پس از میهن پرستان تصویب پیش نویس کارفرمایی و یا امضای یک نام بزرگ در رایگان آژانس راه روشن برای جارت Stidham را بیش از به صورت تام بردی.

با توجه به کالج او را مربی 23 ساله Stidham آماده خواهد شد برای وظیفه دلهره آور است.

“این قطعا به او کمک کرد تا یاد بگیرند که زیر بهترین و دیدن آنچه که به نظر می رسد, اما, او, این نوع مرد جوان بیش از حد این چیزی است که او شده است در انتظار. من به شما بگویم که لحظه ای نمی تواند بیش از حد بزرگ برای او. او خواهید بود تا به چالش این چیزی است که من انتظار” آبرن مربی گاس Malzahn گفت: ESPN.com.

“حتی زمانی که او در اینجا قبل از اینکه او اولین بازی خود را, شما فقط می تواند نوع بگویم او یک مرد جوان است. مانند موش بدنسازی همیشه در مجتمع تلاش برای یادگیری, مطالعه, فیلم. هنگامی که او در پیش نویس توسط Patriots [در سال 2019] من فکر کردم این یک نقطه مناسب برای او سیستم-wise — پخش میشه. او خیلی خوب با حمایت از تغییر حمایت و طرح-خردمند هر آنچه را که با آن می رود و فقط انعطاف پذیری طرح را به او می دهد. من فکر می کنم که واقعا به اعمال قدرت خود است.”

لایحه Belichick به نظر می رسد مایل به Stidham فرصتی برای بیش از کمر به عنوان پرستان وارد فصل بدون تام بردی برای اولین بار پس از سال 1999.

Patriots Jarrett Stidham Tom Brady
جارت Stidham تام بردیآیکون Sportswire via Getty Images

Stidham رو به سه بازی فصل گذشته اما در یکی از اولین و پس از پرتاب رهگیری در زباله زمان در برابر جتز (جمال Adams بازگشت آن را برای یک انتخاب-شش) او به سرعت جایگزین بردی.

پس از بردی رفتگان برای Buccaneers میهن پرستان امضا سابق خود نسخه پشتیبان تهیه و 34 ساله برایان هماهنگ می کنیم به ارائه یک جانباز با حضور در quarterbacks اتاق. اما آنها پیش نویس 10 بازیکن در هفته گذشته هیچ یک از آنها quarterbacks و دیدم عامل رایگان Andy دالتون زمین با کابوی ها در روز شنبه در حالی که یکی دیگر از تاسیس تماس گیرنده سیگنال های مخفی نیوتن بدون علامت باقی می ماند.

Stidham در ضمن در حال حاضر شروع به تحت تاثیر قرار دادن هم تیمی های خود با تمام نرم افزار cornerback Stephon گیلمور و کاپیتان Devin McCourty در میان کسانی که ابراز ایمان خود را در سال 2019 دور چهارم انتخاب کنید.

“او یک فرد مردم بیش از حد. او است که توانایی راست کردن خفاش برای توسعه روابط است. تجمع مردم در اطراف او” Malzahn گفت. “زمانی که او برای اولین بار در اینجا او تا به حال صرف یک در یک با مربیان یکی در یک زمان با بازیکنان است. او فقط دارای این توانایی است که می خواهید مردم به دنبال او.

“در سال 2017, او تا به حال فوق العاده سال. او بازی خود را با بهترین فوتبال ما در بزرگترین بازی. البته ما به ضرب و شتم ما دو رقیب و رفت به قهرمانی ثانیه بازی. او در سال است. سال آینده ما در دو گیرنده های پاره خود را ACLs در بهار به طوری که نوع سخت بر او. اما او یک کار بزرگ زمانی که او در اینجا بود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de