اتحادیه بازیکنان انجام می شود مذاکره می گوید MLB به سادگی به بازیکن زمانی که برای نشان دادن کار

لیگ بیس بال بازیکنان ارتباط آگاهانه MLB در شنبه شب که آنها در حال انجام مذاکره و می خواهید یک پاسخ توسط دوشنبه در چگونه بسیاری از بازی های آنها بازی خواهیم کرد و زمانی که برای نشان دادن کار.

“این در حال حاضر تبدیل به آشکار است که این تلاش ها کاهش یافته است بر مرده گوش” تونی کلارک مدیر اجرایی MLBPA در بیانیه ای گفت:. “در روزهای اخیر صاحبان تقبیح قرار unprofitability داشتن یک تیم بیس بال و کمیساریای بارها تهدید به برنامه به طور چشمگیری کوتاه نجومی مگر اینکه بازیکنان موافق به صدها میلیون نفر در بپذیرد. پاسخ ما شده است به طور مداوم که از جمله امتیازات بی جا خواهد بود و اساسا ناعادلانه به بازیکنان و ورزشی ما سزاوار کمال 2020 های نجومی امکان پذیر است. این باقی می ماند مواضع ما امروز به ویژه در نور از گزارش های جدید در مورد MLB را در تلویزیون ملی حقوق — اطلاعاتی که ما درخواست شده از لیگ هفته پیش بودند اما هرگز ارائه شده است.

“به عنوان یک نتیجه از آن متاسفانه به نظر می رسد که بیشتر به گفت و گو با لیگ بيهوده خواهد بود. از آن زمان به بازگشت به کار. به ما بگویید هنگامی که و که در آن.”

به عبارت دیگر این اتحادیه در حال حاضر است که به سادگی در انتظار کمیسر راب مانفرد به طور یک جانبه تحمیل یک فصل کوتاه شاید به عنوان چند به عنوان 50 بازی که نیاز به بازیکنان پرداخت می شود در یک سرشکن اساس.

“ما سازگار شده اند و در صف مقابل در مورد همه چیز را از ابتدا گفت:” اندرو میلر عضو اتحادیه کمیته اجرایی. “ما می خواهیم به بازی و ساخته شده اند که کاملا روشن است. واضح مذاکرات بودند مولد بودن و از آن زمان برای قرار دادن توپ به دست MLB به ما اجازه می دانم زمانی که ما باید به کار می آیند.”

فقط می خواهم که مگر MLB می آید با یک پیشنهاد که پرداخت بازیکنان کامل سرشکن حقوق بدون طرفداران در غرفه 10 هفته از مذاکرات بیش از.

بدون گسترش postseason.

هیچ پخش پیشرفت است.

هیچ همکاری است.

و شاید مقدار زیادی از بازیکنان که ممکن است به سادگی تصمیم به نشستن فصل و دوباره پیوستن به تیم خود را برای فصل بهار, آموزش فصل آینده است.

“زشت” یکی MLB مالک گفت. “و آن را به بدتر.”

در این نامه منجر وکیل بروس مایر ارسال به معاون کمیسر دن Halem او تصریح کرد که این بازیکن را نمی خواهد هر گونه کاهش پرداخت از خود سرشکن حقوق به ویژه در نور از یک گزارش خبری که MLB موافقت کرده است به یک قرارداد پر سود با فرمت Turner Sports. این قرارداد هنوز نهایی نشده و نمی شود در اثر تا سال 2022 دو مقامات عالی رتبه با دانش مستقیم از مذاکرات گفت و هیچ تاثیری در این سال اقتصادی ضرر و زیان است.

“ما روشن ساخته اند چندین بار است که بازیکنان در حال حاضر به پذیرفتن کمتر از کامل خود را سرشکن حقوق برای بازی کردن بازی ها” مایر گفت: در نامه ای به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز ، “قرائت خود از ماه مارس توافق و مذاکرات منجر به از آن است که هر دو نادرست و تا حد زیادی بی ربط. …

“شکست خود را برای تولید دسته بندی های متعدد از اسناد و مدارک است که اجازه می دهد ما به اعتبار ادعای خود را ارائه تایید بیشتر از ما موقعیت. برای مثال ما هنوز دریافت نکرده unredacted RSN و تلویزیون ملی قرارداد یا موافقت نامه حمایت جزئیات بحث های مداوم با شبکه های تلویزیونی و حامیان مالی یا پیش بینی ارزش هر گسترش برگشتی. …

