ققنوس و Jeri ویلیامز یکی از کشور چند سیاه زن روسای پلیس. او می گوید: جورج فلوید مرگ شد ‘disgustingly وحشتناک.’

ققنوس مانند بسیاری از روسای پلیس سراسر کشور ققنوس رئیس Jeri ویلیامز را محکوم کرده مرگ جورج فلوید, این مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس آمریکا در مینیاپولیس در حالی که در همان زمان او در تلاش برای حمایت از افسران و حفظ صلح در میان حاصل شد.

اما ویلیامز می آید در این وضعیت از یک چشم انداز منحصر به فرد.

او یکی از تنها تعداد انگشت شماری از زنان در ولایت بدخشان در کشور است. و او یک مادر با فرزندان.

او گفت که چه اتفاقی افتاده است از طریق هر دو لنز اما نتیجه همان بود.

“این تقریبا ناباوری که شما در حال دیدن آنچه که شما در حال دیدن. و سپس شما فریاد در صفحه نمایش یا مانیتور, ‘چه کار می کنی ؟ دریافت کردن از او را!” او گفت:. “این باور نکردنی disgustingly وحشتناک. آن صدمه دیده قلب من است.”

پلیس لس آنجلس: رئیس میشل مور پس از معذرت خواهی گفت: جورج فلوید مرگ در ‘دست به دست’ از غارتگران

بر خلاف دیگر اقدامات نیروی کشنده توسط ماموران پلیس این یکی ایجاد کرده است, لحظه ای سرنوشت ساز در تاریخ آمریکا گفت: ویلیامز در مصاحبه ای با جمهوری آریزونا بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. و او معتقد است که می تواند تغییر راه ماموران پلیس با انجام کار خود را.

“سطح صدا است که ما شاهد در حال حاضر بر خلاف هر چیزی که جهان تا به حال دیده می شود به خصوص در ایالات متحده آمریکا” ویلیامز گفت.

آمدن به خانه

ویلیامز منصوب شد رئیس پلیس در سال 2016 نظارت بر اجرای قانون در کشور پنجم بزرگترین شهرستان. او اولین زن استخدام برای انجام این کار است.

بومی فنیقی ویلیامز خود را آغاز کرد اجرای قانون حرفه ای در شهرستان که در آن او در خدمت به 22 سال است. او رئیس پلیس در اخنرد کالیفرنیا به مدت پنج سال قبل از تبدیل شدن به رئیس سیمرغ است.

فرزندان او هستند و 26 و 27. یکی آلن ویلیامز است که یک بازیکن حرفه ای بسکتبال و سابق Phoenix Suns بازیکن.

پس از دست زدن به چندین روز تظاهرات ویلیامز’ صدای صبح روز سه شنبه بود hoarse او به عنوان sipped استارباکس توپ پزشکی مخلوطی از چای لیمو و عسل.

جورج فلوید تظاهرات: چگونه به اجتناب از دروغ و اطلاعات غلط در Facebook و Twitter

او گفت: او در صحبت با فرزندان در مورد فلوید مرگ است.

“آنها دادند و در ناباوری,” او گفت:. “آن را غیر واقعی و باور نکردنی نفرت انگیز است.”

آلن ویلیامز که اغلب رسانهها مادر خود را, ارسال شده چند توییتهایی این هفته بحث شد.

“ایستادن برای آنچه شما ايمان و حق خود را به اعتراض! لطفا این کار را مسالمت آمیز! اجازه دهید ما اجازه نمی دهد پیام رقیق شود با خشونت و اعمال مجرمانه حتی امکانات خشونت و اعمال مجرمانه هستند به همین دلیل برای ما درد و خشم! ما نیاز به شنیده می شود! بیایید نگه داشتن هر یک از دیگر امن!” او در یک صدای جیر جیر.

ققنوس از تاریخ خود

ستاد قبل از ویلیامز باید کشتی با مشخصات بالا در تیراندازی پلیس. برای مثال قتل در سال 2014 از یک زن مبتلا به بیماری روانی درو عظیم ایرانیان ، و استفاده از زور شده است یک مسئله برای ویلیامز پس از روز اول در کار است.

