میهن پرستان جریمه لنگر انداخت پیش نویس انتخاب در Spygate دوم مجازات

Spygate دوم است و آن معمولی کمتر موثر عاقبت.

جدید انگلستان میهن پرستان بودند جریمه 1.1 میلیون دلار خواهد شد و جریمه خود دور سوم انتخاب در 2021 پیش نویس NFL به عنوان مجازات برای فیلمبرداری Cincinnati Bengals’ حاشیه در طول یک Bengals-کلیولند براونز بازی در ماه دسامبر. وطن پرستان مواجه با یک پیروزی Bengals هفته بعد.

اضافی نظم و انضباط شامل پرستان’ تولید تلویزیون خدمه بودن ممنوع از فیلمبرداری بازی در سال 2020 و مورد نیاز آموزش در لیگ عملیات و بازی سیاست برای همه تیم ارشد مقامات.

NFL-مجازات صادر شد, اولین گزارش ESPN و تایید توسط پست.

خشن و شهرت-آسیب رساندن به نظم و انضباط برای هر سازمان اما به سختی تصویری در رادار برای میهن پرستان بیش از 25 سال گذشته.

اصلی Spygate – هنگامی که اریک Mangini-مربی جت گزارش میهن پرستان برای فیلمبرداری دفاعی مربیان’ از سیگنال های غیر مجاز در ورزشگاه محل منجر به دلار 500.000 خوب برای مربی لایحه Belichick یک 250.000 دلار جریمه برای میهن پرستان و از دست دادن خود را در دور اول پیش نویس انتخاب در سال 2008.

بر خلاف اولین بار در میهن پرستان بلافاصله اعتراف کرده و با پیروی از این آخرین لیگ تحقیقات پس از گرفتار شدن در عمل با Bengals امنیتی است. میهن پرستان’ توضیح ویدیو خدمه استخدام سازمان به اشتباه “نامناسب فیلم برداری این زمینه از جعبه مطبوعات” برای یک “کار خود را” سری ویدئو در پیشبرد دیده بانی به انتشار در تیم سایت.

این پرستان نیز جریمه شد 1 میلیون دلار از دست داده و در یک سال 2016 در دور اول پیش نویس انتخاب برای Deflategate که همچنین منجر به یک چهار بازی تعلیق برای کارفرمایی تام بردی.

در یک حرکت زیرکانه به احتمال زیاد برای منحرف کردن اذهان طرفداران میهن پرستان مدال دیگر رهایی از مجازات با ساخت تالار اخبار خود را فقط چند دقیقه زودتر در شب: آنها توافق کردند به انگیزه لادن یک سال قرارداد با کارفرمایی گیری نیوتن که مورد علاقه به خود را شروع کارفرمایی اگر زخمی خود را به شانه سالم است.

The Patriots در حال حاضر یک انتخاب در شش هفت دور 2021 پیش نویس و می تواند با تاخیر جبران از دست داد سوم-طفیلی با گرفتن اضافی سوم-طفیلی در سال 2022 به عنوان جبران خسارت اگر نیوتن به خوبی بازی می کند و برگ در رایگان آژانس بعدی offseason.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de