دردناک Yoenis Cespedes سری جهانی لحظه ای در میان بزرگترین متس چه ifs

در یک هفته ای سری پست این است که به دنبال واقعیت های جایگزین در نیویورک ورزشی. امروز edition در نگاه آنچه را که باید اتفاق افتاده بود متس فرود آمد الکس رودریگز در سال 2000. در اینجا برخی از دیگر متس چه ifs از 30 سال گذشته:

اگر ژوئن Lagares آغاز شده بود در مرکز میدان در بازی 1 2015 سری جهانی?

Kauffman ورزشگاه گسترده خود یک نگرانی برای متس مقابل اما مدیر تری Collins رفت و با Yoenis Cespedes در مرکز در طول دفاعی برتر Lagares به حفظ کردن بهتر خفاش ها در صف مقابل سلطنتی. Cespedes misplayed Alcides Escobar را به ضرب گلوله به مرکز پیشرو کردن بازی به داخل پارک هومر. The Royals با بستن بازی در نهمین روز Alex Gordon هومر خاموش Jeurys Familia و برنده در تاریخ 14 زمین باز یافته. اگر Lagares شروع می شود, او به احتمال زیاد باعث می شود گرفتن در Escobar توپ و بازی شاید نمی رسیدن به فوق العاده نوبت. آیا سری — که Royals برنده در پنج بازی — به نوبه خود متفاوت اگر متس را بازکن?

اگر داوری Adrian جانسون حکومت عادلانه “توپ” در کارلوس ساله را به ضرب گلوله در مقابل یوهان سانتانا در ژوئن 1, 2012?

این تکرار قطعی شد: Beltran توپ کوتاه خط ناپاک پشت پایه سوم در ششمین دور معنی Johan سانتانا باید اجازه یک ضربه. جانسون به نام آن ناپاک و سانتانا اقدام به پرتاب اولین no hitter وظیفه در متس تاریخ است. این آمد در هزینه. سانتانا که تا به حال از دست رفته فصل قبل rehabbing از جراحی شانه باقی مانده در این بازی به پرتاب 134 زمین. مبارزه هفته بعد او رفت و مجروح لیست و هرگز بازگشت به لیگ های بزرگ. اگر جانسون می شود تماس حق سانتانا پرتاب کمتر از زمین می کند و خود را حرفه ای ادامه به سال 2013 و فراتر از آن?

اگر Duaner سانچز بود بسیار گرسنه است ؟

تسلط متس مسکن عنوان را برای اواخر شب غذا به شدت مجروح شد در یک تصادف در جنوب فلوریدا در سال 2006 هنگامی که یک راننده مست برخورد با تاکسی که سانچز بود. سانچز را آسیب دیدگی شانه سمت چپ متس کوتاه در اغل گاو یا حشم که آنها صدمه دیده است در NLCS در برابر کاردینالز. آیا سالم سانچز ترجمه به یک سری جهانی عنوان برای متس و postseason اسکله در سال 2007 و ’08?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de