در روز ادای سوگند در حدود 30 معترضان انجام سفید عبور و تابوت در طول یک تظاهرات علیه خشونت پلیس. یکی از معترضان می گوید او نگاه رو به جلو به دیدن آنچه ویلیامز را برای کاهش تیراندازی پلیس و شکایت علیه افسران.

“بسیاری از اوقات من فکر می کنم مردم می خواهید به ناخن آن را به ‘اجازه می دهد ساخت یک رابطه,’ اما برای ما آن را فراتر از آن” Viri هرناندز گفت: در سال 2016. “ما می خواهم به دانستن آنچه که سیاست ها و شیوه های او را برای رفتن به تغییر دهید.”

مرگ یک فرد در طول تعامل با پلیس چیزی است که رهبران مذهبی و فعالان و برخی از رهبران شهر گفته اند نیز رخ داده است بیش از حد بسیاری از بار در ققنوس — هر دو قبل از ویلیامز در زمان بیش از.

برای سال, فعالان را تقبیح کرده اند نرخ بالای پلیس در تیراندازی در فونیکس.

ویلیامز گفت که او به رسمیت می شناسد که خشم از معترضان در شهر فینیکس نیز ناشی از موارد کشنده تیراندازی پلیس محلی.

“بله مردم عصبانی هستند. مردم نا امید. مردم در کنار خود. مردم نمی خواهند به اداره پلیس تامین می شود,” او گفت:.

او گفت: ققنوس اوقاف به تصویب تغییرات در آن تلاش می شود شفاف تر از جمله تجهیز افسران با دوربین بدن. اما او گفت: “اداره نمی توانید تغییر سیاست خود را در آن به دلیل افسران باید به دنبال قانون است.

واشنگتن: DC معترضان دیدن آرامش شب به تظاهرکنندگان ماندن در گذشته مقررات منع رفت و آمد

او اشاره نمی کند هر گونه تغییرات خاص او می خواهم برای دیدن اتفاق می افتد رفتن به جلو برای کمک به جلوگیری از مرگ دیگری مانند فلوید است.

او گفت: اعضای جامعه درخواست برای تغییر نیاز به درک وجود دارد که قوانین و فرآیندهای است که باید به دنبال به منظور تغییر هر گونه سیاست است. او گفت: افرادی که می خواهید تغییرات خاص نیاز به تماس با مقامات منتخب خود را و به آنها بگویید که آنها چه می خواهند.

“من قصد ندارم بگویم چه سیاست و یا قوانین من می خواهم تغییر کرده است. من واقعا می خواهم به شنیدن این که از جامعه” ویلیامز گفت. “من واقعا می خواهم برای دیدن آنچه که rub برای آنها است بنابراین ما می توانیم کار را از طریق فرایند ساخت هر چه تنظیمات ما نیاز به در حالی که در همان زمان مطمئن شوید که ما در محدوده قانون سیاست و روش است.”

ققنوس باعث می شود تغییرات

آن شده است یک سال پس از ققنوس مورد Dravon ایمز و خانواده اخبار ملی.

سفید ققنوس افسر کریستوفر مایر که از آنجا اخراج شده اشاره کرد و تفنگ در ایمز (ames) که سیاه و سفید است, تهدید به شلیک او را در مقابل خود و سپس باردار نامزد و کودکان است.

به عنوان یک نتیجه از این مورد و تعداد رکورد تیراندازی پلیس به اداره پلیس در سال 2018 ویلیامز اجرا کرده است تغییرات.

“ققنوس اداره پلیس ساخته شده است که تنظیمات و تغییرات,” او گفت:. “ما ما تغییر تاکتیک. ما تغییر کرده ما آموزش است. ما شفاف تر از این اداره پلیس تا کنون بوده است.”

افسران شارژ: 6 آتلانتا افسران متهم پس از دراماتیک فیلم پلیس نشان داد کشیدن مردم از ماشین

مثلا اداره پلیس آغاز شده است به جمع آوری داده ها در هر زمان یک افسر نقاط اسلحه گرم در یک فرد است. تجزیه و تحلیل مقدماتی از آن داده ها نشان داد کسانی که حوادث را به طور نامتناسبی درگیر مردم سیاه و سفید در مقایسه با جمعیت خود را در شهرستان.

ققنوس پلیس را آغاز کرده اند که انتشار تیراندازی پلیس اطلاعات در بخش وب سایت و انتشار خلاصه ای از جمله در بدن فیلم دوربین از تیراندازی پلیس.

