پنسیلوانیا مجلس دولت سازمان یافته جمعیت بیش از 150 هجوم رژیم صهیونیستی است. گرگ سفارشات

YORK, Pa. – یک ایالتی پنسیلوانیا نماینده به نظر می رسد به مبارزه طلبیده رژیم صهیونیستی است. تام گرگ منظور منع اجتماعات بزرگ از مردم شنبه شب هنگامی که او سازماندهی یک جلسه به بحث در مورد بازگشایی کسب و کار در شهرستان نیویورک.

بیش از 150 نفر در جلسه حضور داشتند. اکثریت قریب به اتفاق بودند با پوشیدن ماسک و بسیاری از آنها با تکان دادن دست در آغوش گرفتن و نشستن نزدیک به هم در نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل.

به عنوان یک پرنده دور بالا داخل سالن ضیافت دولت تشکر. مایک جونز, R-نیویورک شهرستان, اخراج کردن مخاطبان با حزبی حمله گرگ شهردار نیویورک مایکل Helfrich و دیگران که در مخالفت با سرعت بازگشایی کسب و کار در پنسیلوانیا در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

نتانیاهو نخست خانه دولت عضو گفت: مقامات منتخب در شهرستان نیویورک در این هفته به دنبال خواهد داشت که منجر لبنان مقامات شهرستان که به تازگی قول به حرکت شهرستان به “زرد” وضعیت اجازه می دهد بسیاری از کسب و کار به بازگشایی شده است.

نیویورک شهرستان است که در حال حاضر در رنگ قرمز””, وضعیت, که اجازه می دهد تا تنها زندگی تداوم کسب و کار برای باز کردن. اما او هشدار داد که مخاطبان عمدتا متشکل از صاحبان کسب و کار که در حال حرکت به وضعیت زرد “به معنی تقریبا هیچ چیز” – به خصوص برای صاحبان میله, رستوران ها و سالن.

در باز کردن درهم و برهم, آدرس جونز bemoaned این واقعیت است که اسکات واگنر از دست داده فرمانداری مسابقه به ولف به نام گرگ را از دست داده و همه گیر یک “تقلید مسخره امیز,” انتقاد شهردار Helfrich برای “نوشیدن فرماندار Kool-Aid” با احتیاط رویکرد به همه گیر و گفت: دولت وزارت بهداشت را ندارند و بهترین و درخشان ترین پزشکی ذهن کار در دولت را پاسخ.

جونز که با حضور یک بازگشایی Pa تجمع در هریسبورگ مارس 20 گفت: اکثر دولت جمهوری قانونگذاران در حال کار برای بازگشایی کسب و کار از طریق تکه های مختلف از قانون است.

“جمهوری خواهان رای گیری برای کسب و کار; دموکرات ها نمی,” او گفت:. “اما ما دیده ایم برخی از ترک ها در زره است. ما حق وتو-اثبات آرا. و ما حتی نمی باید 100 درصد از جمهوری خواهان که باید جرات به رای راه حق در همه چیز.”

“من فکر می کنم ما گرگ در طناب,” او اضافه شده است. “48 ساعت گذشته شده است بسیار دلگرم کننده است. آن را فقط مانند یک مسابقه بوکس. از آن زمان به او بد گویی کردن. زیرا هنگامی که با شما تماس خود را بلوف و شما را در مبارزه با آنها غار. آنها لازم نیست که اسب. آنها لازم نیست که سربازان. آنها لازم نیست که جرات. … پوست راه راه بدتر از نیش می زنند.”

جونز گفت: باز کردن کسب و کار است که در مورد سود و اما در مورد بقای اقتصادی جامعه است.

“هنگامی که آنها در مورد ما صحبت مایل به قرار دادن سود بیش از, مردم, من منزجر اساس بیانیه ای که. چون من معتقدم که ما در حال حاضر در یک نقطه اوج است که ما در حال کشتن و ویرانگر زندگی بیشتر از COVID تا به حال خواهد شد.”

او گفت: مطالعه راه اندازی شده توسط York County اقتصادی داد پیش بینی شده 17 درصد -31% از منطقه کسب و کار است که بسته شد به دلیل همه گیر نمی خواهد بازگشایی و یا زنده ماندن.

او همچنین با انتقاد از دولت برای کشیدن قادر مردم از خانه های پرستاری به عنوان همه گیر عمیقتر “اما ما آن را با زندانیان ما نیست ؟ ما تا به حال به جلو و زندانی کردن اما ما نمی کشیدن مردم از خانه های پرستاری برای محافظت از آنها.”

جونز ستایش کسانی که در ارتش خدمت می کنند و در تقابل سربازان به شهروندان که چرخید تماس های اجتماعی برای جلوگیری از ابتلا به کروناویروس جدید. “ما مردان و زنان امروز در حال مرگ برای ما و در حال حاضر ما در مقابله با رشد سفت مردانی که اصلا جرات به حمل کردن. من شخصا تا به حال به اندازه کافی است که او گفت:” به تشویق از جمعیت است.

جونز گفت: هدف از دعوت این جلسه عمومی بود برای سنجش احساسات جامعه کسب و کار در مورد بازگشایی.

این نماینده مجلس ستایش York County District وکیل دیوید یکشنبه برای صدور بیانیه ای در هفته گذشته توضیح داد که چرا او باور ندارد دفتر خود را به دلایل قانونی برای اجرای فرماندار بسته شدن سفارشات.

جونز گفت که او به صحبت یکشنبه شب قبل از جلسه. او همچنین گفت: York منطقه پلیس منطقه آگاه بودند از این نشست و مطرح شده بدون اعتراض به آن است. YARP رئیس تیموتی دیمون نمی تواند نظر رسیده است.

یکشنبه جونز گفت: به او گفت که او خواهد بود در دیدار با برخی از مردم کسب و کار, اما او گفت که او شگفت زده به شنیدن از سالن ضیافت جلسه با بیش از 150 نفر است. “من غمگین به گوش او که” روز یکشنبه گفت که تاکید کرد که دفتر خود را پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“پیشنهاد من این نیست علنا است که ما مخالف هر گونه سفارشات” جونز گفت: در سخنرانی خود و هشدار داد که او به عنوان یک غیر وکیل است واجد شرایط برای دادن مشاوره حقوقی به کسب و کار در باز کردن در سرپیچی از بسته شدن سفارشات.

“I don’t mind نشسته در زندان برای یک زن و شوهر از هفته, اما من می خواهم به جای نشستن وجود دارد برای یک زن و شوهر از سال,” او گفت:.

برای شهردار نیویورک Helfrich گفت: این یک جلسه عمومی خواهد بود نه مجاز در این شهرستان شد و خوشحالم که جونز’ جلسه برگزار نمی کند وجود دارد. او گفت که او طول می کشد سرب خود را در این بیماری همه گیر از دانشمندان به جای کسب و کار مردم و یا دیگر مقامات منتخب.

“زمانی که من در دفتر من در زمان سوگند به رعایت قانون اساسی پنسیلوانیا” Helfrich گفت: “و فرماندار سفارشات قانون تایید شده توسط تصمیم گیری دیوان عالی کشور پس هیچ سوال در ذهن من چه من قانونی وظیفه را انجام دهد.”

جونز نمی تواند بلافاصله رسیده پس از این جلسه به نظر بیشتر. فرمانداری می تواند بلافاصله نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de