PGA Tour راه اندازی مجدد خواهد شد و احساس می کنم مثل یک عمده حتی بدون تایگر وودز

فورت ورث تگزاس — شما باید به جستجو برای پیدا کردن هر خرده خوب است که بیرون آمدن از COVID-19 بیماری همه گیر.

برخی از کسب و کار را رونق را به دلیل بحران زیرا آنها ارائه چیزهایی که ما مورد نیاز است.

در مورد گلف — به طور خاص PGA Tour — چهار اتفاقاتی که بخشی از راه اندازی مجدد خواهد شد و لذت بردن از برخی از بزرگ ترین ستاره نکردم زمینه های مربوطه خود را در تاریخ طی ماه آینده.

که آغاز می شود با این هفته چارلز شواب چالش در استعمار کشور که در آن پنج برتر بازیکنان در جهان و هشت از بالا 10 بازی خواهد کرد با شروع از روز پنجشنبه دور اول.

اگر شما از دست رفته ام گلف به صورت سه ماه گذشته در حالی که آن را — و هر ورزش دیگر — متوقف شده است و به دلیل همه گیر شما نمی خواهید به دست این هفته چارلز شواب به چالش بکشد.

آن را ممکن است تا حدودی توهین به گفتن نیست اما استعماری و هفته آینده مسابقات RBC میراث فرهنگی و موشک وام مسکن قهرمانی است که تنها در سال دوم خود را از وجود شده اند afterthoughts در برنامه تور. بازیکنان به طور کلی آنها را جست و خیز.

RBC همیشه می آید هفته پس از کارشناسی ارشد به طوری که به سختی قرعه کشی برای ستاره.

مسافران قهرمانی است که پنبه حلاجی شده سوم در این برنامه جدید معمولا بازی های برگزار شده هفته پس از خسته کننده ایالات متحده باز و تا سال های اخیر بود یک رویداد تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط ستاره.

نه در این سال ، تمام چهار رویدادهای خود را مربوطه به اشتراک گذاری از بهترین ها در این بازی است.

به نظر می رسد بسیاری از بازیکنان در جهان هستند که گرسنگی به بازگشت به اتمام همانطور که ما به تماشای آنها را در رقابت برای اولین بار از این ورزش تعطیل شد پس از باز کردن دور مسابقات قهرمانی بازیکنان, مارس 12.

ردیف 1-رتبه Rory McIlroy خواهد بود teeing آن تا این هفته نیز به عنوان بروکس Koepka جاستین توماس جان رحم و داستین جانسون.

فیل مایکلسون, ریکی Fowler, Jason روز Jordan Spieth و کشت از دیگر ستاره ها در این زمینه است.

بزرگترین نام گم شده است بزرگترین نام در بازی — تایگر وودز. معلوم نیست که آیا او به بازی هر یک از چهار وقایع قبل از بازی یادبود ماه آینده — یک جزء اصلی در برنامه خود.

چارلز شواب مدیر مسابقات مایکل Tothe برگزار شد از برخی امیدواریم که جنگل ممکن است بازی استعماری و گفت: “ما دوست دارم که ببر اما حتی بدون او ما قصد داریم به ما بهترین زمینه تا کنون.”

مسابقات مدیره برای سه تن دیگر بدون تماشاگر حوادث مشابه سهم شدند. آنها دوست دارم به جنگل اما خود را در زمینه های قوی هستند و بدون او و مخاطبان تلویزیون و ممکن است که تحت تاثیر حضور او در یک راه یا دیگری به دلیل وجود شکل به یک مقدار زیادی از کره چشم را در مسابقات به هر حال.

دیگر از جنگل تنها نام بزرگ در این زمینه در این هفته برخی از غیر آمریکایی بازیکنانی مثل تامی Fleetwood به دلیل COVID-19 قوانین در جایی که نیاز به کسی از آمدن به ایالات متحده از خارج از شهرستان به قرنطینه برای 14 روز. استرالیا Adam Scott است همچنین پرش اول چندین رویداد.

وجود ندارد بسیاری از آنها پرش اما با امثال McIlroy و Koepka و روز دیگر نام های بزرگ برنامه ریزی برای بازی RBC میراث هفته آینده در شهر بندر گلف لینک در هیلتون رئیس S. C.

McIlroy توماس و چند بزرگ دیگر hitters تیتر مسافران در دو هفته خارج از Hartford, Conn.

گذشته از چهار موشک وام مسکن قهرمانی در دیترویت نیز انتظار تنومند زمینه است.

مجبور مکث از این بیماری همه گیر است و بازیکنان گرسنه برای رقابت.

تنها گلف ما دیده شده از اواسط ماه مارس بوده است دو رویدادهای خیریه به نفع COVID-19 امداد — ضربات با McIlroy Johnson, فاولر و متی ولف در سمینول و مسابقه مدال در بین جنگل و Peyton منینگ و مایکلسون و تام بردی.

بازی در مدال درو رکورد رأی تلویزیون که به شما می دهد یک ایده از تشنگی گلف و طرفداران ورزش باید به دیدن عمل زندگی می کنند در حال حاضر.

در این هفته است که احساس می کنید و انتظار یک فصل بازکن. نه NBA, NHL و نه MLB شروع به بالا و دوباره. در گلف به ما می دهد چیزی برای نگاه به جلو به.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de