میهن پرستان’ Devin McCourty همسر میشل سوگواری از دست دادن مرده دختر میا

میهن پرستان ستاره Devin McCourty و همسرش میشل دچار از دست دادن فرزند سوم میا که تحویل داده شد مرده آخر هفته گذشته.

میشل مشترک خبری در Instagram. 32 ساله سابق راتگرز standout و همسرش a 3-year-old دختر Londyn و 2 سال با پسر Brayden.

“من گریه که من این نوع” او نوشت. “من در دوران بارداری منجر به زایمان بچه مرده در تقریبا 8 ماه از باردار شدن — دقیقا در 31 هفته و 2 روز هنگامی که ما متوجه شدیم که این دختر بچه در حال رشد در درون من دیگر یک ضربان قلب پس از اینکه به طور کامل خوب هفته قبل در آخرین انتصاب دکتر. ما خیلی دل شکسته. ما را ویران کرد. ما لال. ما عصبانی هستند. ما غمگین هستند. ما در حال اشتباه است. ما بی حس.

“به مسائل بدتر پس از عاطفی کامل 21-ساعت کار من تا به حال به فشار و تحویل ما دختر زیبا کودک آمد که با بند ناف به دور گردن او. ما برگزار شد و ما نوزاد پیچیده شده در پتو, زیبا و دلفریب, در حال حاضر به دنبال درست مثل پسر ما Brayden زمانی که او متولد شد اما او تا به حال هیچ بکشید. هیچ گریه می کند. هیچ جنبش است. پزشکان می گویند آنها هیچ پاسخ برای این که چرا این اتفاق می افتد. آن را فقط متاسفانه می کند.

“من نمی تواند توضیح دهد که افکار من در حال حاضر. ایمان من همیشه قوی بوده است اما قطعا منحرف. من خیلی عصبانی بود. خیلی غم انگیز است. من تا به حال به تماس در من بیشتر ایمان پر از دوستان و سیستم های پشتیبانی برای کمک به من در مقابله با این واقعیت است. اجازه می دهد تا خشم من و صدمه زدن به من باعث از دست دادن ایمان در دسترس نباشد.”

“در حالی که تلاش برای کنار آمدن با خانواده ما از دست ما درک عشق و حمایت ما در حال حاضر بدست و فقط از آنها بخواهید که به شما احترام حریم خصوصی ما در طول این زمان دشوار پس ما هیچ پاسخ به هر حال” میشل توجه داشته باشید ادامه داد. “فکر صرف از آنچه اتفاق افتاده باعث فوری از انفجار اشک در هر زمان از روز و نیاز به صحبت در مورد آن لطمه می زند و ده برابر است.”

McCourty دو زمان Pro کاسه و سه بار قهرمان سوپر باول با انگلستان مشترک خود ویرانی در رسانه های اجتماعی بیش از حد.

“من دیده ام و احساس خدا در راه های بسیاری در این آخرین هفته است. 1st برگزاری بود من 3 فرزند میا و به او می گوید که من او را دوست دارم و سپس او را گفتن شما بعد از دیدن…همه در یک روز. 2nd شده است که منجر به چنین قوی و قدرتمند زن @dr_yimac32…قدرت او است و من به اشک آورده بلکه الهام بخش من به آنچه خدا به من به نام بود. 3 خدایان عشق بر روی زمین نشان داده شده است به ما کافران دوستان و خانواده که در بررسی ما روزانه و ساعتی. با تشکر از شما همه برای عشق خود را و نماز-Dmac.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de