اتحادیه بازیکنان هل MLB به قطع به پایان بازی

بازیکنان اساسا باید گفت MLB بیایید برش به پایان بازی — حرکت بعدی باید اطلاع رسانی اتحادیه چگونه بسیاری از بازی ها صاحبان مایل به بازی در سرشکن حقوق.

این اتحادیه گفت: MLB در روز شنبه آن را نمی خواهد به ساخت یک شمارنده به لیگ آخرین پیشنهاد. در عوض اتحادیه, مدیر اجرایی, تونی کلارک در بیانیه ای گفت: “آن متاسفانه به نظر می رسد که بیشتر به گفت و گو با لیگ بيهوده خواهد بود. از آن زمان به بازگشت به کار. به ما بگویید که در آن و زمانی که.”

در بیانیه شنبه شب MLB گفت که وزن چه باید بکنید بعد. کمیسر راب مانفرد این حقوق از طریق طرف’ مارس 26 توافقنامه برای تحمیل یک فصل از هر طول به عنوان طولانی به عنوان بازیکن خود را دریافت کامل سرشکن حقوق و دستمزد. لیگ اصرار دارد که می تواند رفت و آمد مکرر گذشته اما نشان داده است چنین یک فصل خواهد بود بین 48-54 بازی.

اگر MLB تحمیل یک فصل این اتحادیه تقریبا قطعا مقابله با موافقت با هر گونه قدرت پردازش اضافی که در لیگ به دنبال — مانند گسترش برگشتی و میکروفن بر روی بازیکنان در طول بازی. این اتحادیه خواهد شد و سپس احتمالا تنظیم یک شکایت ادعا صاحبان موفق به دیدار با حسن نیت شرط تلاش برای بازی به عنوان بسیاری از بازی ها امکان قرار دادن به داور دست که آیا برای ارائه به بازیکنان با صدها میلیون دلار در حقوق از دست رفته.

اما بازیکنان خواهد بود موظف به گزارش به اردوگاه هر چند هر بازیکن می تواند انتخاب کردن. بازیکنان که تلقی شده است در معرض خطر برای نتایج بد اگر آنها قرارداد COVID-19 می توانید انتخاب کردن و هنوز هم دریافت حقوق و دستمزد و زمان سرویس. چه خواهد بود جالب است که چگونه بسیاری از غیر پرخطر بازیکنان را یک بیانیه همچنین دور ماندن.

بازیکنان که نیاز به زمان سرویس برای گفتن رسیدن به رایگان آژانس — مانند Mookie بتی, James Paxton, J. T. Realmuto و مارکوس بود — احتمالا احساس می کنید مجبور به بازی. اما بازیکنان که باید قراردادهای بلند مدت — نتیجه هیچ ملاحظه نیاز به افزوده شدن زمان سرویس — می تواند به دور بماند.

چه ورزشی مانند نگاه — و چگونه, به عنوان مثال, تلویزیون شرکای احساس — اگر به طور ناگهانی لیگ را دوباره آغاز شده و بدون بازیکنان مانند Gerrit کول مکس Scherzer و مایک ماهی قزل آلا? هیچ بازیکن علنا گفت که او نمی خواهد نشان می دهد تا پس از این می شود صبر کنید و ببینید بخشی از fallout اگر هیچ توافق نامه وجود دارد. و اقدامات شنبه در زمان MLB نزدیک به حل و فصل و مانفرد نیاز به تحمیل یک فصل پس از او علنا اظهار وجود خواهد داشت و بازی های این سال است.

MLB سوم پیشنهاد رسمی آمد و روز شنبه به مدت 72 بازی در 70 درصد سرشکن حقوق و دستمزد با پتانسیل را یکی دیگر از 10 درصد اگر برگشتی منعقد شده, سپس, اضافی $50 میلیون بازیکن در استخر برای کسانی که رقابت در postseason. کل را بازیکنان به 83 درصد اگر جهان سری کامل شده است.

