پر گوشت, گلف باز پیج Spiranac است sportingly در جواب یک سوال همه ترس به درخواست و پاسخ او این است که بدون آنها نمی تواند در راه او نوسان است.

به تازگی مطرح یوتیوب, وی لاگ, Spiranac توضیح داد که او 34DD سینه های واقعی هستند و اگر چیزی به او کمک کند بهتر بازی با نگه داشتن سلاح های خود را در تماس با بدن او را به عنوان او putts چیپس و درایوهای.

“من تا به حال هرگز من سینه انجام می شود … آنها به عنوان واقعی به عنوان آنها می تواند” او گفت: پرداختن به “محبوب ترین” سوال او می شود.

Spiranac نیز به عقب رانده و بر هر کسی که در تلاش به شرم او را برای نمایاندن زینت شکل او در حالی که teeing.

“رخ من است که همیشه من را دریافت نمی جرم توسط آن زمانی که مردم از من بپرسید این سوالات از آنجا که من آگاه هستم من نشان دادن آن را در راه” او گفت:.

“من فراموش کار واقعا سخت در بدن من من صرف مقدار زیادی از ساعت ها در بدنسازی و رژیم غذایی من و من افتخار می کنم از اینکه چگونه بدن من به نظر می رسد,” او اضافه شده است.

Spiranac که به تازگی افتتاح شد تا در مورد او عکس برهنه نشت گفت: او به طور معمول می ایستد کمی دورتر از توپ به او برخی از اضافی نوسانی فضا — اما او در غیر این صورت unphased توسط قفسه سینه خود را در طول بازی.

“این هرگز یک مسئله آنها فقط نوع وجود دارد. قرار دادن پنوماتیک واقعا هر چیز دیگری شما بسیار زیبا مجموعه,” او گفت:.

Paige Spiranac
پیج Spiranacگتی ایماژ

“و در واقع من فکر می کنم این نوع کمک می کند تا آنجا که آغوش من آنقدر متصل می شود من احساس می کنم آنها را لمس تقریبا تمام وقت” او رفت. “بنابراین شما احساس متصل به جای داشتن که بیش از حد فضا. بنابراین من استفاده از آن را به من کمک کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de