پاستور می گوید مایک پنس رهبران نیاز به تن راست’ در طول گوش دادن جلسه بیش از جورج فلوید مرگ

واشنگتن – معاون رئیس جمهور مایک پنس بود که مهمترین آنها وجود ندارد دوشنبه زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راهپیمایی از طریق یک پارک بود که به زور پاک مسالمت آمیز معترضان به طوری که او می تواند نگه دارید تا یک کتاب مقدس برای دوربین های خبری در یک کلیسای تاریخی.

روز جمعه پنس ارائه یک رویکرد متفاوت برگزاری یک “گوش دادن جلسه” در داخل یک کلیسای مسیحی در عمدتا آفریقایی-آمریکایی شهرستان حدود 30 دقیقه رانندگی از کاخ سفید است.

“دعای من این است که ما به عنوان یک ملت باید گوش به گوش به گوش دادن به یک دیگر و باز قلب” پنس یک مسیحی انجیلی که فکر خود را در طول کاتولیک تربیت در مورد تبدیل شدن به یک کشیش گفت: امیدوارم که کلیسای مسیحی را در بلتسویل مریلند.

در حالی که تهمت منتقدان نشان می دهد پاسخ او شده است بشدت فاقد همدلی پنس به نظر می رسد راحت تر ابراز آن است. در عین حال پنس نقش او در دولت دست زدن به این ناآرامی ها موجب شده توسط کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس آمده است نه بدون بحث برانگیز لحظات.

وقتی پنس توییتی هفته گذشته در حمایت از “حق آمریکایی ها به صورت مسالمت آمیز اعتراض” منتقدان اشاره کرد او راه می رفت تا از یک بازی NFL در سال 2017 پس از بازیکنان زانو طول سرود ملی.

به گزارش نیویورک تایمز روز شنبه که پنس مورد علاقه ایده استناد به یک 1807 قانون, قیام, قانون که اجازه می دهد تا رئیس جمهور به اعزام نظامی یا federalize گارد ملی. وزیر دفاع علامت Esper چهارشنبه اعلام کرد او مخالف استناد به قانون.

در طول پنج شنبه امضای لایحه به عنوان یک خبرنگار سعی کردم به درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد طرح خود را به آدرس سیستمیک پلیس, خشونت, پنس و دیگران شروع به کف مغلوب ساختن پیشی جستن غرق کردن این سوال.

این لایحه با امضای بود اقدام بیش از 40 دقیقه از مغلوب ساختن پیشی جستن مباهات در مورد بهبود شغل اعداد به دست ما گیر و تظاهرات. او همچنین تکرار تماس خود را به ملت فرمانداران به “تسلط بر خیابان.”

به زودی پس از باغ گل رز کنفرانس خبری پنس چپ غنی در کاخ سفید زمینه را برای امید کلیسای مسیحی که در آن او ضربه آرنج با اسقف هری جکسون, یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن انجیلی گروه مشاوره.

شهردار گفته: ‘Black Lives Matter’ نقاشی در 50 پا زرد نامه ها در نزدیکی کاخ سفید

سفید انجیلی پروتستان شده اند تهمت ترین حمایتی مذهبی حوزه آغاز با حمایت از حدود هشت در ده سفید پروتستان های انجیلی در سال 2016 انتخابات. اما یک نظرسنجی پیو انجام شده در آغاز ممکن است نشان دهنده کاهش اعتماد به نفس در میان سفید پروتستان های انجیلی در مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر. یک PRRI نظرسنجی پنجشنبه منتشر شد نشان داد که 62 درصد از سفید مسیحیان انجیلی تا به حال مطلوب نظر از مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با 77 درصد بود که در ماه مارس است.

در نادر عمومی ملامت از جامعه کشیش تلویزیونی پت رابرتسون روز سه شنبه با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به معترضان.

“به نظر می رسد اکنون زمان آن است که به می گویند” من شما را درک درد من می خواهم به شما آرامش,'” رابرتسون گفت. به جای رابرتسون ادامه داد: تهمت خود را به نام “رئیس جمهور از قانون و نظم” و تهدید به استقرار نظامی است.

