معترضان مسالمت آمیز و زاری خشونت در جورج فلوید تظاهرات اما درک خشم در پشت آن

Calvetta ویلیامز موسس مادران در برابر خشونت در Des Moines, آیووا, همه چیز در مورد تظاهرات مسالمت آمیز. او سازماندهی یک راهپیمایی را از طریق شهرستان از روز شنبه آغاز شد و به پایان رسید بدون یک اشاره از خشونت است.

هنوز یک روز قبل از آن به عنوان 49 ساله به تماشای مردم سر و صدا ویندوز در یک رقیق از گاز اشک آور او را درک سرخوردگی و خشم است که باعث شده برخی به ضربه.

“من عصبانی هستم بیش از حد” ویلیامز گفت. “من یک مادر با دو پسر و من خسته از با استفاده از هشتگهای با نام افراد به قتل رسیده توسط افسران پلیس. … ما فقط نمی تواند نشستن در حاشیه دیگر.”

کلمات او typified این پیچیده, واکنش های متناقض در میان فعالان جامعه مدنی و حقوق مورخان به خشونت موجب مرگ جورج فلوید, گزارشی, دست به دستبند, سیاه, مردی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

از یک سو خشونت و خرابکاری یک پیام عدالت اجتماعی و ممکن است معکوس. از سوی دیگر خشم بیش از فلوید مرگ قابل درک است — و می تواند آن را موثر در تغییر آگاهی عمومی است.

بیش از گذشته چند روز تظاهرات مسالمتآمیز در شهرستانها در سراسر ایالات متحده آمریکا به خشونت تبدیل شد — خرابکاری و غارت آتش سوزی گاز اشک آور و دستگیری.

حتی پس از چهار افسران درگیر در Floyd مرگ از کار اخراج شدند و یکی بود به اتهام قتل نفس خشونت گسترده از دی سی به L. A. جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قول داد به “توقف اوباش خشونت و توقف آن را سرد” و سرزنش “رادیکال چپ” آشوبگران.

آتش سوزی, دستگیری, حکومت, درگیری: جورج فلوید ادامه اعتراضات در سراسر کشور

نیم دوجین متحده فعال سرباز گارد ملی روز شنبه. شهرداران سراسر کشور تحمیل حکومت. هنوز هم یکی از مهم تصویر در کابل اخبار شنبه بود سوختن ماشین پلیس.

ویلیامز گفت: او نه چشم پوشی چنین رفتاری اما او به رسمیت می شناسد خشونت بیانیه ای از جامعه خشم در مورد خشونت پلیس.

MLK نقل قول: ‘یک شورش است که زبان از بی سابقه’

“من فکر می کنم آن را افزایش می دهد پیام” صلح آمیز تظاهرات, او گفت:. “چگونه بسیاری از بار ما می گویند زندگی ما مهم است ؟ … یک ساختمان قرار داده می شود به بالا. جورج فلوید او نمی تواند قرار داده در بازگشت به خانه.”

در مینیاپولیس کوری دین Sr, 46, بنیانگذار مرد تا باشگاه که مربیان جوان سیاه مرد گفت: او بازیکن سابق NBA رویس سفید سازماندهی یک تظاهرات جمعه آغاز در ایالات متحده بانک ورزشگاه.

یک گروه کوچک از طرفدار بسکتبال بازیکنان و دوستان خود را در لباس سیاه, led رژه که به سرعت متورم در اعداد است.

راهپیمایان زانو در سکوت در پل گذرگاه, دعا و سخنرانی در طول سه مایل پیاده روی به پایان رسید که قبل از حکومت نظامی. “ما در آغاز با 300 و ما به پایان رسید با 15000 نفر,” Dean گفت. “نه یک مبارزه حادثه یا استدلال. که کاملا فوق العاده است.”

دین گفت: خود به خود رویداد بیانیه ای از وحدت در برابر بی عدالتی — یک مانیفست که “پلیس در تل آویو دیگر نمی تواند تحمل در شهرستان ما است.”

در حالی که پیام صلح موفق محلی, او گفت: آن را نمی توانید پوشش خبری ملی. به جای رسانه ای با تمرکز بر غارت سوختن ساختمان و خرابکاری.

“اما این تنها یک جمعیت کوچک در شهرهای دوقلو و به هیچ وجه نشان دهنده مردم از حسن نیت است که در اینجا.”

