روز دوشنبه PGA Tour مقامات بازیکنان و ویلچرهای تشکیل خواهد شد در استعمار کشور باشگاه در فورت ورث تگزاس شروع به آماده سازی برای چارلز شواب به چالش بکشد.

از آن خواهد شد اولین PGA Tour رویداد پس از مسابقات قهرمانی بازیکنان لغو شد در مارس 12 به عنوان یک نتیجه از COVID-19 گسترش یافته است. و هنگامی که بازی شروع می شود با افتتاح دور در روز پنج شنبه آن شده اند و 90 روز پس از آخرین مسابقات دور پخش شد.

کافی است بگویم: از آن بوده است مدت زمان طولانی در حال آمدن است. برای گلف. و ورزشی است.

PGA Tour راه اندازی مجدد آن در فصل قبل NBA و NHL رزومه و قبل از لیگ اصلی بیس بال واز حتی نزدیک به شروع. زمانی که رقابت آغاز می شود و دوشنبه آن را به جریان اصلی ورزشی در آمریکا (با عذر خواهی به نسکار و UFC) برای دریافت جریان از جهان فلج شده بود و با این بیماری همه گیر.

پس PGA Tour rejiggered برنامه های آن در ماه آوریل پس از لغو ناشی از کوروناویروس بحران چارلز شواب چالش تعیین شد به بت leadoff در میان چهار رویدادهای اعلام کرد — که همه آنها به بازی بدون تماشاگر و در زیر بسیار دقیق مقررات ایمنی که شامل تست برای همه “ضروری” پرسنل در زمینه.

“آن است که رفتن به تاریخی” مایکل Tothe چارلز شواب چالش مدیر مسابقات گفت: در هفته های گذشته است.

“ما هیجان زده می شود بخشی از چهار” گفت: Steve Wilmot, مسابقات, مدیر RBC میراث فرهنگی است که در پنبه حلاجی شده به سفارش. “آن را به منحصر به فرد باشد.”

ناتان گروب مسافران قهرمانی کارگردان, سومین رویداد در برنامه گفت: “همه ما می خواهم به انجام آن راه حق. همه ما آگاهی از مسئولیت برای انجام این حق برای کمک به تور پشت به انجام آن راه امن و امیدوارم حوادث پس از ما می توانید از ما یاد بگیرند.”

چه آن را به نگاه مانند بدون تماشاگر?

“زمانی که دوربین های تلویزیونی آمده در آن را نمی خواهید به نگاه متفاوت اما با هیچ تماشاگران آن را واقعا می شود آرام در اینجا” Tothe گفت. “وجود خواهد داشت وزوز شما به طور معمول با 25,000 طرفداران هر روز. آن را برای رفتن به عجیب و غریب.”

این چهار وقایع به احتمال زیاد خواهد شد که احساس غنی از استعداد قهرمانی باشگاه های.

ما یک طعم کمی از آن با رویدادهای خیریه که بازی های برگزار شده ماه گذشته — پوسته های بازی در سمینول باشگاه گلف شامل Rory McIlroy داستین Johnson, ریکی فاولر و متی ولف و بازی بین تایگر وودز و Peyton منینگ در برابر فیل مایکلسون و تام بردی در مدال.

اما کسانی که نمایشگاه هر یک شامل فقط چهار بازیکن و یک محدود تولید تلویزیون خدمه.

برای این چهار پر-زمینه حوادث در تور PGA را به تجدید نظر در برنامه این هفته در استعمار و سپس RBC میراث مسافران قهرمانی و موشک وام مسکن قهرمانی — کنجکاوی عامل مهم است.

و این کنجکاوی نیست محدود به تلویزیون مشاهده مخاطبان اما برای بازیکنان که می تواند رقابت میان آنچه که قطعا خواهد بود یک سکوت وهم آور و برای برگزارکنندگان مسابقات ایم که تکاپوی ساختار حوادث خود را در راه آنها تا به حال هرگز قبل از.

“هنگامی که ما آموخته است که ما در حال حرکت بودند به ژوئن بازگشت در اوایل ماه مارس, من فکر می کنم سطح استرس ما بودند واقعا بالا به دلیل وجود دارد بسیاری از چیزهایی که نیاز به در محل قرار داده است که ما نیست که پاسخ به” Tothe گفت.

این منحصر به فرد است زمانی که چند پاسخ به بسیاری از سوالات. به همین دلیل Tothe و همکار خود در مسابقات مدیران از این حوادث شده اند با تکیه بر هر یک از دیگر به عنوان آنها روی نوک پا راه رفتن به این سرزمین های جدید است.

“بیش از هر چیز آن را به راحتی به کسانی که بچه ها به صحبت با” Wilmot گفت. “ما همه متفاوت است. همه ما در سالن های مختلف, مختلف, بازار, امکانات حامیان و همکاران.”

گلبول قرمز است متفاوت از چهار دلیل گلف بافت از طریق رفت و آمد مکرر جامعه است و اندود شده با خانه های که در آن وجود خواهد داشت ساخته شده است در تماشاگر به تماشای گلف از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و حیاط.

“وجود دارد یک خانه برای اجاره در زمین گلف” Wilmot گفت. “همه چیز است اجاره. افرادی وجود دارند که باید اجاره یک خانه برای آن هفته را برای تعطیلات خانواده و همه از ناگهانی آنها در حال رفتن به, رفتن, ‘Oh وجود دارد PGA Tour رویداد در حیاط خلوت من.’ “

چه Wilmot گروب و Langwell خواهد شد که Tothe نمی توانایی ببینید که چگونه این رویداد قبل از ایشان انجام شد.

“این رفتن به یک مزیت بسیار بزرگ برای ما” گروب گفت.

“این تور به ما گفته است که” ما قصد داریم به دانستن برخی از چیزهایی که تا زمانی که ما از طریق استعمار,’ ” Wilmot گفت. “و من مطمئن هستم که ناتان شده است گفت:” ما قصد داریم به دانستن برخی از چیزهایی که تا زمانی که ما از طریق این دو رویداد قبل از شما.’ تمام مسابقات دیگر می رویم به یاد بگیرند که از همه ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de