در پنس گوش دادن جلسه وجود نداشت و انتقاد مستقیم از مغلوب ساختن پیشی جستن در حدود 50 دقیقه بود که ، اما برخی از این 10 شرکت کنندگان درخواست کرد به طور کلی برای تغییر در رویکرد.

جرثقیل McCoy در یک مریلند کشیش تکرار یک نگرانی او گفت که او شنیده ام از چند و شبان که وی مایل به می گویند به رئیس جمهور خود را. امریکا در حال گوش دادن به در حال حاضر McCoy گفت: بنابراین “تن درست” مورد نیاز است برای فعال کردن کسانی که نیاز به شنیدن برای درک آنچه که “قطعا در جوامع ما است.”

“مادرم به من گفت که این مدت زمان طولانی پیش:” این است آنچه شما می گویند. آن است که چگونه شما آن را می گویند.’ و گاهی اوقات ما را یک گام به عقب و کشف کردن چگونه ما می گویند همه چیز و تن از جایی که آن را می آید از” McCoy گفت. “و اگر ما آن را یک اشتباه پس چه ؟ آن را تغییر دهید. آن را تعمیر کنند.”

ارل Ettienne یک Howard استاد دانشگاه گفت: بار تماس برای رهبری اما رهبر “ابتدا باید قلب است.”

“اگر رهبران نمی توانید دل مردم ما خواهد بود قادر به واقعا همه چیز به حرکت رو به جلو,” او گفت:. “ما باید به این روش از یک موقعیت را دوست دارم.”

دامیان کوک, که با این نسخهها کار برای یک درمان سوء مصرف مواد مرکز گفت: او شده است می خواهم در مورد حضور در این رویداد نگران است که ممکن است آن را فقط برای نشان می دهد.

“از آنجا که در پایان روز وجود دارد یک بحث است که تا به حال” کوک گفت. “که بحث صدای جوانان است. من فکر می کنم آنها شنیده می شود. و اگر آنها شنیده بودن آنها نمی شود اذعان کرد.”

کوک گفت که او می بیند یک بخش در کشور با موضوع زندگی جنبش و متحدان خود را در یک طرف.

“در انتهای دیگر شما باید در این دولت و پس از آن شما باید MAGA,” او گفت:. “آن را نمی باید که در راه است. اما چیزی که ما در حال گوش دادن به هر یک از دیگر.”

کلینتون Sherrod یک افسر سابق پلیس است که در حال حاضر کشیش ایمان شفا و مسح معبد به نام برای آموزش بهتر و بیشتر در پاسخگویی.

“هستند بسیاری از سیاست هایی که در محل هستند اما آنها در حال انجام,” او گفت:.

پنس همچنین شنیده ها از مایکل و جوآن کیم صاحبان چهار داروخانه در واشنگتن دی سی شده اند که بارها و بارها در برخورد با غارتگران در روزهای اخیر.

مایکل کیم گفت: آنها به تماشای “سیل و سیل” از مردم گرفتن همه چیز را خاموش قفسه. در یک نقطه سارقان با استفاده از U-Haul ون به رانندگی را از طریق یک دیوار از یک داروخانه است.

“آن چهار شب از خواب” جوآن کیم گفت. “سه شنبه شب ما بودند delirious.”

پنس در سخنان افتتاحیه خود در حال تلاش برای حمله به یک قانون نظم و تعادل و گفت: دولت تا به حال “تحمل” یا خشونت پلیس و یا غارت. او همچنین در ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد است.

“که یکی از دلایل رئیس جمهور در زمان قوی عمل در اوایل این هفته با همکاری فرمانداران برای استقرار منابع و پرسنل به خیابان های ما” پنس گفت. “در شهرستانها در سراسر کشور ما quelled خشونت و ساخته شده و فضا به صورت مسالمت آمیز معترضان به ادامه اجازه دهید صدای خود را شنیده می شود.”

و پنس وعده داده شده روز جمعه “گوش دادن جلسه” بود “تنها یکی از بسیاری از مکالمات که ما در اینجا و در سراسر کشور در روز های آینده.”

‘این است که یک کشتی موشک’: مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی ما شغل اعداد در میان تظاهرات coronavirus جنجال و هیاهو

بیشتر: جو بایدن انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای ‘خونتان توپ’ در اقتصاد در حالی که میلیون ها نفر بیکار باقی می ماند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de