به دنبال بازگشت به Jim Crow

Michael G. طولانی سردبیر “ما مقاومت: مستند تاریخچه بی خشونت اعتراض در ایالات متحده گفت:” ضرب وشتم است نه یک ابزار موثر برای رسیدن به اهداف یک جنبش است.

“شورش بیگانه هواداران” بلند گفت. “آنها بیگانه مردم که می تواند بر سیاست.”

در همان زمان, او گفت:, شورش راه برای آزار به دفاع از خود و یا متوجه شود. گاهی اوقات که: “چیزی که در مورد تظاهرات خشونت آمیز است که آنها گسترده تر اجتماعی توجه است. می توان آن را موثر در بالا بردن آگاهی عمومی” او گفت:.

8 دقیقه, 46 ثانیه: آنچه در شکایت کیفری در جورج فلوید مورد

چگونه فلوید دوخته بود پایین: کارشناسان می گویند زانو به گردن داری خطرناک است اما مینیاپولیس اجازه می دهد تا آن را

طولانی اشاره کرد که مارتین لوتر کینگ جونیور دیدم خشونت به عنوان “فریاد مظلوم” اما محکوم کرد و آن را در بخشی به دلیل اعتقاد او مانند مهاتما گاندی که صلح هدف نیاز به استفاده صلح آمیز است.

او گفت خشونت علیه بی عدالتی و سوء استفاده یک اصل موسس ایالات متحده آمریکا با شروع جنگ انقلابی. “پرتاب چای به لنگرگاه بوستون غارت,” او گفت:. “آمریکا تشکیل شد در این کوره از خشونت.”

در حالی که تاریخی تاثیر جریان تظاهرات باقی مانده است دیده می شود بلند گفت: “شما می توانید مطمئن باشید که پس از این اعتراضات — این مسالمت آمیز و خشونت آمیز تظاهرات — وجود خواهد داشت اصلاحات.”

خشونت نقش به درک عمومی

عمر Wasow دستیار استاد سیاست در دانشگاه پرینستون که تمرکز بر تاریخی حقوق مدنی تظاهرات گفت: خشونت نقش پیچیده نقش در چگونه حوادث درک شده است.

در اوایل 1960s Wasow گفت: رهبران حقوق مدني متوجه صلح آمیز راهپیمایی خواهد بی درنگ وحشیانه پاسخ از پلیس است که می تواند گرفته شده توسط رسانه های خبری. کسانی که “قدرتمند روایات منعکس شده از سطح خشونت در این Jim Crow جنوبی,” او گفت:, مجبور تغییر در افکار عمومی و رای گیری و عمل سیاسی.

اواخر 1960s Wasow گفت: مبارز سیاه فعالان داده بود تا در تظاهرات مسالمت آمیز. تظاهرات در لس آنجلس و شهرهای دیگر شد خشن تر بودند و به عنوان شورش به جای حقوق مدنی تلاش. نتیجه Wasow گفت که یک تغییر در نگرانی عمومی در مورد جرم و جنایت و امنیتی که منعکس شد پس از آن در انتخابات است.

Wasow تاکید کرد که حتی زمانی که سازمان توسعه یک برنامه به صورت مسالمت آمیز تظاهرات برخی از شرکت کنندگان ممکن است به خرید آن. پلیس رفتار و پوشش اخبار شکل نتیجه بیش از حد.

در اوایل مینیاپولیس تظاهرات Wasow گفت: اجرای قانون به نظر می رسد افتاد, هنگام مواجهه با خشونت پرهیزی در جمعیت. “آن را نمی کشد مقدار زیادی از نیروی بیش از حد به نوبه خود یک اعتراض مسالمت آمیز به یکی که در آن خشم می شکند,” او گفت:.

Rickey تپه رئیس سابق گروه علوم سیاسی در می سی سی پی جکسون دانشگاه گفت: تحریکات و احساسات باید مشاهده شده در زمینه دیرینه بی اعتمادی بین جوامع و پلیس.

تپه دستگیر شد و اخراج از دانشگاه جنوبی در لوئیزیانا در سال 1972 برای کمک به رهبری یک پردیس در اعتراض به ناکافی خدمات و کمک های مالی. پلیس و کشته شدن دو دانش آموزان است.

“این واقعا خسته کننده به دلیل برخی از ما با آن مواجه اند این اسلحه” او گفت:. “ما را دیده اند مردم کشته شدند. هیچ چیز انجام شده است. بنابراین ما این احساس ثابت است که تراژدی همیشه تبدیل به کمدی.”

