واشنگتن – معاون رئیس جمهور مایک پنس بود و امید به استفاده از سفر به آیووا در روز جمعه برای ترویج تلاش برای بازگشایی اقتصاد و نشان می دهد که زندگی در حال بازگشت به حالت عادی در سراسر کشور در میان مرگبار coronavirus بیماری همه گیر.

این برنامه شروع به باز کردن قبل از او حتی واشنگتن را ترک.

عضو پنس کارکنان دبیر مطبوعاتی کتی میلر آزمایش مثبت برای coronavirus فقط به عنوان معاون رئیس جمهور بود در مورد ترک, تاخیر هواپیما خود را برای یک ساعت. وحی آمد فقط یک روز پس از کاخ سفید فاش کرد که یک نظامی نوکر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین آزمایش مثبت برای ویروس. بعد از آن در روز جمعه یک فرد آشنا با این موضوع گفت: 11 سرویس مخفی کارکنان در حال حاضر این ویروس.

بر روی زمین در آیووا معاون رئیس جمهور حضور چندانی به تقویت بازگشت به حالت عادی. شرکت کنندگان در یک میزگرد بحث و گفتگو در تامین مواد غذایی کشور عرضه در انتظار پنس ورود با نشستن در صندلی فاصله دور از هم در اشاره به اجتماعی فاصله دستورالعمل که با هدف کند کردن گسترش این بیماری است. مکالمه بین پنس و رهبران مذهبی در مورد بازگشایی خانه از عبادت باز شدن در تقریبا خالی کلیسا.

“توسط فضل خدا ایمان مردم آمریکا… ما از این طریق هر چه زودتر به جای بعد” پنس گفت. “ما با امریکا کار دوباره. ما به امریکا پرستش دوباره.”

بازگشایی امریکا: Top مقامات کاخ سفید به خاک سپرده شد CDC گزارش بازگشایی این کشور

کاخ سفید را به تلاش برای پروژه یک حس عادی به منظور متقاعد کردن آمریکایی ها به حرکت گذشته coronavirus کرده اند که اغلب پیچیده توسط این ویروس خود را. دولت برگزار کرده است چندین دقت هماهنگ حوادث در روزهای اخیر به ترویج چنین یک تصویر از جمله یک سری از دفتر بیضی جلسات بین تهمت و فرمانداران پرستاران و رهبران کسب و کار. اما اغلب چنین گردش در نهایت تاکید ویروس’ گرفتن در زندگی آمریکایی.

یکی از راه تهمت و پنس تلاش کرده اند به ارائه یک پست-COVID-19 امریکا: از سرگیری سفر به خارج از واشنگتن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن رفت به ققنوس در روز سه شنبه – خود را گسترده ترین سفر از زمان شروع این بیماری همه گیر — که در آن او تور یک Honeywell aerospace تسهیلات است که باعث می شود ماسک ماسک. اما تهمت عناوین ساخته شده برای پوشیدن یک ماسک صورت در طول این سفر با وجود نیاز است که ماسک توان در سایت. مغلوب ساختن پیشی جستن بعدا به خبرنگاران گفت که او عینک یک ماسک به طور خلاصه.

روز جمعه در حالی که پنس در آیووا تهمت گذاشته یک تاج گل در یادبود جنگ جهانی دوم در واشنگتن و گفتگو با جانبازان جنگ هشت بزرگداشت پایان سالگرد 75 از پایان جنگ در اروپا است. مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده بود چند پا دور اما نمی پوشیدن ماسک, بالا بردن سوال در مورد ایمنی از جانبازان که در سن از محدوده 96 تا 100.

اندازه محرک: 4 coronavirus محرک بسته است. $2.4 تریلیون دلار در بودجه است. دیدن آنچه که بدان معنی است که بدهی های ملی است.

بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به میزبانی کنگره جمهوری خواهان در کاخ سفید برای یک جلسه که در آن آنها مورد بحث و بررسی اقتصاد و مدیریت در پاسخ به این بیماری همه گیر. در این جلسه تشکر. کابل R-تگزاس تصمیم به دفاع از این تجمع را عدم ماسک صورت و اجتماعی فاصله. او پیشنهاد کرد که هیچ کس در اتاق کروناویروس “مگر آن کسی که در رسانه ها.”

