پاریس برج ایفل را بازگشایی ژوئن 25 و نیاز به مهمانان به پوشیدن ماسک

می خواهید به بازدید از برج ایفل در تابستان امسال ؟ آوردن یک ماسک و آماده برای صعود برخی از پله ها.

مقامات امنیتی فرانسه اعلام کرد که پاریس نقطه عطفی خواهد بازگشایی 25 ژوئن در ساعت 10 صبح به وقت محلی. در میان اقدامات ایمنی که در محل قرار داده: مهمان سنین 11 سال و بالاتر مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک و آسانسور حال در حال حاضر همراه با طبقه بالا.

ظرفیت محدود خواهد شد در هر دو طبقه اول و دوم و راه پله جداگانه استفاده خواهد شد برای مهمانان در راه خود را به بالا و کسانی که رفتن به پایین.

“به عنوان وضعیت تکامل می یابد آسانسور مصرف کنندگان ما به طبقه دوم می توان به سرعت قرار داده و به خدمات تحت شرایط مناسب و با تعداد بسیار محدودی از افراد در هیئت مدیره” بیانیه ای در برج ایفل وب سایت گفت. “سطح بالا باقی می ماند بسته به شرکت … از آسانسور در نظر گرفتن بازدید کنندگان از دوم به طبقه بالا کوچک هستند. آن را ممکن است بازگشایی در طول تابستان است.”

دریافت کمک به تنظیم به حالت عادی: ثبت نام برای اقامت ما از هم جدا با هم, عضویت در خبرنامه برای بهترین چگونه به خود کمک کند و حواس او را پرت شاد

به عنوان شده است در مورد دیگر سایت های محبوب زمین نشانه گذاری تنظیم شده برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله و سطوح در حال ضد عفونی اغلب.

اعلام نشده شامل بازگشایی تاریخ برای آنلاین جعبه اما گفته که اطلاعات خواهد شد به زودی. هنگامی که وب سایت های فروش بلیط سیستمی است که به بالا و در حال اجرا آنها را تشویق بازدید کنندگان به خرید بلیط به صورت آنلاین و با استفاده از تماس با ما روش های پرداخت.

فرانسه که تا به حال بیش از 191,000 موارد و 29,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده ها شروع به کاهش آن مستند محدودیت در اواسط ماه مارس است اما ورزش احتیاط بیشتر در پاریس و دیگر مراکز جمعیت. پس از حمل و نقل عمومی اجرا شده است در کاهش ظرفیت و مسافران 11 و بالاتر شده اند نیاز به پوشیدن ماسک یا در معرض خطر $153 خوب است.

نوتردام به روز رسانی: کار مرمت آغاز می شود یک سال پس از کلیسای جامع آتش

انگلستان قرنطینه: گردشگری گروه پیوستن به انگلیسی, خطوط هوایی EasyJet و Ryanair در اعتراض به 14 روز انزوا دوره برای تازه واردان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de