یک گروه برجسته فعلی و سابق ورزشکاران و مربیان خواستار اف بی آی و وزارت دادگستری به بررسی مرگ Ahmaud Arbery.

در نامه مورخ جمعه و نوشته شده بر روی بازیکنان ائتلاف سربرگ گروه می پرسد دادستان کل ویلیام Barr به دخالت در این مورد با توجه به آنچه که آن را توصیف به عنوان تضاد منافع و انفعال در میان مقامات محلی. Arbery, 25, ضرب گلوله کشته شد در حالی که آهسته دویدن در جنوب گرجستان در فوریه. 23.

نامه امضا شده توسط 64 ورزشکاران و مربیان از جمله چند تن از اعضای این بازیکنان ائتلاف بود که تاسیس شده توسط NFL بازیکن در سال 2017 به آدرس مناطق اجتماعی و نژادی و نابرابری.

این همچنین شامل امضا از مجموعه ای از دیگر نام های قابل توجه در دنیای ورزش از جمله Tampa Bay Buccaneers کارفرمایی تام بردی, New Orleans Saints ایمنی مالکوم Jenkins, New England Patriots گیرنده گسترده جولیان ادلمن طلایی رزمندگان امور خارجه مربی Steve Kerr, سالن از شهرت ایمنی Aeneas ویلیامز و NFL معاون اجرایی رئیس جمهور Troy وینسنت.

“ما باید در تلاش برای رسیدن به رفیع اما اساسی وعده عدالت مساوی یک وعده که در آن دموکراسی ما بستگی دارد” این گروه می نویسد: در این نامه است. “داشتن DOJ دخالت در این مورد و منجر به تحقیقات بلافاصله به ما کمک خواهد کرد حرکت به سوی این هدف است.”

Arbery را به قتل کشیده شده علاقه — و هتک حرمت — پس از ظهور تلفن همراه فیلم از این حادثه. خانواده اش وکلای باور Arbery قربانی دهها. 25 ساله بود که سیاه و سفید بود و تعقیب کردن و به ضرب گلوله توسط دو مرد سفید که بعدها به پلیس گفت که آنها اعتقاد او سرقت مشکوک.

آن دو مردان گرگوری و تراویس McMichael دستگیر شدند پنج شنبه شب و به اتهام قتل و تشدید حمله, به گزارش اداره گرجستان از بررسی است. دستگیری آمد و 74 روز بعد از این حادثه.

در نامه ای به بار گروهی از ورزشکاران و مربیان استدلال می کنند که مداخله فدرال لازم است زیرا گرگوری McMichael با استفاده از به کار اداره پلیس محلی حصول اطمینان از آن “هرگز نمی تواند مستقل باشد.” این گروه همچنین ادعا می کند که محلی دادستان تنها به نام برای هیئت منصفه که آن را توصیف به عنوان “حداقل” پس از اعتراض از فعالان و سیاستمداران است.

“یک هیئت منصفه نیست به اندازه کافی” بازیکنان ائتلاف در نوشته های مربوط به صدای جیر جیر. “برای مردم برای قرار دادن ایمان در سیستم قضایی ما که اف بی آی باید درگیر w/ DOJ جنایی بخش از حقوق مدنی بخش مانند آنها برای رادنی کینگ دانزیگر پل تیراندازی و Parchman زندان که در آن مقامات محلی سقوط کرد.”

کمک: اردن Culver, فضل Hauck و Nicquel تری الیس

تماس با تام chris chavez در tschad@usatoday.com و یا در توییتر @Tom_Schad.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de