یکی دیگر از جارت Stidham را به هم تیمی های خوش بینانه به نظر می رسد با پست-تام بردی دوران در انگلستان مجموعه ای برای شروع.

میهن پرستان مرکز David Andrews نشسته تمام فصل گذشته اما گرجستان محصول می گوید او هنوز هم قادر به پیوند با Stidham جدید, انگلستان 2019 چهارم-انتخاب دور فقط به عنوان او می کند با تمام quarterbacks.

“جارت یک بچه” اندروز به خبرنگاران گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تماس بگیرید. “من هنوز هم قادر به خصوص در طول فصل در زمان ما را قطع بسیاری ، هر کارفرمایی است که در اتاق من سعی کنید برای ساخت یک پیوند با آنها. … هر کس که در آن شما سعی می کنید برای ساخت یک پیوند به دلیل این بدیهی است که یک بازی به دور از هر بازی. که تنها راه آن است.”

Stidham, 23, به نظر می رسد در سه بازی آخر فصل و تکمیل دو نفر از چهار تلاش برای 14 متری صفر touchdowns و یکی رهگیری.

با وجود عدم زمان پخش اندروز فکر می کند سابق Auburn سیگنال-تماس گیرنده می تواند رشد کند بسیاری در سال دوم خود را در لیگ.

New England Patriots center David Andrews and quarterback Jarrett Stidham
New England Patriots مرکز دیوید اندروز و کارفرمایی جارت Stidhamگتی ایماژ

“سال اول خود را مانند یک گردباد. آن را مانند یک سال از رفتن از کاسه بازی برای آموزش به ترکیب Pro روز به OTAs, minicamps که به اردوگاه های آموزشی. برای یک سال آن را بدون توقف. رشد خود را از اول به سال دوم بزرگ است,” او گفت:. “من به عقب نگاه در من rookie سال و می توانید به یاد داشته باشید رشد من دیدم از من rookie فصل برای من سال دوم و چگونه بازی را شروع را کلیک کنید و کمی و ایجاد حس کمی بیشتر. به طوری که برای تمام کسانی که بازیکنان فقط یک چیز طبیعی که از اول که به سال دوم.”

اندروز نیست تنها یکی به رخ کشیدن در مورد Stidham. میهن پرستان ایمنی ترنس بروکس و به تازگی معامله duron و هارمون همچنین raved مورد Stidham در ماه ژانویه قبل از بردی از چپ به امضای دو سال 50 میلیون دلار به طور کامل تضمین قرارداد با Tampa Bay Buccaneers.

در حال حاضر Stidham انتظار می رود که در بالای مربی لایحه Belichick غیر رسمی عمق نمودار. با توجه به حقوق و دستمزد کلاه محدودیت میهن پرستان قادر دنبال بالا مشخصات کارفرمایی در آژانس رایگان. آنها جالب نیست یک حرکت به صورت یکی در سال 2020 پیش نویس NFL هر چند که می تواند نشانه ای Belichick است اعتماد به نفس در Stidham بیش از حد. این پرستان آورده جانباز برایان هویر و افزود undrafted رایگان عوامل برایان Lewerke و J’Mar اسمیت این offseason هر چند هیچ یک از آنها در حال انتظار برای به چالش کشیدن برای شروع ،

“مربی Belichick به ارمغان می آورد در بازیکنان فوتبال و ما بسیاری از بچه ها در این اتاق قفل است که متعهد به برنده شدن” میهن پرستان’ lineman گفت.

در ماه اوت گذشته اندروز تشخیص داده شد با آمبولی ریوی یک بیماری است که می تواند تهدید کننده زندگی و از دست رفته از همه 2019 فصل است. 27-year-old پاک شده است برای بازگشت.

“به عنوان یک رقیب و یک مرد که می خواهد به بازی فوتبال این است که در خارج وجود دارد,” او گفت:. “من فقط می خواهم به حرکت به جلو در حال حاضر و نگاه به جلو به سال 2020 است.”

فصل NFL است که انتظار می رود به اعلام برنامه پنجشنبه هر چند معلوم نیست که اگر هفت. 5 تاریخ شروع خواهد شد تحت فشار قرار دادند به با توجه به کوروناویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de