فیل مایکلسون می بیند پوشش نقره ای پس از شرجی و مسافران پایان

کرامول, Conn. — فیل مایکلسون کشف و ضبط 36-سوراخ سرب پس از تیراندازی 64-63 در روز پنج شنبه و جمعه و پس از آن تا به حال ناامید کننده آخر هفته با یک جفت 71s را به پایان برساند در یک کراوات برای 24.

پس از آن بود که هر چند مایکلسون اصرار داشت او را ترک نمی کانکتیکات سردرگم با شکست خود را برای به دست گرفتن این فرصت را به خود را در 45 حرفه ای برنده شوید. او در تلاش برای تبدیل شدن به هشتمین بازیکن همیشه به نفع یک PGA Tour رویداد پس از تبدیل 50.

“من به دنبال در این هفته به عنوان پیشرفت” گفت: مایکلسون که تبدیل 50 در ژوئن 16. “بدیهی است که هدف این است که برای برنده شدن در مسابقات گلف, اما نگه داشتن در ذهن من از دست رفته ام یک دسته از کاهش [سه در یک ردیف ورود مسافران]. من بازی نمی به سطح من می خواستم و این هفته من در آمد و تا به حال بسیاری زیادی می یابد. من تعداد زیادی از عکس های خوب و ضربه خوب توپ را روی گوه عکس. من نتواند شد بسیار بهتر است. … آخر هفته من نمره خوبی است. من تا به حال بسیاری از سکته مغزی پنالتی. اما این یک هفته خوب پیشرفت است.”

مایکلسون گفت: او شما را این هفته آینده و پس از آن بازی هر دو واقعه در Muirfield روستا در اوهایو.

“من احساس می کنم که گلف Muirfield, روستای توسط یک درس بزرگ برای من است و من احساس می کنم مثل این است که یک حرکت خوب ساز,” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از چیزهای خوب است که در اینجا اتفاق افتاده است که من نیاز به اصلاح و من نیاز به لمس کردن اما من احساس مانند بسیاری از چیزهای خوب اتفاق افتاده این هفته است. هدف این است که برای برنده شدن اما من همچنین نیاز به شناسایی این واقعیت است که من ساخته شده بسیاری از پیشرفت های این هفته بیش از حد.”

مایکلسون آمار 32 از 56 fairways برای هفته که گره خورده بود به 63 در دقت و صحت. او ضربه 54 72 سبزی در تنظیم و در زمان 114 putts.

PGA
فیل مایکلسون می کشد یک باشگاه خارج از کیسه خود را.گتی ایماژ

“من در نهایت احساس می کنم واقعا برخی از جهت خوب,” او گفت:. “این یک هفته خوب در بسیاری از مناطق و من بسیار خوشبین رفتن به جلو. من فکر نمی کنم این است که یک. من فکر می کنم آن را برای رفتن به شروع چیزی واقعا خاص — حداقل این چیزی است که من سنجش.”


دیلن Frittelli که از دست رفته قطع آزمایش مثبت برای COVID-19. Frittelli چهارمین بازیکن برای تست مثبت پس از PGA Tour بازگشت و به عمل در ژوئن 11 و خارج از این هفته موشک وام مسکن کلاسیک در دیترویت. نیک Watney آزمایش مثبت هفته گذشته در RBC میراث فرهنگی در حالی که کامرون قهرمان و دنی مک کارتی آزمایش مثبت این هفته در مسافران.


ایمپلنت تاد 54 سوراخ رهبر وارد روز پس از از دست رفته تنها یک fairway در سه دور اول. مسافران مسابقات قهرمانی رکورد برای بسیاری از fairways آمار در این مسابقات شد 53. تاد آمار 10 از 14 در دور نهایی به پایان 51 56.


Rory McIlroy های شماره 1 رتبه بازیکن جهان شد ساخت دیر اجرا شدن به 15-تحت همتراز قبل از مصرف دو دیو در 17 سوراخ و در پایان بسته 11th.

او مشخص خود را در هفته به عنوان “خسته کننده در راه” اضافه “شده است وجود دارد برخی از چیزهای واقعا خوب در آن وجود دارد اما پس از آن فقط برخی از واقعا احمق اشتباهات. حتی [یکشنبه] من به یک شروع خوب و سپس bogeyed برخی از آسان ، آن را کمی بیش از حد غلتک coaster-ish.”

McIlroy گفت: “راه من احساس در حال حاضر احساس می کنم مثل یک زن و شوهر هفته” اما افزود او را “احتمالا” بازی بعدی در یادبود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de