مردم احتمالا نمی خواهید به واکنش نشان می دهند با مهربانی و یا آشکارا به ای اداره’: چگونه به مقابله با کسی که حاضر پوشیدن یک ماسک صورت

شما نمی توانید دقیقا زور و دوستان و همسایگان و یا غریبه ها به پوشیدن صورت پوشش به سرعت گسترش coronavirus اما کارشناسان تجویز چند روش برای کمک به اشاره آنها را در جهت درست و نگه داشتن خود را امن است.

COVID-19 در درجه اول گسترش از فرد به فرد از طریق قطرات تنفسی از عطسه و صحبت کردن با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن جمله است بدون علامت و “قبل از علامت” افراد است.

در برگشت از آن در اوایل هدایت این سازمان توصیه می شود در ماه آوریل که آمریکایی ها پوشیدن پارچه پوشش صورت در اماکن عمومی است که فاصله فیزیکی دشوار است برای حفظ. تعدادی از دولت ها و کسب و کار نیز در حال حاضر نیاز به ماسک-پوشیدن در برخی از ظرفیت.

نظرسنجی ها نشان می دهد که بسیاری از مردم مطابق با این بخشنامه: بیش از دو سوم از پاسخ دهندگان به اواسط مارس HuffPost/نظرسنجی برای مثال گفت: آنها هم همیشه یا بیشتر عینک صورت پوشش در حالی که در, و به دیگران. برخی از 83 درصد گفت: آنها نیست که عمل به عنوان نشانه ای از ضعف و 69 درصد گفت: آنها تو را دیدم آن را به عنوان نشانه ای از وکار.

اما ویروسی حوادث ماسک مقاومت نابود و لگدمال شده است در سراسر کشور: تصویری ماه گذشته نشان داد کلرادو Costco هزینه -0.05% کارمند تندرست غیر-ماسک-پوشیدن مشتری که دفاع بود که او “از خواب بیدار در یک کشور آزاد است.”

یک ویدیو در ماه گذشته نشان داد کلرادو Costco کارمند تندرست غیر ماسک پوشیدن مشتری که دفاع بود که او را از خواب بیدار در یک کشور آزاد است.’

برخی از معترضان گزارش سعی co-opt ناتوانی و پزشکی قوانین حفظ حریم خصوصی برای معاف خود را از پوشیدن ماسک. ممکن است اختلاف بیش از یک سنگ چخماق, Mich., خانواده دلار DLTR, -1.65% مشتری با پوشیدن یک ماسک منجر به یک گارد امنیتی شدند.

در همین حال رئیس جمهور تهمت و گفت: در یک فورد F +2.80% گیاه در ماه گذشته که او کاهش یافته است به پوشیدن ماسک در چرا که او “نمی خواهم به مطبوعات لذت بردن از دیدن آن” پس از پوشیدن یکی در اوایل بخشی از سفر خود را.

ماه گذشته مایک پنس اذعان کرد که او ساخته شده یک اشتباه در بازدید از بیماران در کلینیک مایو بدون ماسک در حالی که مراقبت های بهداشتی کارگران گفت: مدیریت و کارکنان در کلینیک مایو باید جدی روح جستجو را انجام دهد.

اگر شما زندگی می کنند با یک ماسک دگراندیشان و یا شما مواجه می شوند یکی در کار خود و یا محله فروشگاه های مواد غذایی, در اینجا برخی از متخصص و تایید استراتژی برای متقاعد کردن آنها را در حالی که حفاظت از خود را سلامت و ایمنی:

تنظیم یک مثال کمک می کند تا ایجاد هنجارهای اجتماعی

“اولین چیزی است که باید در نقش یک مدل و به پوشیدن ماسک و پوشیدن آن را به درستی” گفت: Zeke Emanuel یک دانشگاه پنسیلوانیا انکولوژیست و bioethicist که کمک کرافت قانون مراقبت مقرون به صرفه و در حال حاضر توصیه می کند جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری است. “این مهم است که مردم به طور متوسط; آن را به ویژه مهم برای افراد مشهور, سیاسی, رهبران, رهبران کسب و کار.” تنظیم این مثال کمک می کند تا ایجاد هنجارهای اجتماعی و انتظارات او گفت MarketWatch.

