جدید, فوق العاده حق بیمه بوربن تایید شده توسط کشت از ورزش مشهور است در مورد ضربه قفسه در تنسی است.

قهرمان افسانه ای تنیس اندی رادیک فوتبال نوابغ Peyton و الی منینگ و قابل توجه گوینده برنامه ورزشی جیم Nantz در میان 40 سرمایه گذاران پشت Sweetens یارو Tennesse بوربن ویسکی 13 سال چلیک سالخورده محصول که اولین بازی خود را روز سه شنبه.

نام افسانه عمومی South Pittsburg نه سوراخ دوره خودی مخفیانه به اشتراک گذاری — تایمر اول را در این دوره یک شات از بوربن جلوتر از یک دور برنامه ریزی برای انتشار نسخه اول 500 بطری ویسکی خواهد شد که خرده فروشی در حدود 200 دلار در هر, به, تنسی, تنها ساکنان. بالا-قفسه مشروب است که انتظار می رود در دسترس خواهد بود به خرده فروشان در Nashville, Chattanooga و Knoxville مناطق در ماه های آینده با توجه به Tennessean. و با توجه به جدول زمانی از بیماری همه گیر مربوط به محدودیت امید است که آن را ضربه تنسی کافه ها و رستوران ها به زودی.

در حال حاضر دسته اول در دسترس خواهد بود برای خرید آنلاین و در ساعت 9 صبح در مه 26, هر چند سرمایه گذاران در حال کار برای ذخیره 20 بطری اولین بشکه به کمک مالی به سازمان های خیریه مختلف با توجه به این مقاله و به خصوص کسانی که در اطراف محور جهانی coronavirus همه گیر دانست.

“ما قطعا می دانستند که مه بود و نه زمان مناسب [برای راه اندازی],” Peyton منینگ گفت Esquire. “ما سعی کرده ایم که بسیار آگاه از آنچه اتفاق افتاده که بدون ذهن و بسیار خوشحال به جلو و همه چیز. اما شاید در برخی از راه این می تواند بخشی از روند بهبودی به عنوان همه چیز به عقب رفتن و کسب و کار رفتن. و ما در حال رفتن به شرکت در برخی از Covid-19 تلاش های امداد رسانی از طریق مزایده خاموش بطری.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de