Tony Clark
تونی کلارکAP

اما در نامه ای به MLB معاون کمیسر دن Halem اتحادیه منجر مذاکره بروس مایر نوشت که MLB برای اولین بار پیشنهاد شد و برای 70 درصد تضمین شده و هیچ چیز تغییر کرده است به جز داشتن بازیکنان را به خطر برگشتی هستند به این نتیجه رسیدند برای دریافت بیشتر. مایر گفت: در نامه خود “ما روشن ساخته اند چندین بار است که بازیکنان در حال حاضر به پذیرفتن کمتر از کامل خود را سرشکن حقوق برای بازی است.”

تبادل اطلاعات از طریق ایمیل و افزایش گوش خراش نامه (Halem ارسال یک جمعه) ادامه مسیر از هیچ رسمی چانه زنی و بیشتر آتش زا رفتار هر دو طرف. نه طرف نشان دادن هر گونه نشانه ای از امتیاز و یا مسالمت آمیز تن. هر دو اقدام در حال حاضر مانند یک تحمیل فصل و یک شکایت اجتناب ناپذیر هستند و در حال ایجاد موارد قانونی به دفاع از مواضع خود.

در نامه خود مایر اختلاف MLB توصیف که اتحادیه می دانستند مارس 26 توافق رسمی با بازیکنان ارتباط درک است که بازیکنان را به حقوق و دستمزد قطع اگر بازی شد اعتراض بدون پرداخت طرفداران. مایر متحده کلارک اجازه MLB می دانم که “هر گونه درخواست برای بیشتر کاهش پرداخت خواهد بود یک چالش مهم و نیاز کامل شفافیت مالی (که ما آن را بدست دارند) حتی معنی دار بحث است.” به عنوان بخشی از کمبود اطلاعات مایر شامل نیویورک پست گزارش روز شنبه که MLB موافقت کرده است با ترنر در یک تلویزیون جدید قرارداد با استناد به این اتحادیه در حال غافل از این با وجود درخواست که شامل اطلاع رسانی در مورد هر مداوم تلویزیون و یا حمایت از مذاکرات است.

MLB در بیانیه اش گفت: “MLBPA می داند که این توافق در مارس 26 شد استوار در احزاب درک متقابل است که بازیکنان خواهد بود خود را پرداخت کامل حقوق تنها در صورتی بازی از سر گرفته و در مقابل طرفداران و دیگر مذاکره شد را اگر باشگاه نمی تواند تولید میلیاردها دلار از درآمد بلیط مورد نیاز برای پرداخت به بازیکنان. MLBPA موقعیت است که بازیکنان را به عنوان تقریبا تمام درآمد حاصل از یک سال 2020 فصل بدون طرفداران عادلانه نیست و به هزاران بیس بال دیگر کارکنان است که باشگاه و دفتر ما در حال حمایت مالی در طول این بسیار دشوار 2020 فصل است.”

به عنوان بازیکن موقعیت مایر همچنین با انتقاد MLB را “underhanded تاکتیک برای دور زدن این اتحادیه” ذکر شده و بازیکنان از نظر تاخیر استراتژی در مذاکرات است. در گذشته 10 روز یا بیشتر, اگر, طرف, رفته عقب و جلو در ساخت ارائه می دهد اما رد کرده اند یکدیگر را پیشنهاد و ارائه می دهد که آنها می دانستند دیگر خواهد رد. تا روز شنبه که این اتحادیه پاسخ نمی دهند و در همه با یک پیشنهاد. به جای این اتحادیه به چالش کشیده MLB می گویند آنچه در آن بود حاضر به انجام برای سرشکن حقوق.

از مایر نامه: “توجه خود را ادامه داد و اصرار بر صدها میلیون دلار اضافی پرداخت کاهش فرض می کنیم این مذاکرات به پایان رسیده است. اگر قصد شما به طور یک جانبه تحمیل یک فصل ما دوباره درخواست کنید که شما به ما اطلاع و ما اعضای چگونه بسیاری از بازی شما قصد دارید به بازی و هنگامی که و که در آن بازیکن باید گزارش. این ناعادلانه است به ترک بازیکنان و طرفداران حلق آویز در این نقطه و تاخیر بیشتر خطرات و به خطر انداختن سلامت و ایمنی است. ما تقاضا است که شما به ما اطلاع از برنامه های خود را توسط نزدیک از کسب و کار در روز دوشنبه 15 ژوئن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de