فیل مایکلسون است شکست بزرگ در مسافران به عنوان سرب ورقه دور

کرامول, Conn. — فیل مایکلسون تلاش برای تبدیل شدن به 50 سال برای برنده شدن یک PGA Tour رویداد پس از 2015 و تنها نهم تا کنون انجام آن را در زمان به نوبه خود برای بدتر شنبه به عنوان او از دست رفته منجر شود او را به دور سوم از مسافران قهرمانی.

مایکلسون که تبدیل 50 در ژوئن 16, قادر به ساخت در 64-63 شروع دو روز اول و ناامید کننده 1-بیش از 71 روز شنبه به ترک خود را در 12-تحت — شش عکس از سرب برگزار شده توسط ایمپلنت تاد.

“من کمی کردن اما من با داشتن مقدار زیادی از سرگرم کننده” مایکلسون گفت. “این واقعا بسیاری از سرگرم کننده است. من نمی بازی بزرگ در این سال است. من از دست رفته زیادی کاهش و نکته بعدی من می دانم که بازی من شروع به عقب می آیند و من می تواند آن را حس.

“من قصد دارم به بیرون [یکشنبه] و آن را بهترین من برای رفتن پایین. من می دانم که من بازی خوبی به اندازه کافی برای انجام این کار است. من فکر می کنم من قصد دارم برای ادامه به شروع به بازی بهتر و بهتر به عنوان من همچنان به کار بر روی چند چیز است.

“همه ما از روز که در آن ما فقط کسری کردن که در آن شما فکر می کنم شما یک شات خوب و آن را کاملا کار نمی کند و من احساس من تا به حال یکی از آن روزها بود. پس از آن معمولا بعد از شما آمده و شما آن را همه با هم. پس از آن دور نیست.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>