دیوید آبرامز, استاد علوم اجتماعی و علوم رفتاری در مدرسه NYU جهانی بهداشت گفت که هر فردی که عینک یک ماسک بود “کمک به کمک به دولت جدید طبیعی است.” “یادگیری مشاهدهای است که بسیار قدرتمند و در نتیجه این که آیا آن یک در یک و یا چند نفر و یا کسی که در موقعیت رهبری یک کسی با پوشیدن یک ماسک است که به شدت کمک به افراد دیگر برای فصل, یک,” او گفت:.

شما همچنین می توانید ارائه تقویت مثبت به افرادی که ماسک می پوشند. “چگونه در مورد گفت:” با تشکر از شما برای پوشیدن ماسک یا “من درک که شما با پوشیدن یک ماسک” ؟ ” پیشنهاد گرچن چپمن یک استاد روانشناسی در دانشگاه کارنگی ملون.

استناد به یک قانون یا سیاست های آن را کمتر شخصی

اگر یک مشتری در محل کار خود توسط ايميل قوانین سعی کنید تعویق انداختن به مقامات خارجی گفت: اما فرانسیس بلومفیلد استادیار مطالعات ارتباطات در دانشگاه نوادا در لاس وگاس که مطالعات علمی شک و تردید و اطلاعات غلط. توضیح است که محل کار خود را مقرر ماسک-پوشیدن برای همه و آن را شغل خود را برای به اجرا درآوردن قوانین او گفت: “پس از آن کمتر در مورد حمله به آنها و خود تصمیم خاص.”

آن را نیز می تواند کمک به هدایت فرد به منابع اضافی مانند ماسک, او گفت:. کل مواد غذایی AMZN, +1.17%, به عنوان مثال اعلام کرد در اواخر ماه آوریل که این امر ارائه رایگان ماسک یکبار مصرف به مشتریان.

چپمن گفت که اگر یک دانش آموز آمد به دفتر او ساعت بدون پوشش چهره او تجدید نظر خواهد کارنگی ملون راهنمایی است که هر کس در پردیس پوشیدن یک راه است که دانش آموز می شود کمتر احتمال دارد به آن را شخصا.

“حتی اگر که دانشگاه قانون وجود ندارد, من می توانم می گویند,” من یک حکومت شخصی است که من به شما فقط ملاقات با مردم زمانی که همه ما با پوشیدن ماسک به طوری که می تواند شما را در یک ماسک?'” او گفت:. انتشار قوانین جلوتر از زمان ایده بد نیست او اضافه شده است.

جلوگیری از غیر منتظره و نه مقابله با غریبه

بلومفیلد توصیه در برابر درگیر شدن با غریبه ها که با پوشیدن ماسک در یک فروشگاه و یا در خارج. “اگر شما لازم نیست که هر گونه قدرت یا اقتدار در یک وضعیت مردم احتمالا نمی خواهید به واکنش نشان می دهند با مهربانی و یا آشکارا به ای اداره توسط دیگران” او گفت:. “رویارویی مستقیم با مردم که شما نمی دانید این است که یک ایده خوب نیست.” (این فرد همچنین ممکن است نمی شود با پوشیدن یک ماسک برای دلایل شما در مورد نمی دانم مانند یک ناتوانی است.)

اگر شما درگیر با کسی که با استفاده از “من” پیام به جای “شما”, پیام, سوال, مطالعه فرد رفتار غیرکلامی برای نشانه عاطفی و سعی کنید برای همدردی خود را با دلیل نه با پوشیدن یک ماسک آبرامز گفت. اقامت آرام و خنثی وی افزود “بود کنجکاو در مورد آنها به جای تحمیل اراده خود را بر آنها.”

“حمله به کسی که انتقاد از آنها را برای انجام کار درست — که تقریبا هرگز آثار” امانوئل اضافه شده است.

