پاتریک اوینگ بزرگ نیکز پشیمان شد نمی دانستند و آن را بیش از

سال بعد پاتریک اوینگ را به نشستن در کنار طولانی بلوط میز در گوشه ای از جورج تاون بسکتبال ، او می خواهم صحبت با شور و شوق زیادی از این حال شور و شوق مربیگری خود را alma mater. او می خواهم به صحبت در مورد مشکل تاشو دور در ذخیره سازی تنه تمام خاطرات او می خواهم ذخیره می شود تا به عنوان یک بازیکن.

“زندگی من یک مربی در حال حاضر,” او گفت:. “هیچ کس می خواهد به شنیدن من بگویید, پیر, داستان های جنگ. این بچه ها [او با اشاره به سمت Hoyas’ تمرین بدنسازی] فقط می خواهید به بچه من در مورد چگونه کوتاه, مو بودند که من در اینجا.”

وجود دارد شهادت به عقب سارکوم کلمات; جورج تاون است نایک و این بدان معناست که وجود دارد Air Jordan آرم بر روی پیراهن خود و خود تراش و بارش انتظار نمی رود, او می خواهم فرسوده به دفتر وجود دارد زیادی شبح از مایکل جردن اواسط پرواز مسلط یکی از دیوار.

“من نمی توانم او فرار” او گفت:, chuckling. “اما کسب و کار کسب و کار است.”

هنوز سارکوم بستری تنها یک تاسف است که گاهی اوقات تضعیف و از کسانی که قفل جعبه حافظه خوردند که او هنوز هم.

“من آرزو می کنم من می دانستم که من در بازی آخرین بازی به عنوان یک چیز قشنگ و زمانی که من آن را” او گفت:. “من دوست داشتم به چند تصاویر ذهنی از آن است.”

لبخند رشد جرقه سودا.

“همه من می دانم این است که فصل به پایان رسید با از دست دادن” او گفت:. “دوباره.”


او صدمه دیده بود دوباره که بهار سال 2000 به دلیل که تصویر از سارکوم به عنوان یک چیز قشنگ و در پایان: لنگش, wincing چشمانتان, swaddled در یخ مستعد یک مربی را به عنوان به احتمال زیاد به خروج از باغ تونل در یک بالا پایان کسب و کار کت و شلوار به عنوان گرم یو پی اس.

پاتریک اوینگ نشسته در رختکن بعد از نیکز از دست داد به پیسرز در سال 2000 کنفرانس شرق نهایی.AP

در سال 1998 او شکسته راست خود مچ دست, از دست رفته بسیاری از سال است. در ’99, ادم بیکار و تنبل آشیل او را دزدیدند گذشته چهار بازی از نهایی کنفرانس شرق با ایندیانا و همه از فینال مقابل سن آنتونیو.

این بار التهاب تاندون در پای راست خود را. گرفت آن را در طول نیکز’ باز دور رفت و برگشت از رپتورز محدود خود اثربخشی در طول خود را سالانه هفت بازی جنگهای صلیبی با حرارت (هر چند او می خواهم بدست 20 امتیاز و 10 ریباند در طول یک gutty, وحشتناک, 83-82 بازی 7 پیروزی در میامی).

اما در برابر پیسرز در شرق نهایی او صدمه دیده خود را در اوایل بازی 2 از دست رفته بازی های 3 و 4 (هر دو باریک نیکز برنده) و بازگشت به کمک سهام نیکز به 18 نقطه سرب در Conseco Fieldhouse در 5 بازی قبل از پیسرز با هجوم به نفع خود و خزش در یک بازی از عقد نهایی.

در صبح روز 2 ژوئن سال 2000 پست خوانندگان مورد استقبال قرار گرفت با این سالانه مراسم از بهار در صفحه 1:

ما برنده

سارکوم تضمین نیکز پیروزی امشب

آن است که گاهی اوقات دشوار است به یاد داشته باشید راه کسانی که نیکز استفاده می شود به تقویت این شهرستان است. آنها تا به حال موفق به کسب یک عنوان به عنوان یک گروه, اما آنها سخت در ورزش; پیسرز آموخته است که راه سخت است. وجود دارد کمی شک و تردید آنها به مراقبت از کسب و کار است که شب و سپس شرکت در برخی از شیوه ای از حماسه شور و شوق بازی دو روز بعد در ایندی.

“من حدس می زنم آن را فقط باید به یکی از این سری برای ما” سارکوم گفت: پس از آن. “این تیم رشد در سختی. ما پیروزی است.”

آنها نمی برد. آنها بیرون آمد و الهام بخش برای یک ربع اجازه می دهد 19,763 در حضور و غیاب به این باور, اما پس از آن پیسرز زد آنها را به خارج از دادگاه. Reggie Miller به ثمر رساند 34 شات 5-برای-7 از 3. دیل دیویس تا به حال 16 ریباند. نهایی شد 93-80 اما احساس خیلی بدتر است. ایندیانا مارک جکسون بوسید باغ زمین در آخر زنگ.

سارکوم بازی 37 دقیقه در عذاب به ثمر رساند 18 امتیاز برداشت 12 ریباند. زمانی که او کشیده شد در اواخر بازی وجود دارد متوسط تکان دهنده از پراکنده باقی مانده از جمعیت است. به عنوان او راه می رفت به سمت تونل, او کشف یک چهره آشنا که می خواهم کار کرده و این تیم برای هر یک از 1,174 بازی او می خواهم به عنوان یک چیز قشنگ.

“شما هنوز هم مرد گفت:” سارکوم.

“نه” سارکوم گفت خندان “نمی شود.”

“شما هنوز هم حلقه خود را,” او گفت:.

“من امیدوارم که چنین” گفت: در حال ناپدید شدن در تاریکی به اتاق قفل جایی که او به زودی به استقبال خبرنگاران در خود آشنا نور آبی terrycloth لباس بلند و گشاد خود را پا به خاک سپرده شد در دوئل سطل یخ, که در آن او بلافاصله پرسید: اگر او می خواهد برای نهایی سال از 16 میلیون دلار قرارداد.

“قطعا” او گفت:.

او نبود. آن را به 110 روز اما در سپتامبر 20, نیکز حمل سارکوم به سیاتل در چهار تیم مقابله که فوری به همراه داشت گلن برنج لوک Longley و تراویس نایت — و در دراز مدت قفل شده و آنها را در یک حقوق و دستمزد-کلاه زندان که در آن آنها در حال ورشکستگی برای تقریبا یک دهه است. سارکوم به طول انجامید بیش از دو سال هرگز به دنبال کاملا درست در شعله ور رنگ از Sonics یا اورلاندو سحر و جادو.

هرگز گرفتن که حلقه. و یا در فصل آخر او پس craved.


در جورج تاون دفتر که جمعه در اکتبر 2018 Patrick Ewing — که به تازگی نشان داد او شده است می خواهم برای درمان COVID-19 — تصریح کرد آنچه او می گفت: در شب Feb. 28, 2003 در Madison Square Garden, هنگامی که تعداد 33 رسما برداشته و به باغ rafters گرفتن جایگاه مناسب خود در میان حق رای دادن غول.

“من یک چیز قشنگ,” او گفت:. “من همیشه برای رفتن به یک چیز قشنگ.”

بیست سال پیش سه شنبه بدون دانستن آن, او گفت: خداحافظی به آن فصل از زندگی خود را. او بخواهد از آن می رفته اند متفاوت است. او تنها نیست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>