگذاری و شرمندگی’: کشورهای پله تا اجرای stay-در-خانه سفارشات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de