“تا آنجا که چگونه شما انجام مذاکرات و بدون وارد شدن به همه شما underhanded تاکتیک برای دور زدن, اتحادیه اروپا, رویکرد خود شده است یکی تاخیر تاکتیکی پس از دیگری: شما تلف بسیاری از آوریل و مه در لابی سیاستمداران در مورد بازیکن امتیازات و نشت به اصطلاح درآمد های پیشنهاد به رسانه ها. …پاسخ شما شده است کاملا ناکافی و لیگ ادامه داد: مانع ارتباط تلاش برای به دست آوردن حتی اندکی از شفافیت مالی از لیگ و باشگاه است.”

این اتحادیه همچنین معتقد است که بازی بیس بال, باید به ماه نوامبر با وجود MLB اصرار که پزشکان و کارشناسان پزشکی هشدار داده اند آنها را از موج دوم ویروس است که به طور بالقوه خواهد لغو postseason و از دست دادن حدود 900 میلیون دلار.

“امتناع خود را به بازی بازی در ماه اکتبر است که ظاهرا در درجه اول بر اساس نگرانی برای بازیکن سلامت” در این نامه همچنان ادامه دارد. “ما اعتقاد داریم که این یک بهانه است. ما توجه داشته باشید که ما اطلاعات درخواست شده در مارس 31 جلسه در هر پایه برای بازی نیست بازی در ماه اکتبر. شما موافقت به ارائه چنین اطلاعات اما ما هنوز به آن را دریافت. لیگ های دیگر در حال برنامه ریزی در حال بازی در اکتبر و نوامبر و پیشنهاد ما داشتن انعطاف پذیری را برای بازی در خنثی سایت در صورت لزوم برای رسیدگی به هر گونه نگرانی های ایمنی. اعتقاد ما بر این است که موقعیت خود بخشی از خود را به طور کلی بد و ایمان و عزم راسخ برای بازی چند بازی به عنوان امکان پذیر است برای تنبیه بازیکنان برای امتناع از تسلیم به MLB خواست برای کاهش پرداخت.

“بازیکنان باقی می ماند و ایران در موضع خود را که یک روز کار ارزش روز پرداخت به خصوص در یک وضعیت که در آن بازیکنان و خانواده های آنان خواسته شده را بار دیگر و خطرات. داده خود را ادامه داد و اصرار بر صدها میلیون دلار اضافی پرداخت کاهش فرض می کنیم این مذاکرات به پایان رسیده است. اگر قصد شما به طور یک جانبه تحمیل یک فصل ما دوباره درخواست کنید که شما به ما اطلاع و ما اعضای چگونه بسیاری از بازی شما قصد دارید به بازی و هنگامی که و که در آن بازیکن باید گزارش. این ناعادلانه است به ترک بازیکنان و طرفداران حلق آویز در این نقطه و تاخیر بیشتر خطرات و به خطر انداختن سلامت و ایمنی است.

“ما خواهان آن است که شما به ما اطلاع از برنامه های خود را توسط نزدیک از کسب و کار در روز دوشنبه 15 ژوئن.”

این امکان وجود دارد که MLB می تواند ارسال یک ضد پیشنهاد پس از آخرین پیشنهاد تضمین 70 ٪ پرداخت در طول 76-بازی فصل به طور منظم و 80% اگر postseason اما چرا زحمت ؟

MLB می تواند به نوبه خود در اطراف و پیشنهاد کوتاه فصل بین 60 و 70 بازی با کامل نرم افزار تاریخ پرداخت تضمین 16 تیم postseason اما این بعید است.

به سادگی آن را پاک از این دو طرف باید به بن بست رسیده.

آن را در حال حاضر در مانفرد دست.

وجود خواهد داشت یک فصل شاید شروع در اوایل جولای 14, اما شادی از یک سال 2020 فصل محو شده در دریای ایمیل و زوم تماس در طول این مذاکرات پر سر و صدا.

بازی توپ آن را دوست دارم یا نه.

دنبال Nightengale در توییتر: @Bnightengale.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de