اوون هارت بیوه مارتا منعکس کننده بر روی شوهر غم انگیز WWE مرگ

بیست و یک سال پس از مرگ شوهرش, مارتا هارت اصرار دارد او را نگه ندارد هر کینه. اما او هرگز نه نقطه انگشت در WWE.

اوون هارت درگذشت مارس 23 سال 1999 در WWE (سپس WWF) pay-per-view در شهر کانزاس پس از سقوط به حلقه از rafters در حالی که انجام یک شیرین کاری. هارت مرگ در سن 34 خواهد بود که موضوع از سه شنبه شب آخر فصل نایب در تلویزیون “سمت تاریک از حلقه” که مارتا هارت مصاحبه شد. او می گوید: WWE همیشه کنترل روایت اطراف مرگ شوهرش می گوید: این شرکت بود “غفلت” در سازماندهی شیرین کاری باقی می ماند و منزجر توسط مدیر عامل WWE وینس مک ماهون تصمیم گیری برای ادامه نشان می دهد که شب پس از فاجعه است. این نشان می دهد مکث 15 دقیقه قبل از آن را از سر گرفت و جیم راس بعد اعلام کرد اوون مرگ در هوا. او در اثر خونریزی داخلی از بلانت نیروی ضربه.

“زمانی که اون مرده آنها مدال دیگر او را مانند یک قطعه از زباله و آنها رژه کشتی گیران به کشتی در یک حلقه است که تا به حال اوون خون که در آن تخته شکسته شد از اوون افتد و که در آن بچه ها می تواند احساس شیب در حلقه از جایی که او سقوط کرد. درست است که بی احترامی و عدم احترام به زندگی انسان است که تا به حال فقط گم شده است” مارتا هارت گفت: CBS Sports. “این واقعیت است که آنها را متوقف نکردم نشان می دهد واقعا ترسناکه. وینس مک ماهون بود فقیر رهبر و او شکست خورده است چرا که استعداد بود و به دنبال رهبری و او نتوانست آنها را.”

با توجه به مارتا هارت WWE برش گوشه ها در برنامه ریزی شیرین کاری با استفاده از تجهیزات مناسب و استخدام “هکرها” از آنجا که تجربه riggers گفت: آن را امن است. اوون اعتماد WWE, او گفت:, و نبود سوال خود را در روند. WWE به مارتا هارت 18 میلیون دلار در سال 2000 به حل و فصل دعوی قتل غیر عمدی.

“او فکر کرد که برای مطمئن شوید که آنها در استخدام مردم که می دانستند آنچه را که آنها انجام می دهند. او با قرار دادن زندگی خود را در دست خود را و آنها اهمیتی نمی,” مارتا هارت گفت: CBS Sports. “آنها نمی باید هر گونه توجه به اون زندگی ندارند. آنها بیرون رفت و واجد شرایط riggers که تا به حال تجربه خوبی است.”

جری McDevitt در خارج حقوقی شورای WWE ارائه شده این شرکت طرف داستان به CBS Sports.

“واقعیت این است که ما هرگز گفت: ما طرف داستان از آنچه اتفاق افتاده است — حداقل نه در خارج از دادگاه. گفت ما آن را در دادگاه اما هنگامی که او صحبت کردن در مورد طرح دعوی در دادگاه گشوده در طول سال واقعا دقیق آنچه که او گفت:,” او گفت: این سایت. “چه او هر زمان که این اتفاق افتاده است, او با استخدام یک وکیل در شهر کانزاس که ما اساسا تلاش برای رفع قضایی انتخاب فرآیند برای به دست آوردن یک قاضی بود که بیشتر به شهوت و میل خود را. ما گرفتار آنها و رفت و تمام راه را به دادگاه عالی میسوری. میسوری دیوان عالی کشور گفت: “هیچ هیچ هیچ. ما در حال رفتن به اجازه دهید که اتفاق می افتد.’ آنها اساسا منصوب مستقل قاضی در خارج از کانزاس سیتی برای نظارت بر رسیدگی است. ما اساسا در تلاش برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است که شب. مارتا بود و نه حتی از راه دور علاقه مند به پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است که شب; او فقط می خواستم به استفاده از آن به عنوان یک وسیله نقلیه به ضرب و شتم یک کسب و کار است که او نمی مانند که شوهر او را در کشتی کسب و کار.”

WWE Owen Hart Dark Side of the Ring
جلیقه اوون هارت عینک هنگامی که او درگذشت.AP

طرح دعوی در دادگاه در تفرقه درون هارت خانواده که تا به حال بسیاری از اعضای ساخته شده است که زندگی در کشتی کسب و کار. مارتا هارت می گوید که برخی از اعضای خانواده مشغول به کار در برابر او. اون برادر برت یکی از WWE, برترین ستاره ها در 1980s و ’90s حمایت در طول سال برای اوون به القاء به WWE Hall of Fame — که هیچ مکان فیزیکی — اما مارتا آن اجازه نخواهد داد چرا که او نمیخواهد WWE پول ،

“آنها حتی نمی باید یک راهرو از شهرت. آن وجود ندارد. هیچ چیز وجود دارد. آن را جعلی نهاد. وجود دارد هیچ چیز واقعی یا ملموس است. این فقط یک رویداد آنها را به پول” هارت گفت: این سایت. “آنها قرار داده و آن را در تلویزیون و جشن و این خیلی مسخره است. من هرگز حتی سرگرم کردن آن است. این زباله.”

روابط شکسته فراتر از تعمیر, اما در برخی از راه های مارتا هارت نقل مکان کرد.

“در پایان از آن همه من را ببخشند همه آنها واقعا” هارت گفت: این سایت. “هارت خانواده, Vince McMahon, من نمی نگه دارید و هر کینه. من امیدوارم که زندگی بوده است به همه آنها. زندگی من نبوده است و من قطعا نمی خواهید آسیب رساندن به هر کسی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>