پنس انزوا گزارش را تکذیب کرد, ماسک صورت, دیزنی, شانگهای بازگشایی: 5 چیزهایی که می دانیم دوشنبه

پنس برنامه در کاخ سفید در روز دوشنبه

معاون رئیس جمهور مایک پنس است نه خود جدا و قصد دارد به عقب در محل کار در کاخ سفید روز دوشنبه خود گفت:. این بیانیه پس از بلومبرگ گزارش داد پنس بود خود جدا زیر خود را سخنگوی مثبت coronavirus آزمون در هفته گذشته. “معاون رئیس جمهور پنس را آزمایش کرده است منفی هر روز و برنامه در کاخ سفید فردا” بیانیه ای گفت:. اخیر coronavirus قرار گرفتن در معرض در کاخ سفید باعث شده است تا اقدامات احتیاطی اضافی برای اطمینان از ایمنی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کارکنان خود را. به عنوان بخشی از پروتکل های جدید تهمت و پنس تست خواهد شد و روزانه از این ویروس به عنوان هر عضو ستاد در مجاورت نزدیک به آنها را. هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس را آزمایش منفی است.

  • پیام مختل: پنس با هدف پروژه عادی خود را در طول سفر به آیووا اما coronavirus رو در راه است.

دیزنی پارک در شانگهای بازگشایی

شرکت والت دیزنی باز می شود آن پارک در شانگهای در روز دوشنبه برای اولین بار در سراسر جهان پارک خوش آمدید مهمان دوباره. که شروع به سر ممکن است ارائه یک طرح برای چگونه برای بازگشایی با خیال راحت در حالی که حفظ سرگرم کننده است. مدیر عامل شرکت دیزنی باب Chapek گفت: انتظار می رود متوسط اسکن و مهمانان و کارگران در شانگهای را هم پوشیدن ماسک. اما شخصیت ها نمی, به طوری که آنها نیاز به نگه داشتن خود را از راه دور و نمی توان توزیع آغوش در حالی که برای. به منظور اطمینان از این پارک باقی می ماند در زیر ظرفیت اجتماعی فاصله بلیط خوب خواهد بود تنها در یک روز خاص – اما Chapek اضافه شده است که او هنوز مطمئن شوید که همان سیاست را در اثر زمانی که ایالات متحده در پارک ها و در نهایت بازگشایی شده است.

  • نمی آغوش میکی موس: دیزنی شانگهای نشان می دهد بازدید کنندگان چه انتظار هنگامی که پارک بازگشایی.
  • دنیای دیزنی و دیزنی لند: آنچه آنها می تواند به مانند زمانی که آنها بازگشایی شده است.

Amtrak می گوید همه سرنشین را باید یک ماسک صورت

Amtrak آخرین حمل و نقل نهاد به نیاز مسافران به پوشیدن ماسک در هنگام سفر برای جلوگیری از گسترش coronavirus. شروع دوشنبه همه کاربران در ایستگاه های قطار و Amtrak را حمل و نقل اتوبوس را مجبور به پوشیدن صورت پوشش است که پوشش خود بینی و دهان. Amtrak کارمندانی که ارتباط برقرار کردن با مشتریان نیز نیاز به پوشیدن ماسک. مسافران در حال انتظار برای ارائه خود را پوشش صورت و محروم خواهد شد شبانه روزی اگر آنها یکی نیست. در آسمان آمریکا خطوط هوایی جنوب غربی آلاسکا و روح و روان را نیز اجرا ماسک صورت قوانین شروع دوشنبه. دلتا ایالات JetBlue و مرزی در حال حاضر تصویب صورت پوشش قوانین.

  • در پرواز: خطوط هوایی ایالات متحده اعلام الزامات مورد نیاز برای مسافران به پوشیدن ماسک.
  • تصویری: مسافران به شرکت هواپیمایی ماسک مورد نیاز در گشاد گشاد راه رفتن

“آخرین رقص’: پیوستن به این حزب پس از

با “آخرین رقص” واقعا به چیزهای خوب پنج قسمت از این پس از حزب – ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی’ نمایش گذاشتن درپوش مستند مایکل جردن و گاو با سابق شیکاگو گارد ضربه فیلم های پورنو کار آرمسترانگ – باید بدون کمبود وسوسه انگیزی موضوعات. رئیس در میان آنها است ؟ آرمسترانگ در نقش خود به عنوان یک محرک برای اردن در آخرین عنوان اجرا در 1997-98. ما مشتاقانه منتظر شنیدن بیشتر در مورد آن حادثه و بسیاری از موضوعات دیگر – به عنوان آرمسترانگ می پیوندد USA TODAY Sports’ مکنزی ماهی قزل آلا در ظهر روز دوشنبه. پس از حزب می تواند زندگی می کنند در ایالات متحده آمریکا امروز ورزش حساب توییتر و یوتیوب.

  • Scottie Pippen ‘احتمالا نمی خواهد تغییر نهایی بازی اعتراض در مقابل نیکز
  • کوبه برایانت سابق مربیان در ارتباط با مایکل جردن

اپل شروع به بازگشایی فروشگاه خود را: آیداهو همراه اول

اپل به زودی بازگشایی فروشگاه در برخی از ایالت ها در این هفته با احتیاط در محل برای محافظت از کارکنان و مشتریان مانند دما چک ماسک صورت و اجتماعی فاصله میان coronavirus بیماری همه گیر. فروشگاه در بویزی آیداهو خواهد بود که برای اولین بار به باز کردن در روز دوشنبه. اپل به زودی بازگشایی برخی اما نه همه فروشگاه ها در آلاباما آلاسکا و کارولینای جنوبی است. اکثریت قریب به اتفاق از اپل 271 فروشگاه ها در ایالات متحده باقی خواهد ماند بسته شده است. زمانی که فروشگاه های بازگشایی, ساعت خواهد بود کوتاه تر از حد نرمال بنابراین این شرکت توصیه به خریداران به فروشگاه های محلی خود را برای ساعت. .

  • قبلی پوشش: اپل بسته در تمام فروشگاه ها به جز در چین ‘تا اطلاع ثانوی’
  • اپل و گوگل را به شما هشدار می دهند اگر شما شده است در معرض COVID-19. در اینجا چگونه است.
  • آن می توانست بدتر: اپل گزیدگی توسط coronavirus اما نه به عنوان بد به عنوان انتظار می رود

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de