با وجود این کسب و کار به عنوان معمول نگرش کاخ سفید تا به حال برای قرار دادن در محل اضافی اقدامات حفاظتی پس از آیات است که میلر و مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر آزمایش مثبت برای این بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کاخ سفید و مشاوران و تست خواهد شد برای ویروس روزانه به جای هفتگی. او گفت: نوکر بود که در اتاق با او در روز سه شنبه به بعد او شروع به برگزاری نمایشگاه علائم, اما که او نه به خاطر هر گونه تماس مستقیم با او.

بدون در نظر گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او آزمایش شده دو بار در روزهای اخیر و این که در هر دو تست برگشتم منفی است.

پنس را آیوا سفر کرده بود تمام گیری از یک روال معاون ریاست جمهوری دور شو تا میلر آزمایش مثبت است.

یک مقام ارشد دولت رسمی سفر با پنس گفت: یک کارمند آزمایش مثبت صبح روز جمعه پس از تست منفی روز قبل از. بد انتقاد از نبود برنامه ریزی برای پرواز با پنس اما تا به حال شده است در تماس با شش نفر بودند که برنامه ریزی برای سفر. آن دسته از کارکنان برداشته شد از این هواپیما قبل از پرواز و بعد از آن تست شده برای ویروس. تمام تست ها منفی بودند این مقام گفت.

چک برای مردم مرده: Coronavirus محرک چک فرستاده شده به مردم مرده باید از طریق پست به IRS خزانه داری می گوید:

چند رسانه ای, گزارش شناسایی کارمند که تست مثبت برای coronavirus به عنوان میلر پنس وزیر مطبوعات و استفان میلر یک مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ارشد شناخته شده برای خود خط موضع در مهاجرت. ان بی سی نیوز گزارش داد که کتی میلر تایید او موفق به دریافت تشخیص مثبت.

در کاخ سفید تهمت نیز شناسایی بیمار کارمند به عنوان “کتی” در طول میزگرد بحث و گفتگو با کنگره جمهوری خواهان. دو مقامات دولت بعد از تایید او با اشاره به کتی میلر.

“من به خوبی انجام می دهند و نگاه به جلو به بازگشت به کار برای مردم آمریکا” میلر توییتی شب جمعه است.

در سرویس مخفی ویروس به نظر می رسد به گسترش است. در بالای 11 کارکنان در حال حاضر با این ویروس یکی دیگر از 23 نقاهت و 60 هستند و در قرنطینه به گفته یک فرد آشنا با این موضوع اما مجاز به صحبت های عمومی.

فرد کاهش یافته و به تفکیک تعداد عفونت های غیر نظامی بین کارکنان و عوامل و مشخص نیست که در آن کارکنان اختصاص داده است. راز خدمات 7,600 کارکنان 3,000 از آن عوامل است.

هنوز هم با وجود این ویروس پرورش سر خود را تقریبا روزانه مغلوب ساختن پیشی جستن شده مصر در حال بازگشت به حالت عادی گفتن خبرنگاران پس از شرکت Honeywell سفر که به حد معینی می بیند آمریکایی ها به عنوان “رزمندگان” را به عنوان مقامات حرکت به بازگشایی اقتصاد است.

“برخی از مردم تحت تاثیر قرار? بله,” او گفت:. “برخی از مردم شود بد است ؟ بله. اما ما باید به کشور ما باز است و ما باید آن را باز کنید به زودی.”

Pompeo به سفر: Pompeo برای از سرگیری سفر با یک شدیدا کنترل سفر به اسرائیل به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به گرفتن جهان

مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس نه تنها مقامات دولت مشتاق به بازگشت به حالت عادی. وزیر امور خارجه مایک Pompeo سفر به اسرائیل در هفته آینده اولین سفر خود را در حدود هفت هفته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مبتنی ملت دیپلمات ارشد همراه با بقیه جهان است. در این سفر خواهد بود, سریع, کنترل, دیدار با Pompeo را تعاملات محدود به افرادی که تست شده برای این ویروس و یا نمایش برای علائم یک وزارت پزشک گفت: در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران در روز جمعه.

در یکی دیگر از نشانه آن است که عادی هنوز به بازگشت حتی به کاخ سفید روز شنبه مشخص شده از روز اول که همه خبرنگاران حضور در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی عینک ماسک صورت, حتی در حالی که سوال پرسیدن.

یک روز قبل از آن تهمت اشاره کرد در طول یک دفتر بیضی برخورد با خبرنگاران گفت که “بسیاری از خبرنگاران نیست با پوشیدن ماسک.” کاخ سفید کارکنان بپرسید نه خبرنگاران به پوشیدن ماسک جمعه.

کمک: جان Fritze دیوید جکسون, Deirdre Shesgreen.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de