“هنگامی که انسان خسته از مظلوم شدن” هیل گفت: “آنها در واقع بالا بردن و گریه. آنها باید برای رفتن گلویی. آنها می گویند ‘من خسته از این. ما نیاز به یک تغییر دهید.'”

“وجود دارد هیچ زمان مناسب برای مبارزه’

کریستن کلارک رئیس و مدیر اجرایی وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون گفت: تمرکز بر خشونت است “حواس پرتی اما تنها برای کسانی که حاضر به رقابت با قتل جورج فلوید و Breonna تیلور.” (Taylor, 26 درگذشت پس از شلیک شدن هشت بار توسط پلیس در لوئیزویل کنتاکی در طول یک حمله اعلام نشده در آپارتمان او.)

برای دیگران او گفت: “هدف باقی مانده است مستقیما بر نیاز برای پلیس اصلاحات و عدالت و پاسخگویی.”

این کمیته پیوست و دیگر حقوق مدنی گروه های پنج شنبه در نامه ای خواستار مینیاپولیس رهبران به استفاده از نیروی نظامی علیه داعش است.

ملانی کمپبل رئیس ائتلاف ملی در مشارکت مدنی گفت: خشم در جامعه شده است ساختمان برای سال. فلوید را موجب مرگ آنها را به خیابان ها و حتی به عنوان coronavirus گرفته است نامتناسب تلفات در آمریکایی های آفریقایی تبار.

“سیاه مردم را به خطر می اندازند زندگی خود اعتراض در وسط یک بیماری همه گیر است که کشتن سیاه مردمی است. که واقعی,” او گفت:. “وجود دارد هیچ زمان مناسب برای مبارزه با به عقب.”

باربی Zelizer یک استاد دانشگاه پنسیلوانیا آننبرگ مدرسه برای ارتباطات و مدیر مرکز رسانه های در معرض خطر گفت: رسانه های خبری در تلاش برای پوشش تظاهرات evenhandedly.

“رسانه ها, عشق, عینک,” او گفت:. “و خشونت است عینک.”

در حالی که خشونت در تظاهرات علیه خشونت پلیس است که ارزش خبری دارند Zelizer گفت: نباید تحت الشعاع قرار دادن پوشش تظاهرات مسالمتآمیز و باید آن را ارائه شده در متن با “دولت خشونت علیه سیاه پوستان است.”

در همان زمان Zelizer گفت: بسیاری از موارد از اجرای قانون سوء رفتار نمی خواهد به نور آمده اما برای پوشش رسانه ای. “شما نمی توانید به یک دموکراسی بدون روزنامه نگاری,” او گفت:. “رسانه ها باید وجود داشته باشد به عنوان چشم مردم است.”

برخی از نگرانی جورج فلوید تظاهرات ربوده

ملی حقوق مدنی رهبران مشکوک برخی از خودی نفوذ کرده اند تظاهرات برای منحرف کردن اذهان از تمرکز بر خشونت پلیس.

“این واقعا خطرناک برای ما به از دست دادن تمرکز اصلی تراژدی در دست و آنچه که ما نیاز به انجام به جلو حرکت کند” گفت: Vanita گوپتا رئیس جمهور از رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر.

کلارک و کمپبل گفت: اجرای قانون باید بررسی گزارش که در خارج از آشوبگران هستند و باعث خشونت در غیر این صورت مسالمت آمیز تظاهرات. “همیشه وجود دارد کسانی که در حال رفتن به نفوذ,” کمپبل گفت:.

‘وجود دارد آنارشیست ها’: مینه سوتا مقامات می گویند “خارج از آشوبگران’ در حال ربودن تظاهرات مسالمت آمیز

جرثقیل جانسون رئيس جمهور از ملی NAACP گفت که او نگران “خشونت واقعا خفه کننده پیام است.”

او گفت: فعالان در حال کار برای تشویق تظاهرات بدون خشونت. وی اعتبار اولیه تظاهرات مسالمت آمیز با ترغیب دستگیری درک چوین افسر که فشرده زانو خود را به Floyd گردن. جانسون امیدوار است سه تن دیگر از ماموران نیز دستگیر خواهد شد.

“من درک می کنم صدمه دیده است. من درک خشم” او گفت:. “اما خشم و صدمه دیده باید به یک نتیجه و نه بیشتر تقسیم که در آن ما هستند.”

کمک: Tyler دیویس و کارول شکارچی Des Moines, ثبت نام

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de