پل Brandus: چرا ‘بزرگ’ مشاغل بازار همیشه یک توهم

به تازگی به عنوان اوایل فوریه سال 2020 B. C. (قبل از Coronavirus) رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ما گفت “اقتصاد ما این است که بهترین آن تا کنون بوده است.” که خط آمد و در فوریه. 4 دولت از آدرس اتحادیه که در آن وی با اشاره به “شغل” 10 بار و چگونه همه چیز بود.

“مشاغل پررونق,” او گفت:.

“ما ایجاد هفت میلیون شغل جدید است.”

“در سال گذشته زنان پر 72 درصد از تمام مشاغل جدید اضافه شده است.”

و….

بسیاری از مشاغل شپشو

اما واقعیت اساسی هرگز به عنوان درخشان به عنوان ما به این باور منجر شد. در اعداد رشد کار به حال واقع شده است جامد برای یک دهه — در اینجا است که در ماه های ماه داده قصد بازگشت از 10 سال هنوز این پنهان این واقعیت است که ده ها میلیون نفر از این مشاغل نیست بسیار خوب برای شروع با.

در ماه نوامبر گذشته قبل از هر کسی شنیده بود از coronavirus یک موسسه بروکینگز مطالعه نشان داد که “53 میلیون آمریکایی بین سنین 18 تا 64 — حسابداری برای 44 درصد از تمام کارگران واجد شرایط به عنوان” دستمزد پایین.’ خود را در ميانه دستمزد هستند $10.22 و متوسط درآمد سالانه در حدود $18,000.” ميانه بدان معنی است که نیمی از این مشاغل — نیم — پرداخت حتی کمتر از آن.

داستان های مرتبط: Coronavirus اخراج ضربه فقیرترین سخت ترین, تغذیه, مطالعه می گوید

شواهد بیشتر از این کثافت کاری است که ارائه شده توسط دانشگاه کرنل بخش خصوصی کار شاخص کيفيت (JQI) که “ارزیابی کیفیت کار در ایالات متحده با اندازه گیری مطلوب بالاتر دستمزد/بالاتر-ساعت شغل در مقابل دستمزد پایین تر/کاهش-ساعت شغل است.” آن را با تمرکز بر کارگران هستند که درگیر در تولید و عدم نظارت بر مشاغل — یک جهان حدود 100 میلیون نفر از کارگران, حدود 62 درصد از نیروی کار ایالات متحده.

“چه شما ببینید از سال 1990 تا درست قبل از COVID بحران” اقتصاددان می گوید: Jeffrey کشتی یکی از JQI را محققان “است که ایالات متحده ایجاد میلیون ها شغل. اما زمانی که شما نگاه در کیفیت از کسانی که شغل شما دیدن مداوم تغییر نسبت پایین تر کار پرداخت.”

دو حزبی شکست

در عدالت به رئيس جمهور تهمت از آنجایی که ما در حال صحبت کردن در مورد حجم عظیم الجثه ایالات متحده نیروی کار در اینجا آن را معقول و منطقی به می گویند که این طوری نیست خیلی مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مشکل آن است که در دراز مدت سکولار کاهش در کار با کیفیت است که دهانه هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت و جمهوری خواه و دموکرات کنگره تحت سلطه.

هر دو طرف همیشه پرداخت خدمات لب به ایجاد شغل خوب و پردرآمد اما بر اساس این داده ها واضح است که نه انجام یک کار بسیار خوب از انجام این کار.

دوباره همه این توصیف وضعیت ما قبل از همه گیر. آن را بد و بدتر در حال حاضر. اگر وجود دارد یک پوشش نقره ای یافت می شود امروز اعتقاد من این است: این ویروس وحشتناک است جاروب دور توهمات و هر چه درجه ای از اعتماد به نفس کاذب و خوشنودی ما ممکن است تا به حال فقط چند هفته پیش.

زمانی که رئیس جمهور تهمت اعالن در مورد “شغل, مشاغل, مشاغل” او آن را به میخ — از آنجا که میلیون ها نفر از آمریکایی ها تا به حال به کار چند “مشاغل مشاغل مشاغل” فقط به نگه داشتن شناور. برای 33 میلیون, خدا, کمک به آنها را اگر آنها مریض شدم چرا که کارفرمای خود مطمئن نیست که تعدادی از کارگران در این کشور که وزارت کار می گوید فاقد پرداخت مرخصی استعلاجی. اما در حال حاضر کسانی که “شغل, مشاغل, مشاغل” رفته است.

و زمانی که نرخ بیکاری کاهش یافت و به 3.5 درصد در سال گذشته ما آن را شنیده بود “پایین ترین سطح از سال 1969.” آماری که درست بود اما این مفهوم است که آن را به معنای امنیت و رفاه ؟ چیزی جز یک توهم است.

گم شده و حقوق بازنشستگی بیمه سلامت

زمانی که آمار بیکاری 3.5 درصد در سال 1969—سال ما برای اولین بار در ماه فرود آمد—اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها مشغول به کار در بخش خصوصی تا به حال تعریف شده برنامه ریزی بازنشستگی. امروز تنها حدود 15 درصد انجام دهد. هر کسی که معتقد است که آمریکایی ها امن تر و بهتر از سال 1969 پس از آن شاید شما بر این باورند که ماه ساخته شده است و سبز و پنیر.

حتی قبل از همه گیر تعدادی از آمریکایی ها بودند که از دست دادن بیمه درمانی در حال رشد بود توسط میلیون ها نفر. حتی قبل از این بیماری همه گیر در نه خانواده های آمریکایی بودند “مواد غذایی نا امن” از جمله یکی در هفت فرزند.

حتی قبل از این بیماری همه گیر نزدیک به نیمی از خانواده های آمریکایی بیش از سن 55 تا به حال هیچ پس انداز بازنشستگی. طلایی سال ؟ من فکر نمی کنم.

اگر در قرن 20 بود که آمریکایی قرن 21 — در حال حاضر یک پنجم در آینه دید عقب — شده است اما هر چیزی. دو جنگ دو ویرانگر رکود. یک شکاف ثروت نژاد, gap, آموزش فاصله.

ما نمی توانیم توافق بر پایه حقایق و ما را از ارسال سیاستمداران در واشنگتن که به سختی می تواند صحبت می کنند با یکدیگر اجازه دهید به تنهایی ثابت در حال رشد ما مشکلات. این تقصیر ما است: این ما هستیم که انتخاب آنها.

این یک لحظه روشن. ما باید جلوگیری از تظاهر که اگر ما پیدا کردن یک درمان برای coronavirus که همه چیز خواهد بود “بزرگ” دوباره. پس از آن بود داغ برای شروع با.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>