بیش از 4 میلیون آمریکایی در حال حاضر پرش پرداخت وام مسکن خود

کمتر از آمریکایی ها خواستار وام مسکن خود را کنندگان برای درخواست امداد از پرداخت وام مسکن و اما صنعت مسکن نیست از جنگل است.

بیش از 4.1 میلیون صاحب خانه در تحمل برنامه های در حال حاضر با توجه به آخرین داده ها از وام مسکن بانکداران انجمن.

در حالی که وام مسکن کنندگان هنوز هم در مواجهه با استرس به دلیل سابقه سیل از درخواست برای پرداخت تسکین علائم نشان می دهد که مالکان’ چشم انداز بهبود یافته به عنوان بخش هایی از این کشور را آغاز کرده اند به ظهور از coronavirus stay-at-home سفارشات.

چقدر بد است اگر من توقف پرداخت وام مسکن من در طول همه گیر?

به طور کلی 8.16% از تمام رهن در تحمل به عنوان از آوریل 10, معنی وام هم می توانید جست و خیز و یا کاهش می یابد, پرداخت, گروه تجارت گفت. که تا از 7.91% به عنوان از آوریل 3 است که بالاترین افزایش از ماه مارس. تحمل درخواست کاهش یافته و از 0.52% از کل وام مسکن به حجم 0.32%.

“شده است وجود دارد تلفظ مسطح در وام قرار داده و به تحمل — با وجود آوریل یکنواخت اقتصادی منفی قابل ملاحظه نرخ بالای بیکاری و آن را در حال حاضر در ماه مه گذشته به دلیل پرداخت خرما” مایک Fratantoni اقتصاددان ارشد برای وام مسکن بانکداران انجمن گفت: در این گزارش.

از دست ندهید:اگر شما پرش پرداخت وام مسکن خود را, مراقب این اشتباه پرهزینه

پتانسیل استثنا در این روند است که این بخش از بازار برای وام حمایت Ginnie مای از جمله اداره مسکن فدرال (FHA) و امور سربازان بازنشسته (VA) وام. بیش از 11 درصد از مای Ginnie وام در تحمل به دلیل شیوع کروناویروس. این وام تمایل به رفتن به وام گیرندگان که برای اولین بار صاحب خانه با ضعیف اعتباری — افرادی که می تواند بیشتر در معرض رکود اقتصادی همه گیر باعث شده است.

در حالی که با سرعت از مالکان درخواست تحمل کاهش پیدا کرده است و پایان وام مسکن صنعت مشکلات لزوما در چشم. گزارش های اخیر از انگلستان-بر اساس پیش بینی های اقتصادی شرکت آکسفورد اقتصاد تخمین زده است که 15 درصد از مالکان سقوط خواهد کرد و پشت در خود را ماهانه پرداخت وام مسکن.

چشم انداز صاحب خانه خواهد شد به احتمال زیاد بستگی به توانایی خود را برای جستن به عقب به خصوص برای کسانی که شغل خود را از دست. خبر خوب برای وام دهندگان وام مسکن است که کار ضرر و زیان ناشی از کروناویروس را تا حد زیادی متمرکز شده است در بخش خدمات با توجه به یک گزارش از آمریکا برای اولین بار مالی FAF, +0.81%, یک عنوان شرکت بیمه. از آنجا که این مشاغل کمتر ماهر و پایین پرداخت می شود کمتر احتمال دارد که به تازگی بیکار در حال حاضر متعلق به خانه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de