‘طوفان کامل” از ناآرامی های مدنی زیر جورج فلوید مرگ منحصر به فرد و موثر کارشناسان می گویند

از پورتلند به Pensacola, تظاهرات خشونت هایش در بیش از 30 شهرستانها در سراسر ایالات متحده در این آخر هفته در پی مرگ جورج فلوید یک آمریکایی آفریقایی تبار مردی که پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای بیش از هشت ساعت در طول بازداشت.

چرا فلوید مرگ جرقه چنین گسترده احشایی خشم در حالی که سه نفر دیگر از مرگ ناگهانی از آمریکایی های آفریقایی تبار در این سال – Breonna تیلور در لوئیزویل Ahmaud Arbery در گرجستان و تونی McDade سیاه نما مرد کشته شده توسط پلیس در تالاهاسی – نبود ؟

آرایه ای از احتراق مسائل همگرا به شکل یک “طوفان کامل” از ناآرامی های مدنی زیر فلوید مرگ و می تواند منجر به طولانی مدت تغییرات کارشناسان و اعتراض سازمان گفت.

برای شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس که منزوی اکثر آمریکایی ها به خانه های خود مجبور میلیون ها نفر به بیکاری و نامتناسب آلوده آمریکایی های آفریقایی تبار در حال حاضر بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید و سفید و حامیان نهفته با خشم و نا امیدی گفت: کریستن کلارک رئیس و مدیر اجرایی ملی وکلا’ کمیته حقوق مدنی تحت قانون است.

“اعماق ناامیدی زیادی در حال حاضر برای مردم این کشور,” او گفت:. “شما شمع بدون کنترل خشونت پلیس و این باعث می شود برای یک طوفان کامل.”

در طول تعطیلات آخر هفته و در سراسر کشور, ماشین های پلیس و ساختمان های دولتی سوخته گارد ملی مستقر شد به شهرستانها عمده ایالات متحده و برخی از شهرستانها نهاد حکومت. در میانه یکی از شهرستان یک نفر کشته شد و حداقل دو شات بیشتر.

در آتلانتا معترضان با هجوم به سی ان ان در حالی که مرکز آن شهردار التماس برای آرامش و کاخ سفید رفت و در مستند پس از معترضان انباشته خارج است. تظاهرات بزرگ همچنین هایش در Louisville, فیلادلفیا, دیترویت, Austin, Charlottesville, Va., و Columbus, Ohio.

بیش از 1400 نفر دستگیر شدند در 16 شهر از روز پنج شنبه با بیش از 500 از آن اتفاق می افتد در لس آنجلس در روز جمعه آسوشیتد پرس گزارش داد.

سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین در روز جمعه دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در اتصال به Floyd مرگ است. اطرافیان با خاله, گیر افتاد, بیش از هشت دقیقه از چوین زانو قرار داده شده در Floyd گردن به عنوان مظنون گذاشته روی زمین و التماس برای کمک قبل از اینکه در نهایت عبور از.

که تصویری که به سرعت رفت, ویروسی, یکی دیگر از دلیل مرگ او را برانگیخته خیلی خشم گفت: Keneshia اعطای یک دانشگاه هاوارد دانشمند علوم سیاسی. لحظات منتهی به Arbery مرگ نیز دستگیر شده در فیلم اما فیلم از فلوید لحظات پایانی – با قربانی بارها و بارها گفت که او تنفس می کند و درخواست برای مادر خود را در حالی که خشمگین تماشاگران التماس کرد با پلیس برای متوقف کردن ایجاد می شود بسیار عمیق تر و عاطفی زخم در کسانی که آن را تماشا کردند, او گفت:.

همچنین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بحث پاسخ به حادثه و تظاهرات آن ممکن است موجب رانده اند بیشتر معترضان به خیابان گرانت گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن در یک توییت در روز جمعه به نام خشونت آمیز معترضین را “اراذل و اوباش” و اضافه کرد که او آماده به ارسال در ارتش اگر همه چیز را از کنترل خارج شد و “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

“امریکا ندارد یک رهبر به مردم را با هم” گرانت گفت. “ما نمی توانید یک صدای جیر جیر که گفت: هر کس به Kumbaya و دست نگه دارید. ما یک صدای جیر جیر در مورد غارت و تیراندازی است.”

در مقیاس بزرگ تظاهرات که از طریق تقریبا هر شهرستان عمده در امریکا بیش از آخر هفته شبیه تظاهرات توده ای است که محقق در طول 1960s جنبش حقوق مدنی به رهبری کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور گفت جیل Savitt مدیر اجرایی مرکز ملی مدنی و حقوق بشر در آتلانتا.

کسانی که حوادث و اعتراضات پس از آن منجر به مهم سیاست شیفت, او گفت:. قتل جیمز Chaney, اندرو گودمن و مایکل Schwerner, سه, سیاه, فعالان, در سال 1964 به عنوان مثال کمک فشار عبور از حقوق مدنی قانون از سال 1964 او گفت:. و در سال 1965 سلما به مونتگمری راهپیمایی که محلول به درگیری خونین با اجرای قانون محلی کمک سوق امضای قانون حق رای سال 1965 Savitt گفت.

سیاست های مشابه و تغییرات سیستمیک می تواند از تظاهرات های امروز, او گفت:.

“شما از آنها بدم میاید که شما نیاز به تراژدی شبیه به این برای تغییر اما تاریخ به ما می گوید که چه اتفاقی می افتد,” Savitt گفت. “ما در حال داشتن یک اجتماعی لرزش از lapels.”

سیلاس Lee, یک جامعه شناس در Xavier دانشگاه لوئیزیانا گفت: او را نیز تحت تاثیر قرار شده است تعداد زیادی از سفید و قهوه ای و معترضان در تظاهرات. در مقیاس بزرگ حقوق مدنی تظاهرات نمی اثر تغییر دهید مگر اینکه به طور گسترده ای پشتیبانی شده توسط آمریکا را سفید و قهوه ای و جمعیت, او گفت:.

“این فقط یک آمریکایی آفریقایی موضوع,” او گفت:. “این یک موضوع آن را به یک قهوه ای موضوع آن انسان موضوع است.”

اعطای Howard دانشگاه علوم سیاسی, توافق گفت: تظاهرات کار نخواهد کرد بدون گسترده بی فرهنگی پشتیبانی می کند. “مردم سفید باید به کشف کردن که چرا آنها ترس از مردم سیاه و سفید,” او گفت: “چرا آنها را وحشت زده توسط این قتل.”

او افزود: “مردم سیاه و سفید تلاش کرده اند به انجام کاری برای 400 سال: دفاع از خود را به بشریت است. و آن را کار نکرده است.”

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه خبرنگار دبورا Barfield بری کمک به این گزارش.

دنبال جرویس در توییتر: @MrRJervis.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>