اکثر مربیان کالج یا گرفته شده صحیح سیاسی موضع یا ناشناس bashed G-لیگ جدید تاخت و تاز کردن به برگشتاندن نخبگان چشم انداز به رشد خود را در لیگ.

پنی Hardaway انتخاب کرده است نه مسیر و گفت آن است که “تقریبا مانند دستکاری” برای G-لیگ به استخدام بازیکنان خود را برای “انتخاب تیم” که در حال حاضر به متعهد یا امضا شده با دانشگاه.

تا کنون سه بازیکن – Jalen سبز اشعیا تاد و Daishen Nix – باید امضا شده با G-League. تاد (میشیگان) و هیچ کس (UCLA) در حال حاضر به حل و فصل در مدارس. سبز گفت: او را ام فرود در ممفیس بود او را برداشت G-League گزارش $500,000.

“من فکر نمی کنم G-لیگ ساخته شده بود — و من می تواند اشتباه — برای رفتن و جذب کودکان و نوجوانان که می خواهند برای رفتن به دانشگاه از رفتن به کالج” Hardaway این مربی ممفیس گفت. “من فکر کردم که برای رفتن به این سازمان که قرار بود به اگر شما می خواهید برای رفتن به خارج از کشور و یا شما کاملا نمی خواهید به بازی کالج 100 درصد است که این امر می تواند بهترین وضعیت برای شما قبل از رفتن به NBA.

“اما با در نظر گرفتن بچه ها از تعهدات خود [یا] آنها در حال حاضر به امضا رسید و در ادامه به صحبت کردن با پدر و مادر خود را, آن را تقریبا مانند دستکاری. من واقعا با آن موافق نیست.”

G-لیگ جمهور Shareef Abdur-رحیم اخیرا گفت: پست نبود به دنبال نوسان کودکان و نوجوانان از حضور در دانشگاه است. قصد این است که به آنها ارائه یک خیابان در امریکا به پول حق از دبیرستان به جای داشتن برای رفتن به خارج از کشور. یکی از راه های مبارزه با این اعلام اخیر توسط NCAA است که آن را اجازه خواهد داد که دانش آموز ورزشکار به پول خود را به نام تصویر و شباهت هر چند این قوانین هنوز به تعریف و یا رای دادند.

“چه گپ می توانید انجام دهید این است که آنچه آنها انجام می دهند در حال حاضر” Hardaway گفت. “حرکت در مراحل درست اجازه می دهد بچه ها به پول خود به خود نام و شباهت. من در حمایت از نام و تصویر و شباهت حکومت. چرا که آن را به نوعی به ما کمک می کند تا به عنوان مربیان کالج, نوع مبارزه و نبرد با G-لیگ و رفتن خارج از کشور. آن را می دهد بچه ها یک شانس را به پول [در حالی که بازی کالج ورزشی]. کالج تجربه برای من بهترین تجربه زندگی حرفه ای من در ورزش است.”

“آن را تحت تاثیر قرار چگونه ما استخدام اگر NCAA نیست چیزی در مورد آن انجام,” او اضافه شده است. “اگر آنها نمی, نگه داشتن گام رو به جلو برای کمک به این بچه ها پول آنها در حال رفتن به $300,000, $400,000, $500,000 به مدت پنج سال برای بازی در یک تیم را انتخاب کنید و فقط فراموش بسکتبال به جای داشتن برای رفتن به کلاس.

“[NCAA] فقط [است] به برخی از اقدامات از جان گذشته برای این بچه ها درک کنند که ما می خواهیم شما را به آمدن به دانشگاه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de