فیل مایکلسون طوفان به دور دوم منجر مسافران در

کرامول, Conn. — مطمئن شوید که وجود دارد 36 سوراخ هنوز هم به بازی.

مطمئن شوید که وجود دارد یک ستاره نکردم رهبران برای غلبه بر در دو روز آینده.

مطمئن شوید که او موفق به کسب فقط دو مسابقات در هفت سال گذشته.

و مطمئن شوید که او 50 ناجور ،

اما مسافران قهرمانی فیل مایکلسون را به نفع خود.

مایکلسون که تبدیل 50 روز سه شنبه طول می کشد یک شات منجر به روز شنبه در دور سوم در TPC رودخانه از ارتفاعات پس از تیراندازی 7-تحت 63 روز جمعه به 13-تحت همتراز.

درست پشت مایکلسون هستند 23 ساله خواهد گوردون که بازی در هشتم حرفه ای PGA Tour رویداد و ارسال شده 8-تحت 62 روز جمعه و مکنزی هیوز که به دنبال خود 10-زیر 60 در دور اول با بیشتر از متوسط 68 روز جمعه. هر دو 12-تحت.

Rory McIlroy — که گروه بندی می شوند با مایکلسون و Bryson DeChambeau برای دو دور اول — Xander Schauffele مارک Leishman برندان استیل, برندان تاد و برایان Stuard همه 9-تحت. ده بازیکن چهار عکس در 8-تحت — از جمله DeChambeau ژاک Johnson 2014 مسافران برنده کوین Streelman و ویکتور Hovland.

اما روز — و این مسابقات از طریق 36 سوراخ — متعلق به مایکلسون که در تلاش برای به انجام رساندن چیزی بسیار نادر و ویژه: برنده شدن در یک PGA Tour رویداد پس از تبدیل 50.

Phil Mickelson
فیل مایکلسونگتی ایماژ

از سال 2003 تاکنون فقط سه بازیکن را انجام feat — اخیرا دیویس عشق سوم که برنده 2015 Wyndham قهرمانی در سن 51 فرد Funk در سال 2007 Mayakoba کلاسیک و کریگ Stadler در سال 2003 قبل از میلاد باز است.

“آن را به نفع خود در هر زمان بدون در نظر گرفتن سن” مایکلسون گفت: پس از دور. “اما این امر می تواند یک دستاورد بزرگ. این بود یک روز سرگرم کننده. من تا به حال یک جلسه بزرگ با [نوسان مربی] اندرو Getson در اوایل این هفته و ما در فشار بر روی چیزی که فقط از نوع آرام به من و احساس من می تواند آن اعتصاب یک کمی بهتر است.

“این تنها دو دور اما از آن شده است بسیار مثبت است.”

“این طراوت را برای او بازی کردن این راه و از دیدن بعضی از putts در” Getson گفت: پست.

ضربه fairways بیش از حد. به عنوان گلف جهان می داند که معمولا یک نقطه قوت برای مایکلسون. در عین حال او از دست رفته فقط سه fairways جمعه و آمار 14 از 18 سبزی در تنظیم.

مایکلسون کردم داغ در پشت نه با سه متوالی birdies — برای اولین بار است که در آمد par-5 13th, که در آن او خود را در سمت چپ 19-پا عقاب توپ نزدیک به هفت پا کوتاه اما مرغک زدن توپ.

که رو او را در سوراخ بعدی به عنوان مایکلسون مبتنی درایو خود را بیشتر پایین fairway از هر دو McIlroy یا DeChambeau و به خاک سپرده 32-بالا و پایین صفحه برای مرغک. مرغک خود در 15 گره خورده است او را برای رهبری و یک مرغک در 18 که در آن او پر رویکرد خود را به ضرب گلوله به داخل سه, پا, آن را به او آشکار است.

مایکلسون به نام شش پا برای زدن توپ مرغک در 13 کلیدی خود را به دور.

“این یک توپ برای من چون من ضربه عالی 3-چوب سخت توپ را روی گوه شات برای من — من حق آب در خارج از مرزهای چپ و آن را به یک تکه باد” او گفت:. “سپس من ضربه زیبا و کوچک در حال اجرا 4-آهن درست در لبه سبز جایی که من می خواستم اما من ضربه اول بد زدن توپ.

“هنگامی که شما بازی سوراخ راه شما می خواهید و شما راه رفتن از که همتراز 5 با پر, آن را بسیار مایوس کننده است. اما من یک مشکل شکستن شش-پاورقی و آن را فقط نگه داشته من شتاب رفتن. گاهی یک چیز کوچک مثل است که واقعا می تواند نگه داشتن دور رفتن و یا دور. که واقعا یک توپ برای من است.”

چیز دیگری مایکلسون انجام شده در دو روز گذشته: سعی کنید به شکار عظیم الجثه ظهر محکم کردن از فله-تا DeChambeau و McIlroy دو از طولانی ترین hitters در بازی. مایکلسون توسط خود پذیرش شده و تحت تأثیر قرار نمیگیرند با طول بیش از این دوره از زندگی حرفه ای او.

“من سعی کردم در L. A. به مطابقت آن با بروکس [Koepka] و بابا [واتسون] — آن دسته از بچه ها بلند هستند,” مایکلسون به یاد می آورد از پیدایش باز در ماه فوریه است. “من در تلاش بود برای نوسان و من به پایان رسید تا از دست رفته را کاهش دهد. من یاد گرفته از آن است. من گفت: “من قصد دارم به این بازی گلف [TPC رودخانه ارتفاعات] یک راه خاص است.’ “

از طریق دو روز او آن را بهتر از هر کس دیگری.