پیت آلونسو, Yoenis Cespedes نمی توانید untracked برای متس

یک زمان وجود دارد که Yoenis Cespedes تنها hitter وظیفه این متس می خواستم در صفحه با دوندگان در پایه. ما در یک زمان زمانی که پیت آلونسو دارای همان محل در فن پایه قلب.

اما در سال 2020 وجود ندارد زمان زیادی برای تیم بزرگترین sluggers خود را برای پیدا کردن نوسانات.

با فرصت های متعدد برای کمک به متوقف کردن سه-بازی اسلاید آلونسو و Cespedes ترکیب یک ضربه و چهار strikeouts در حالی که مسئول 11 از 20 مرد سمت چپ بر پایه توسط متس در خود 7-1 دست دادن به بریوز شنبه شب در Truist پارک.

آلونسو رفت و 1-5 با دو strikeouts و رشته شش دونده به طور متوسط پنبه حلاجی شده کاهش یافته است .200. حاکم N. L. Rookie از سال در حال حاضر فقط یک ضربه در گذشته خود 11-خفاش ها و نشده homered در گذشته پنج بازی خروج از تمام وقت rookie خانه اجرا دارنده رکورد (53) گیر در یکی از خانه اجرا می شود. در سال گذشته آلونسو تا به حال پنج خانه اجرا می شود در 10 بازی.

“او می خواهد به انجام این کار بسیار وجود دارد, و شما می دانید که چقدر او مراقبت” متس مدیر لوئیس Rojas گفت. “او مشغول به کار واقعا سخت و در واقع او واقعا خوب نگاه زودتر در عمل و همه چیز را کمی آرام تر هنوز بسیاری از قطعات متحرک [سپس] نه همان در بازی. … او از ریتم او بود.”

Pete Alonso
پیت آلونسوو آنخل

پس از استارت مایکل Wacha شده بود به مدت پنج اجرا می شود در دو نوبت به متس به سرعت در بر داشت یک فرصت برای تراشه دور سوم پس از بازگشت به عقب یک پیاده روی توسط Brandon Nimmo و جف McNeil. سپس آلونسو ضربه به زمین باز یافته-پایان دو بازی.

آلونسو به صفحه دوباره در پنجم با Nimmo و McNeil گرفتن روی اما کوتاه آمد دوباره تعقیب 3-2 زمین از لوقا جکسون خارج از منطقه برای اولین بار. پس از یک هفتم-زمین باز یافته strikeout آلونسو ناودان خفاش خود را در ستاره شرق چندین بار.

“این قطعا چیزی است که شما نیاز به دوباره حق دور” Rojas گفت: از آلونسو. “او به آماده شدن ذهنی و جسمی برای [یکشنبه].”

هر چند آلونسو داده خواهد شد و این فرصت را برای کار خود را از طریق مبارزات Cespedes دیگر لوکس از یک دسته سه تایی و با توجه به جذاب جایگزینی گزینه های J. D. Davis و دومینیک اسمیت.

خارج از یک جفت از خانه اجرا می شود — از جمله بازی-برنده در روز افتتاحیه — یک دو و یک جفت تک آهنگ های 34 ساله صدمه زده DH شبیه کسی که تا حالا انجام شده در دو سال است.

زیر باران 0-for-4 تلاش با دو strikeouts — ترک پنج مرد بر پایه Cespedes در حال حاضر دارای یک تیم-بدترین .161 طور متوسط پنبه حلاجی شده در حالی که هدف قرار دادن 1-برای-13 در جاده ها است.

با متس پایین 5-0 در چهارمین دور مایکل Conforto و کانو رابینسون باز قاب با بازگشت به عقب مجرد. بعد آمد Cespedes که زده در سه زمین. پس کانو قربانی پرواز در پنجم Cespedes به پایان رسید بالقوه رالی پایه با دو متس بر روی پایه.

یک هفته زودتر Cespedes گفت: “من به بازگشت به این است که بازیکن از آن.”

در حال حاضر معلوم نیست چقدر دیگر سابق All-Star — در سال آخر قرارداد خود را — خواهد شد که شانس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de