پیسرز’ ویکتور Oladipo نمی خواهد بازی در حباب به دلیل آسیب دیدگی دوباره خطر

یکی دیگر از NBA ستاره است که امید بستن به خارج از حباب است.

پیسرز گارد ویکتور Oladipo بازی نخواهد کرد زمانی که لیگ رزومه فصل آن در اورلاندو نه به این دلیل که او در معرض خطر برای coronavirus اما از آنجا که او در معرض خطر برای آسیب دیدگی دوباره نزدیک به 18 ماه از حذف یک پاره شده تاندون چهار سر ران.

“من واقعا می خواهید را به بازی و به عنوان یک رقیب و هم تیمی این است که پاره من جدا” Oladipo گفت: ورزشی که اخبار شکست خود را انتخاب کردن. “من احساس می کنم در یک محل عالی در نوتوانی و نزدیک شدن و نزدیک به 100 درصد است. با تمام متغیرها از چگونه من باید برای ساخت پنج در پنج حجم کار به بالا به افزایش خطر ابتلا به بافت نرم آسیب است که می تواند تاخیر من نوتوانی و ناشناخته دقیق راه اندازی حباب, من فقط نمی توانید ذهن من به طور کامل راحت در بازی. من باید هوشمند و این تصمیم نبوده است اما من واقعا معتقدم که در ادامه این دوره من در و به طور کامل سالم برای 2020-21 فصل تصمیم درست است برای من.”

Victor Oladipo
ویکتور OladipoAP

یک سال و یک روز پس از تحت عمل جراحی برای تعمیر خود را چهار Oladipo ساخته شده بود بازگشت خود را به پیسرز در Jan. 29 و در 13 بازی قبل از COVID-19 معلق فصل در 11 مارس. پیسرز شد محافظه کار خود بازگشت و او هنوز به بازی هر یک پشت به پشت. در آخرین بازی قبل از خاموش شدن او به ثمر رساند 27 امتیاز در برابر سلتیکز

28 سال است که تحت قرارداد از طریق 2021 خواهد شد با تمرکز بر سلامت خود را به عنوان پیسرز که در حال حاضر خود دانه پنجم در کنفرانس شرق, شروع بازی ها در جولای 30.

“ویک به نظر می رسد و احساس می کند بزرگ است و در بهترین شکل او را به حال شده است در” Oladipo فیزیکی درمانگر لوقا میلر گفت: ورزشی. “او تا به حال یک شکست در همه. در حال حاضر آن را در مورد او نظر گرفتن همه چیز را به حساب این 2019-20 فصل و تمرکز بر 2020-21 که به اعتقاد من خواهد بود و یکی از بزرگ. او را بسیار نزدیک به VO, اما او هنوز وجود دارد و او می داند که این کار به بازگشت وجود دارد.”

Oladipo می پیوندد یک لیست از بازیکنان که شامل Avery Bradley DeAndre Jordan Davis Bertans ویلسون چندلر Ariza ترور و ویلی Cauley-استین خواهد شد که نشسته NBA راه اندازی مجدد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>