دوستان و اعضای خانواده خواهد بود آسان تر به صحبت کردن پس از شما به اشتراک گذاشتن یک شخصی اتصال بلومفیلد گفت. اگر شما می دانید که این فرد “شما قطعا می تواند درخواست تجدید نظر به ارزش های مشترک و تجربه” او اضافه شده است. “شاید شما می دانید مردم رایج است که به خصوص در معرض خطر ابتال به این بیماری است.”

آن را آسان برای دوستان و یا کارکنان خود را مطابق

این مهم است به “آن را آسان برای مردم را به انجام کار درست” گفت: Emanuel. “در یک دنیای ایده آل ما باید مقدار زیادی از ماسک که رایگان یا بسیار ارزان است,” او گفت:. در سطح فردی افزایش سهولت ممکن است نگاه مانند حمل در اطراف اضافی ماسک را به افرادی که به آنها نیاز دارید, او گفت:, و یا دوخت و یا خرید ماسک برای خود و بستگان و یا هم اتاقی. نگه داشتن ماسک در نزدیکی درب به طوری که آنها آسان به گرفتن زمانی که خانواده خود را می رود.

در محل کار او اضافه کرد: شما می توانید “تشویق — شاید حتی تقاضا — که خود را به کارفرما ارائه مناسب ماسک.” “که آنچه در آن به معنی به کار یک محیط ایمن کار این روزها” امانوئل گفت.

ایجاد هنجارها و قوانین زمین جلوتر از زمان

شما ممکن است قادر به کشت هنجارهای مورد ماسک-پوشیدن در محل کار خود و یا سازمان چپمن گفت: از جمله در بحث قبل که در آن همه نشانه ها به ایده پوشیدن ماسک.

اگر شما در حال ملاقات با یک دوست برای یک جامعه فاصله, قهوه, بلومفیلد گفت: مجموعه قوانین زمین جلوتر از زمان و برنامه ریزی برای هر دو شما به پوشیدن پوشش صورت. و اگر شما زندگی می کنند با کسی که وضع قوانین و انتظارات اجتماعی خود را در فضای زندگی است. “اگر شما زندگی می کنند در همان خانواده آن را نه فقط در تصمیم گیری شما موثر بر فضای شخصی خود را — آن را بر همه فضا,” او گفت:.

بپرسید آنها را به سازش و یا به طنز شما

اگر فرد نیست فروخته شده در پوشیدن ماسک بلومفیلد پیشنهاد درخواست آنها را فقط به همراه آن: “شاید من زیاده اما طنز من — من می خواهم به جای امن تر از متاسفم.” “شما درخواست این فرد برای سازش برای نگرانی های خود را و رفاه حتی اگر آن چیزی است که آنها به خصوص در مورد دلیل این که شما می خواهید برای حفظ دوستی یا رابطه” او گفت:.

به یاد داشته باشید که شما به نوبه خود در اطراف و راه دور

“تا حد زیادی شما می توانید کنترل کنید که چه وضعیت شما در” چپمن گفت. “شما می توانید ترک فروشگاه و یا راه رفتن دورتر از فرد است. شما می توانید را تشکیل می دهند به هر بهانه ای شما نیاز به راه رفتن به دور از این وضعیت است.”

“اگر شما لازم نیست که قدرت بر فضای ما واقعا نمی تواند به مردم آنچه را که آنها می توانید و نمی تواند انجام دهد” بلومفیلد گفت. “بهتر است فقط به کنترل خود را به خوبی بودن و آنچه که شما احساس راحتی با و ایجاد قوانین برای فضای خود شما به عنوان بهترین شما می توانید.”

در نظر چپمن اضافه شده است که وجود دارد تمام انواع شرایط نه مربوط به COVID-19 که در آن مردم به روش های مختلف برای موقعیت های مخاطره آمیز. “شما ممکن است تا حدودی قضاوت از افرادی که نوشیدنی شراب خواری و یا نمی کمربند تمام وقت, اما شما نمی خواهید به دشمنان فانی با آنها به خاطر آن شما در حال رفتن به سعی کنید برای محافظت از خود,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de