شورای شهر نیز تایید شده ایجاد یک غیر نظامی نظارت که به طور مستقل به بررسی عمومی شکایت از پلیس استفاده-از-نیروی موارد و تیراندازی.

‘سرب با قلب’

این همه تغییرات ویلیامز گفت: او استقبال و کمک به تامین شفافیت. او گفت: she doesn’t mind موشکافی.

“گفت: من قبل از این بر روی نوار و نوار که ققنوس اداره پلیس نمی ترسم برای مشاهده شود توسط غیر خودی” او گفت:. “ما از این فرصت برای به اشتراک گذاشتن و نشان می دهد که چگونه شگفت انگیز ما هستند.”

او با اشاره به سه افسر پلیس که در زمان زانو همراه با معترضان در طول شب پنجم از تظاهرات دوشنبه شب گفت که احساسات نشان دهنده اعتقادات اکثریت اداره پلیس.

“ما منجر شود با قلب” او گفت:.

زانو را تبدیل به یک نماد در مقابل نابرابری نژادی و خشونت پلیس. این اقدام آغاز شده توسط سابق NFL quarterback khezri بود که به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار زانو طول سرود ملی قبل از بازی فوتبال.

“در نظر من فقط خالص نشان می دهد آنچه که من در آژانس است. این یک خالص نشان از صلح است. من می توانم به شما بگویم که هر یک از آن مردمی که زانو دیروز تا به حال این ایده را در ذهن خود را که در 8 ساعت شب گذشته که آنها را به زانو زدن” ویلیامز گفت. “در آن لحظه و در آن زمان که جمعیت آن فقط احساس راست به آنها را. و آن را نشان داد پشتیبانی می کند.”

افسران معترضان زانو زدن با هم: زمان اعتراض در آیووا ایستگاه پلیس به پایان می رسد در صلح

او گفت که اعتراض مسالمت آمیز به پایان رسید.

“مردم به ورزش صدای خود را. ما همیشه بحث در مورد ورزش صدای خود و مردم حق دارند برای انجام این کار و انجام آن را با خیال راحت” او گفت:. “اگر وجود دارد بیشتر تظاهرات این امر می تواند بزرگ برای همه آنها را به پایان همان راه است.”

او گفت: گاز اشک آور و اسپری فلفل استفاده شده است “زمانی که ما با یک سطح از نیروی که در آن مردم در حال پرتاب سنگ و بطری آتش بازی و چیزهای گرفتن چیزهایی که در آتش است.”

“آنچه که ما شب گذشته دیدم که در آن جمعیت بود ورزش آن صدای جمعیت ممکن است با صدای بلند هیچ کس پرتاب چیزهایی در, افسران پلیس,” او گفت:. “هر زمان ما باید برای دیدار با همه چیز با یک سطح از نیروی است که همیشه یک چالش است.”

ویلیامز گفت: با وجود دستگیری این هفته ساخته شده او هنوز هم در دیدار با اعضای جامعه پاسخ دادن به ساکنان’ تماس های تلفنی و مکالمات در مورد حرکت رو به جلو است.

ویلیامز گفت که او نگران است در مورد آینده تظاهرات از جمله زمانی که فلوید به خاک سپرده شده است.

“ما نمی دانیم که این در حال رفتن برای پایان دادن به,” او گفت:.

در حالی که برخی از تحسین سه افسران اقدامات دیگران گفته اند آن را پاک نمی کند گذشته اقدامات خشونت آمیز است که برخی از افسران گرفته اند در برابر مردم است.

ویلیامز گفت که او به رسمیت می شناسد که در حال حرکت رو به جلو سخت مکالمات نیاز به اتفاق می افتد بین ساکنان پلیس و رهبری است.

“ما به طور مداوم درگیر با جامعه ما است. مسیر و راه رو به جلو است که با داشتن آن گفتگو که راحت نیست که خشن هستند که در حال به چالش کشیدن” او گفت:. “اما ما باید برای گوش دادن به یکدیگر است.”

او گفت که “ما در مقابل آنها” گفتگو اما باید یک “ما” گفتگو است.

دنبال Uriel گارسیا در توییتر @ujohnnyg.

دنبال جسیکا بوهم در توییتر @jboehm_NEWS.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de