فیل مایکلسون حرفه ای, آمریکا باز امید به زنده مثل همیشه

کرامول, Conn. — او زنده است.

برای این هفته مسافران قهرمانی.

و ایالات متحده در ماه سپتامبر در بالدار ،

فیل مایکلسون بازی حرفه ای است که نه مرده است.

نه پس از تبدیل 50 آخرین سه شنبه. نه گم شده و پس از برش در سه قبلی مسابقات این فصل و خیره در ذلتی از دست رفته آخر هفته در چهار در یک ردیف برای اولین بار از سال 1993.

مایکلسون بازی خود در مسابقات قهرمانان اروپا تور واجد شرایط سنی نوشته شده دیو-رایگان 6-تحت 64 روز پنج شنبه در افتتاحیه دور از مسافران قهرمانی در TPC رودخانه ارتفاعات جایی که او برنده در سال 2001 و 2002. او چهار عکس پشت سر رهبر مکنزی هیوز که زیر آن نوشته شده 60.

آن بوده است 24 ساعت برای مایکلسون.

روز پنج شنبه صبح USGA خود را اعلام کرد تجدید نظر معیارهای مقدماتی برای آینده ایالات متحده باز در بالدار و آن را بسیار مناسب برای مایکلسون یک رکورد شش-زمان دونده تا در این رویداد از جمله بدنام انفجار در 72 سوراخ در بالدار در سال 2006 که او هزینه یک پا گرند اسلم غایب در رزومه.

قبل از همه گیر مجبور به تعویق افتادن آمریکا از ماه ژوئن تا سپتامبر بالای 60 بازیکن در رسمی گلف جهان رتبه بندی شد معاف به این زمینه است. مایکلسون است که در حال حاضر در رتبه 66. فرمول اصلاح شده است معافیت بالای 70 به عنوان بازیکن 15 مارس در آن زمان او در رتبه 61.

Phil Mickelson
فیل مایکلسونگتی ایماژ

پس مایکلسون که در خارج به دنبال قبل از همه گیر است.

“که کار بزرگ قادر به می دانم که من یک شانس برای رفتن به پا بالدار و آن را یکی دیگر از شات” مایکلسون گفت: پس از دور روز شنبه, زوج با Rory McIlroy و Bryson DeChambeau. “اما من تا به حال 30 متحده باز می شود. من تا به حال مقدار زیادی از فرصت های … بنابراین اگر من [نمی] واجد شرایط, من می خواهم کسی دیگری که سزاوار یک نقطه ای را به بازی.”

همه ما باید لذت بردن از چیزی به اندازه مایکلسون برخوردار گلف.

“من دوست دارم آنچه من انجام می دهم” مایکلسون گفت. “من هم لذت بردن از تلاش برای بازی من بازی و رقابت بدون در نظر گرفتن سن.”

از سال 1975 تنها سه بازیکن موفق به کسب PGA Tour حوادث پس از تولد 50. مایکلسون است واجد شرایط برای بازی در لیگ قهرمانان تور, اما در حال حاضر او در مورد به عنوان علاقه مند به انجام است که به عنوان او خواهد بود شرکت در یک تاریخ شفاهی از چوک در آن ’06 ایالات متحده باز در بالدار ،

“او در طول عمر باور نکردنی است” McIlroy گفت. “من فکر می کنم چیز بزرگ در مورد فیل است انعطاف پذیری است. او را نگه می دارد قرار دادن خود در موقعیت. به نظر می رسد از خارج [مانند] او هرگز ترس از شکست است.”

کیگان Bradley بود که مربی توسط مایکلسون زمانی که او برای اولین بار بر روی PGA تور عمیق تحسین مایکلسون آن شور بی پایان برای بازی.

“عشق خود را از بازی و بعد از این همه سال و این همه برنده, تلاش و واقعا چه بد او می خواهد به نفع خود و بازی خوب” برادلی گفت. “آن را الهام بخش همه ما است.”

هیچ چیز می تواند بیشتر الهام بخش برای بازی از مایکلسون در نهایت برنده شدن در یک ایالات متحده باز در یک محل است که خالی از سکنه او گذشته 14 سال است. اگر او قادر به آن را خاموش بکشد, او می خواهم تبدیل به 50 سال همیشه برای برنده شدن در مسابقات بزرگ.

“این امر می تواند یک داستان باور نکردنی برای بازی ما” McIlroy گفت. “اما … من فکر می کنم فیل ثابت شده است به اندازه کافی برای هر سه, سبز, کت, یک PGA باز قهرمانی. اگر او نمی کند, پیروزی آن نیست که یک جوش در زندگی حرفه ای او. اگر نیست آن را من و او در بر داشت خود را در آن موقعیت [برای برنده شدن در بالدار, پا,], من قطعا می خواهم تواند ریشه برای او.”

McIlroy سختی خواهد بود به تنهایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de