پاریس جکسون آینده تجسم عیسی جرقه واکنش; هزار نفر ثبت دادخواست اعتراض

صدها هزار نفر از مردم نیست طرفداران پاریس جکسون بازی عیسی.

بیش از 274,000 مردم را امضا کرده اند Change.org درخواست برای جلوگیری از توزیع فیلم مستقل “عادت” است که منتقدان می گویند این است که “Christianophobic زباله.”

“جدید ویرایش فیلم برای تلفن های موبایل پیش بینی شده است به بیرون آمدن به زودی به تصویر می کشد عیسی مسیح به عنوان یک زن خانه دار” می خواند در این طومار که ایجاد شده بود یک هفته پیش.

22-سال-دختر مایکل جکسون شنود گذاشته شد برای بازی در نقش عیسی در کنار بلا تاج و تخت و Gavin Rossdale. آزادی مطبوعات با توجه به مهلت و سرگرمی امشب گفت: “عادت” را به دنبال خواهد داشت “خیابان هوشمند, پارتی, دختر با یک, عیسی, طلسم, (که) مخلوط می شود تا در خشونت های مواد مخدر مقابله می یابد و ممکن است راه پیدا می کند و با تغییر ظاهر به عنوان یک راهبه.”

‘پدر من در خیلی سریع’: پاریس جکسون مذاکرات ‘سایه’ تیرگی موسیقی حرفه ای, تمایلات جنسی, در سری جدید

یکی دیگر از درخواست های ایجاد شده توسط این گروه یک میلیون و مادرم نیز به دست آوردن بخار با بیش از 73,000 امضا محکوم کردن این فیلم. این گروه که “می ایستد در برابر فساد و خشونت و ابتذال و ناسزا سرگرمی رسانه” متهم این فیلم از تمسخر مسیحیت و مسخره کردن مردم با ایمان است.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به جکسون و ترون را تکرار نظر.

پس از واکنش Sia ارسال برخی از پشتیبانی برای جکسون. او در توئیتر خود نوشت: “عزیز @ParisJackson من عاشق شما و نگه داشتن رفتن. من معتقدم که شما یک فرد خوب است.”

جکسون به تازگی باز کردن در مورد تمایلات جنسی خود را در Facebook تماشای سریال “كلیك كنید: پاریس جکسون و گابریل گلن,” دوست پسر او و bandmate. با وجود قدمت یک مرد جکسون می گوید: او شناسایی ،

“همجنسگرایی در کل بسیار تابو در جامعه” جکسون می گوید. “به طوری که در بالا از جنبه مذهبی آن چیزی است که من احساس می کنم نیاز به خودداری و در حالی که برای. و پس از آن اولین بار من به یکی از اعضای خانواده آنها, مانند, مرا باور نیست.”

عکس: خارج LGBTQ وبلاگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de